Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Zamanın Efendileri....

Tevfik

Önerilen Mesajlar

@Mert Yürüyen, ben de tam diğer konudakini buraya taşıyacaktım.. buraya da koymuşsun.. 

Saatler güzel.. İkisi de güzel ama Tissot'u daha çok beğendim..

Bu arada saat hakkındaki düşüncemiz aynı.. Gerçi saat severlerin genelinde aynı düşünce var.. Erkek için saat sadece bir zaman ölçer değil.. Bir takı..  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Mert Yürüyen, ben de tam diğer konudakini buraya taşıyacaktım.. buraya da koymuşsun.. 

Saatler güzel.. İkisi de güzel ama Tissot'u daha çok beğendim..

Bu arada saat hakkındaki düşüncemiz aynı.. Gerçi saat severlerin genelinde aynı düşünce var.. Erkek için saat sadece bir zaman ölçer değil.. Bir takı..  

Kesinlikle abi... ama dediğim gibi burada fiyat/alım gücü olayı da etken. Ama diğer yandan bakıyorum bu tissot'um haricindekileri öğrencilik zamanında harçlıklarımdan gıdım gıdım biriktirerek almıştım. ilgi alanı meselesi yani tasarrufunu nereye yatırırsan :)

Tissot çok iyi ama, bu otomatik ara sıra kurmam gerekiyor ama duruşu klas... var bir kaç tane daha, taktıkça eklerim. Benim direktörümde bir longines var, yıkılıyor saat. Bende çok istiyorum ama çok pahalı ve daha erken :) onunda fotosunu eklerim birazdan...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Telefonda kıllar bir nebze ama pc de bakınca utandım kendimden... napayım kolumu mu keseyim :)

Sğolasın Mert Kardeşim ellerine emeğine sağlık çok güzel seçimlerin var...Tissotlar aslında şuanda fashion watches denilen bilindik giyim markalarının dışında yer alan saat markası ve fiyatları alınabilirlik düzeylerine geldi bundan 3-5 sene önce şu koluna taktığını alamazdın mesela...Tabiki biz saatçik takıyoz yani oyuncak saat markalarına olaya girersek bizimkiler devede kulak bile kalmıyor...Kıllarda biraz resimle oynayınca oluşuyor sanırım benim gözükmez ama resmin kontrastını arttırınca çıkıyor...

Longines güzel evet ama tüm iyi saat firmalarının otomatikleri 38-39-39.5 geneli 40 ve 40.5 41 ve en büyüğü 42 oluyor banada bu kasalar cok küçük geliyor saatler evet hepimizin rüyaları var bu konuda...hele replikalar cok iyi taklit edilmedikçe komik duruyor kolda....

Yok canım kesme ama sanki kolundan çıkarmak çözüm olabilir gibi :D

Kurban olduğumun Doğanı sen ne takiyon bakim koyuver yakışıklım...Bekliyoz... :P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sğolasın Mert Kardeşim ellerine emeğine sağlık çok güzel seçimlerin var...Tissotlar aslında şuanda fashion watches denilen bilindik giyim markalarının dışında yer alan saat markası ve fiyatları alınabilirlik düzeylerine geldi bundan 3-5 sene önce şu koluna taktığını alamazdın mesela...Tabiki biz saatçik takıyoz yani oyuncak saat markalarına olaya girersek bizimkiler devede kulak bile kalmıyor...Kıllarda biraz resimle oynayınca oluşuyor sanırım benim gözükmez ama resmin kontrastını arttırınca çıkıyor...

Longines güzel evet ama tüm iyi saat firmalarının otomatikleri 38-39-39.5 geneli 40 ve 40.5 41 ve en büyüğü 42 oluyor banada bu kasalar cok küçük geliyor saatler evet hepimizin rüyaları var bu konuda...hele replikalar cok iyi taklit edilmedikçe komik duruyor kolda....

Kurban olduğumun Doğanı sen ne takiyon bakim koyuver yakışıklım...Bekliyoz... :P

Abi Mert in koyduğu fotolardan saati çık. Kalanı benim kullandığım.
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ahahah... abi kontrast falan yok, gündüz güneşi ile neyse o acı ama gerçek :)

evde ck, fossil ve breil var... bunlar dediğin gibi swiss mekanizma var içinde ama sonucunda "fashion watch" tabiki... olacak ufak ufak... çocuklarıma bırakıcam :)

Abi Mert in koyduğu fotolardan saati çık. Kalanı benim kullandığım.

hahahahahahah... konuyu trollemeyelim abi, saygın markaların saygın saatlerini konuşuyoruz kılı tüyü boşver :) hhah ama çok güldüm :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.