Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Zamanın Efendileri....

Tevfik

Önerilen Mesajlar

sıkı pazarlık yapmak gerekli , bu saat olayında çok kar var ...  Sonuçta döviz arttığı vakit saat fiyatlarıda artmış oluyor , atıyorum adam saati toptan alırken ki döviz - tl ile günümüzdeki döviz - tl oranı da saatteki kar getirisini arttıyor ...  Yani pazarlık payı baya oluyor , %30 , hatta %40'lara varan indirimler yapabiliyorlar ...  Ama bunu eski , köklü ve deposunda çok saat bulunduran büyük saatçiler de yaptırabilirsin , çünkü yeni işletmeler genelde yeni mal almış oluyorlar ... sirkecideki saatçilerinde köklü olmasından dolayı oralardan ucuza bulabilmen mümkün ... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçmişi ve ismi olan kuruluşların böyle bir aldatmacaya girmeyecekleri açıktır, ama merdiven altındaki kulübede sana 250 TL'ye Vacheron-Constantin satmaya kalkana kuşkuyla bakmakta yarar var tabii :)

Evren Saat'i önerebilirim mesela...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Orjinallik konusunda sıkıntı olmaz herhalde Sirkecide...

Geçmişi ve ismi olan kuruluşların böyle bir aldatmacaya girmeyecekleri açıktır, ama merdiven altındaki kulübede sana 250 TL'ye Vacheron-Constantin satmaya kalkana kuşkuyla bakmakta yarar var tabii :)

Evren Saat'i önerebilirim mesela...

Aynı şekilde Vanlılar Saat iyidir.Yıllarca bu işi yapmış köklü bir firma.İyi pazarlık yapmanızı öneririm,fiyatı en az % 30 kırmadan saati almayın.Orjinallikte problem olmaz.

Konuyu yeni farkettim, bu model paylaşılmamış galiba, ekleyeyim istedim.Günün birinde trilyonlarım olusa bir adet sipariş vermeyi düşünüyorum :)

http://www.thecoolist.com/urwerk-white-shark-watch/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynı şekilde Vanlılar Saat iyidir.Yıllarca bu işi yapmış köklü bir firma.İyi pazarlık yapmanızı öneririm,fiyatı en az % 30 kırmadan saati almayın.Orjinallikte problem olmaz.

Konuyu yeni farkettim, bu model paylaşılmamış galiba, ekleyeyim istedim.Günün birinde trilyonlarım olusa bir adet sipariş vermeyi düşünüyorum :)

http://www.thecoolist.com/urwerk-white-shark-watch/

enteresan bir saat

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

%30 kafadan daha ilk pazarlık anında düşüyorlar zaten. İstanbul Sirkeci ve Tahtakale piyasası bu işin yeridir. Diğerleri de oralardan alıp satıyor çoğu zaman. Orjinallik konusunda sıkıntı olmaz herhalde Sirkecide...
Orient de sahte olmaz. O piyasa da merdiven altı yerler hariç sahte olmaz zaten. Olanı da Cem Bey'ine dediği şekilde gözüne girecek şekilde anlaşılır.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Evet arkadaşlar, dün Orient Türkiye distribütörü Aslan Saat'i aradım ve daha önce bu saati gördüğüm yerin onların bayisi olduğunu öğrenince gidip aldım... Gerçekten kolda da çok şık duran bir saat.

Hayırlı olsun güzel günlerde tak Alperenim....Yanlız tarih yanlış bir düzeltiver :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet arkadaşlar, dün Orient Türkiye distribütörü Aslan Saat'i aradım ve daha önce bu saati gördüğüm yerin onların bayisi olduğunu öğrenince gidip aldım... Gerçekten kolda da çok şık duran bir saat. Hayırlı olsun güzel günlerde tak Alperenim....Yanlız tarih yanlış bir düzeltiver :P
Hayırlı olsun alperen çok şık.... 15i maaş günü ya ironi yapıyor ;)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun güzel günlerde tak Alperenim....Yanlız tarih yanlış bir düzeltiver :P

Hhahahha, eyvallah abi sağol... Satan arkadaş düzeltti sağolsun :muha:

Hayırlı olsun alperen çok şık.... 15i maaş günü ya ironi yapıyor ;)

Teşekkür ederim Serdarcım..

Bu arada merak ettiğim bir konu...

Saatlerin reklam fotoğraflarında çok büyük oranda saat 10:08'i gösteriyor..

Bunun herhangi bir hikayesi var mı acaba?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada merak ettiğim bir konu... Saatlerin reklam fotoğraflarında çok büyük oranda saat 10:08'i gösteriyor.. Bunun herhangi bir hikayesi var mı acaba?

İlluminatinin oyunu bunlar  :aman:

edit: Hayırlı olsın Alperenim çok şık....

Ahmet A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.