Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Zamanın Efendileri....

Tevfik

Önerilen Mesajlar

sahte birşey alsam buraya koyarmıyım....yurtdışından direkt ithal getiriyor bir şirket ondan böyle ucuz...yoksa sertifikası ve 2 yıl garantisi mevcut...

Koca saatin sahtesini yapan sertifikanın ve garanti belgesinin sahtesini yapamaz mı sanıyorsun. Ebay vs kaynaklı ürünlerin büyük çoğunluğu sahte. Çinlilerin sahte konusundaki başarısını takdir etmelisin.Eğer saatin websitesi varsa oraya register edebiliyorsan elindeki belgelerle anca o zaman orjinal diyebilirsin.

Yine de saat orjinal olabilir. Eğer eski yıllara aitse araba gibi saat de eski yıllara aitse fiyatı düşebilir. Bizde vergi ve kar marjları yüksek ama yine de bu kadar fark olamaz gibi geliyor bana. Bir örnek

Armani 1447 bizde nakit 1478 TL

https://www.saatvesa...o-Armani-AR1447

Armani 1447 amerikada 545 dolar yaklaşık 1000 TL

http://store.emporio...magePath=AR1447

Şimdi bu saat 2 sene satılmazsa orada da 300lere düşüyor yani 600 -700 TL olabiliyor. Ama saat bu yılın veya en fazla geçen yılı modeli ise o kadar inmesi imkansız.

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar pilli bir saatin ederi 50-100 dolardan fazla değildir.(değerli metal kullanılmadıysa) Gerisi marka imajı vs. İçlerindeki makinaları kilo ile satıyorlar. Kasasının kalitesi ve camı biraz fiyatı arttırır işte. Kaliteli bir çakma ile burada adı geçen saatlerin orjinali arasında çok aman aman fark yok zaten. Hepsi Çin'de fason yaptırılıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

neyse kimseyi ikna etmem gerekmiyor...ben orijinal aldım hertürlü kutusunda sertifikası ve garanti belgesi mevcut...önemli olan pahalı bir malı ucuza almaktır..mantığım bu...kim neyi ne kadar almış olursa olsun farketmiyor..

Ama bende görüyorum internette tüm ünlü markalar uyduruk fiyatlara satlıyor..size katılıyorum

tissot gelmiş engin..titanyum ve deri kayışlı inanılmaz güzel dokunmatik ekranlı ve birsürü fonskiyonu var jamesbond saati gibi akşam anlattı magaza müdürü inanılmaz özellikler hele sporla uğraşanlar için...inanılmaz hava durumundan tut birsürü şeyi gösterdi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

neyse kimseyi ikna etmem gerekmiyor...ben orijinal aldım hertürlü kutusunda sertifikası ve garanti belgesi mevcut...önemli olan pahalı bir malı ucuza almaktır..mantığım bu...kim neyi ne kadar almış olursa olsun farketmiyor..

Ama bende görüyorum internette tüm ünlü markalar uyduruk fiyatlara satlıyor..size katılıyorum

tissot gelmiş engin..titanyum ve deri kayışlı inanılmaz güzel dokunmatik ekranlı ve birsürü fonskiyonu var jamesbond saati gibi akşam anlattı magaza müdürü inanılmaz özellikler hele sporla uğraşanlar için...inanılmaz hava durumundan tut birsürü şeyi gösterdi...

T Touch sanırım onun adı.Bir site falan var mı bakabileceğim.?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Koca saatin sahtesini yapan sertifikanın ve garanti belgesinin sahtesini yapamaz mı sanıyorsun. Ebay vs kaynaklı ürünlerin büyük çoğunluğu sahte. Çinlilerin sahte konusundaki başarısını takdir etmelisin.Eğer saatin websitesi varsa oraya register edebiliyorsan elindeki belgelerle anca o zaman orjinal diyebilirsin.

Yine de saat orjinal olabilir. Eğer eski yıllara aitse araba gibi saat de eski yıllara aitse fiyatı düşebilir. Bizde vergi ve kar marjları yüksek ama yine de bu kadar fark olamaz gibi geliyor bana. Bir örnek

Armani 1447 bizde nakit 1478 TL

https://www.saatvesa...o-Armani-AR1447

Armani 1447 amerikada 545 dolar yaklaşık 1000 TL

http://store.emporio...magePath=AR1447

Şimdi bu saat 2 sene satılmazsa orada da 300lere düşüyor yani 600 -700 TL olabiliyor. Ama saat bu yılın veya en fazla geçen yılı modeli ise o kadar inmesi imkansız.

o model armaninin en şık modellerinden seramik...ve çok şıkk ama şuan bile nette 1000 tl alırsınız...ha noluyor biri saatsaat firmasının güvencesinde diğeri ithalatcı firmanın garantisinde...cep telefonlarındada aynı örnek var...birinde 1900 tl ithalatcının ki 1.500 konu bu...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

T Touch sanırım onun adı.Bir site falan var mı bakabileceğim.?

akşam koyayım...inanılmaz güzeldi..dokunmatik ekranı biraz küçük geldi bana onuda müdür gövdenin komple yapıldığını ekranla olan elektronik bölümün ayrı ayrı montajı nedeniyle gövdenin ekranı kaplar şekilde tasarlanmış olabileceğini söyledi...o yüzden küçük kalmış galiba dedi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Saat&Saat'e atlayacam bende 1.5 ay oldu saat daha gelmedi. haftalar önce işi bitmesine rağmen..Bayiden aldık oraya yollaacaz diyorlar kargo gelme süresi 10 gün minimum ee gitmeside öyle sürdü :D birde kordon beklenmiş :D oohoo sizde kalsın diyecem bu gidişle :)

Yer: Maslak

Bayi: Bağdat Cad

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.