Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Zamanın Efendileri....

Tevfik

Önerilen Mesajlar

Canım olum gidiver trenle gelirsin...ne var bak mesaj atıcam sana hem saatsaat müdür tolgayı da tanıyom..yardımcı olur...bak saat 1000 tl mi...700 in 300 nasıl gidilmezmi sence...hesap ortada...trenle gidip gelsen 10 tl ye patlar hem...mağazadan alsan nolucak aynısı...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bandırma outlet oldu canım olum konuşuncaya kadar giderdin ya...ohoooooooo...trene bin gezgel nevar..20 tl harcarsın en babası mağazadaki 500 tl saati de 150 tlye alırsın nolucak

https://www.saatvesaat.com.tr/saat/Cerruti/CRA082A213B/PD

mesela bu tam dresswatch yani takım elbiselik...sitede 529 tl. düş % 70 159 tl..

Tevfik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bandırma outlet oldu canım olum konuşuncaya kadar giderdin ya...ohoooooooo...trene bin gezgel nevar..20 tl harcarsın en babası mağazadaki 500 tl saati de 150 tlye alırsın nolucak

tren falan uğraşamam ben...basar giderim arabayla ama bana 300-500 lük saat aldırma :) şekil olsun sadece diyorum sana... :) 

bandıra bandıra ye... 

@Tevfik, başka hangi saat&saat'lerde var bu? 

yol masrafımı karşıla sana da alayım saat bandırmadan :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tren falan uğraşamam ben...basar giderim arabayla ama bana 300-500 lük saat aldırma :) şekil olsun sadece diyorum sana... :)

yol masrafımı karşıla sana da alayım saat bandırmadan :)

hahaha birkaç sayfa geriye gitte kaptığım cerrutiyi gör aşkım.....hala sitede 1000 tl.350 tlye kaptım hemde swisspart yani isveç yapımı malzemelerle bayılıyorum bugün izmirdede gösterdim hiçbirşeyi yok saatin...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Onur Sezgin, İstanbul'daki arkadaşlara söyle Eminönü'nden alsınlar sana 5 TL'ye Çükübik marka saat.. 

Ayrıca ben kendi saatimi alırım.. sağol..

o olacak bu gidişle... 

https://www.saatvesaat.com.tr/saat/Cerruti/CRA082A213B/PD

mesela bu tam dresswatch yani takım elbiselik...sitede 529 tl. düş % 70 159 tl..

emin misin bu fiyata vercekler?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Onur Sezgin, İstanbul'daki arkadaşlara söyle Eminönü'nden alsınlar sana 5 TL'ye Çükübik marka saat.. 

Ayrıca ben kendi saatimi alırım.. sağol..

Bandırma ve Denizli ya da Kütahya diye biliyorum Alperen kardeşim...Mart başında başlamış gerçekten cok güzel saatler var çoğu seçilmişti ben kaptım...tag tarzı var herşeyi dörtdörtlük çoğu rosegold renk atıyor kasaların ve dediğim gibi kılcal çizikler...başka herşeyi sağlam satılan saatlerin...

o olacak bu gidişle... 

emin misin bu fiyata vercekler?

ac sor aldım diyom ya dön iki sayfa önceye offf

Cerruti 1881 swiss, bugün ki Tevfik buba kombinini tamamlayan saat :)

80a3a3234c4fe2f918ac5e6985000ac8.jpg

5d4f00f0b38fc4f0a9248175dcf5aec6.jpg

işte bu

Cerruti 1881 swiss, bugün ki Tevfik buba kombinini tamamlayan saat :)

80a3a3234c4fe2f918ac5e6985000ac8.jpg

5d4f00f0b38fc4f0a9248175dcf5aec6.jpg

işte bu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

olum deli ben koyamadım resmi ondan rica ettim niye aldığım fiyatı koyayım ya...sanki rolex alıcak karnabahar hava yapıyo...git al bi naçar sünnet saati yada casio asker saati 70 tl tak ozaman...sankim para alıyom yaaaa....

biliyordum fırçayı yiyeceğimi :) tamam ya bi ara gidecem bandırmaya bakalım...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

olum deli ben koyamadım resmi ondan rica ettim niye aldığım fiyatı koyayım ya...sanki rolex alıcak karnabahar hava yapıyo...git al bi naçar sünnet saati yada casio asker saati 70 tl tak ozaman...sankim para alıyom yaaaa....

Mad , şunu bana ucuz yollu bulabilir misin ? Fordun ralli divizyonu M-sportun eski resmi saati.

Pulsar PV6002X1

http://www.watchshop.com/mens-pulsar-sport-chronograph-watch-pv6002x1-p99970361.html

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mad , şunu bana ucuz yollu bulabilir misin ? Fordun ralli divizyonu M-sportun eski resmi saati.

Pulsar PV6002X1

http://www.watchshop.com/mens-pulsar-sport-chronograph-watch-pv6002x1-p99970361.html

geçenlerde gördüm ben bunu aklımada geldiniz ama alıp almadığınızı bilmediğimden sesimi çıkarmadım bakarım doktorum görürsem birşekilde ulaşırım size...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.