Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Zamanın Efendileri....

Tevfik

Önerilen Mesajlar

Ozancım hala saat arıyonmu sen...

yok abi para arıyorum :D

Bu saat 875tlydi, hem kineticin gerçek otomatik olmamasından, hem tam aklımdaki model olmamasından, hemde belki bi indirim daha gelir diye beklerken oda yalan oldu :D

http://www.kliksa.com/urun/seiko-premier-kinetic-perpetual-snp049p-erkek-kol-saati/902361828

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozancım...şimdi bizim kullandığımız saatler belli...yani ikiye ayrılıyorlar gerçek saat üreticileri ve fashion markaların saatleri biliyoruz zaten  çoğunu...ve saat düşkünleri için saatin güzelliği değil mekaniği önemlidir bu konuda ikiye ayrılıyor insanlar benim gibi takarım havamı yaparımla...takarım içimi mutlu ederimci mekanikçiler.sekio bana kadranı hep karışık ve saatin çapı 40 mm olduğu için kasayla genişletirler yada algıda geniş durur benim koluma hiç uymuyor uyan modelleride ben sevmiyorum...ama hersitedeki ucuz etin yahnisi pahalı oluyor...genelde başka bir firma paralel ithalatla getirdiği için distiribütor garantiisi yada uluslararası garanti deniyor ama uzun süre (sizin ben ta........) lı cümlelere varan sorunlar yaşanmasına sebeb oluyor..bence türkiyede kendini kanıtlamış firmalardan 200 tl pahalı bile olsa herhangi bir sorun anında ilişkinize göre çok daha fazla yardım alabiliyorsunuz...

Siz safir cam ve swiss made bir şey aradığınızı şöylemiştiniz...bu konuda tissot saat fiyatları bence ucuz kaldı piyasadaki rakiplerine göre bakmanızı tavsiye ederim....Calvin Clein da swiss made yazar safir olan modelleri de vardir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozancım...şimdi bizim kullandığımız saatler belli...yani ikiye ayrılıyorlar gerçek saat üreticileri ve fashion markaların saatleri biliyoruz zaten  çoğunu...ve saat düşkünleri için saatin güzelliği değil mekaniği önemlidir bu konuda ikiye ayrılıyor insanlar benim gibi takarım havamı yaparımla...takarım içimi mutlu ederimci mekanikçiler.sekio bana kadranı hep karışık ve saatin çapı 40 mm olduğu için kasayla genişletirler yada algıda geniş durur benim koluma hiç uymuyor uyan modelleride ben sevmiyorum...ama hersitedeki ucuz etin yahnisi pahalı oluyor...genelde başka bir firma paralel ithalatla getirdiği için distiribütor garantiisi yada uluslararası garanti deniyor ama uzun süre (sizin ben ta........) lı cümlelere varan sorunlar yaşanmasına sebeb oluyor..bence türkiyede kendini kanıtlamış firmalardan 200 tl pahalı bile olsa herhangi bir sorun anında ilişkinize göre çok daha fazla yardım alabiliyorsunuz...

Siz safir cam ve swiss made bir şey aradığınızı şöylemiştiniz...bu konuda tissot saat fiyatları bence ucuz kaldı piyasadaki rakiplerine göre bakmanızı tavsiye ederim....Calvin Clein da swiss made yazar safir olan modelleri de vardir.

benim için hem görüntüsü hem mekaniği önemli abi :D şuan ki kriterlerim otomatik (veya kinetic), deri kayış, safir cam, saniye kolunun kronometre olmaması (bknz Cem abinin paylaştığı 920tl olan) :D

en son bunu düşündümde dediğim gibi para bulmam lazım :D

t41142333-00.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

@Tevfik,

İhtiyar bana bir saat alalım..Sadece şekli olsun..çalışmasa bile olur :) yaza 5-6 düğün var aksesuar olarak kullanıcam :)

Kesinlikle alalım evet...napıcaz biliyonmu Bandırma liman avm saatsaat te bütün markalara %70 indirim var...yani biraz kılcal çizik hafif renk solması cok hafif ama yani hem ucuza gelir hemde boss armani gibi markaların var ne dersin...cerrutide var...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kesinlikle alalım evet...napıcaz biliyonmu Bandırma liman avm saatsaat te bütün markalara %70 indirim var...yani biraz kılcal çizik hafif renk solması cok hafif ama yani hem ucuza gelir hemde boss armani gibi markaların var ne dersin...cerrutide var...

saat için bandırmaya mı gideyim? 

ekleme:balıkesir merkezde varmış mağazaları :)

Onur Sezgin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.