Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sonunda Aldım :)

Önerilen Mesajlar

Akıllı ceplerde focus ile ilgili bir program var mıdır acaba?

App Store'da var..

Ford Focus Uygulaması için;

http://itunes.apple....d430339702?mt=8

Yorumlara dikkat :nazar:

Yeni Focus - FocusClubTr'da :D

by uA yca

Yeni Ford Focus hakkında hersey; FocusClubTr websitesinde :P

Uygulama için teşekkürler Ford

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

SIII'ün çıktığı şu günlerde SII'nin halen popüler olması Samsung'un büyük başarısının kanıtıdır. Eşime almıştım SII yaklaşık 4 ay önce, kendi telefonumu bıraktım onunla ilgileniyorum daha çok :)

HAYIRLI OLSUN, güle güle kullanın.

Bu arada olur da TouchWiz'den sıkılırsanız. Yandex Shell'i yükleyin, bambaşka bir hale bürünüyor cihaz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

SIII'ün çıktığı şu günlerde SII'nin halen popüler olması Samsung'un büyük başarısının kanıtıdır. Eşime almıştım SII yaklaşık 4 ay önce, kendi telefonumu bıraktım onunla ilgileniyorum daha çok :)

Bu arada olur da TouchWiz'den sıkılırsanız. Yandex Shell'i yükleyin, bambaşka bir hale bürünüyor cihaz...

yandex shell gerçekten hem ücretsiz hem de çok kaliteli..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu onun başarısızlığı ve prestij kaybidir.

S2 yi öldürdü hemen.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

SII ölmez Yakup uzun süre daha. Üzerinden bir yıl geçmesine rağmen halen çok iyi durumda. Benchmarklardaki durumları da ortada. ICS ile en az 6 ay daha kendine yer edinir bu piyasada. SIII'ün çıkmasıyla fiyatları da biraz gevşeyecektir. Satış adedindeki milyonlara birkaç milyon daha ekleyeceğine şüphem yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

SII ölmez Yakup uzun süre daha. Üzerinden bir yıl geçmesine rağmen halen çok iyi durumda. Benchmarklardaki durumları da ortada. ICS ile en az 6 ay daha kendine yer edinir bu piyasada. SIII'ün çıkmasıyla fiyatları da biraz gevşeyecektir. Satış adedindeki milyonlara birkaç milyon daha ekleyeceğine şüphem yok.

Bir telin satması o malın ölmediği anlamına gelmez bugün 3gs hala satılıyor bu ölmedi demek degil piyasada..

Bir kisi tel aldığı zaman 6 ay sonra üst modeli çıktı mı ne hisseder? Bu prestij ve farktir.

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir telin satması o malın ölmediği anlamına gelmez bugün 3gs hala satılıyor bu ölmedi demek degil piyasada..

Bir kisi tel aldığı zaman 6 ay sonra üst modeli çıktı mı ne hisseder? Bu prestij ve farktir.

İyi de her sene olduğu gibi bir amiral gemisi güncellemesi olacak, X markada da durum böyle, Apple'da bile böyle.

iPhone 4s piyasanın en iyi cihazlarından birisi ama iPhone 5 ağustos, bilemedin eylülde çıkacak.

Bu kapitalizmin kaçınılmaz gerçeği. Ne yazık ki hepimizin de iştahı kabarıyor her seferinde. Demek ki başarılı stratejiler...

Yenisi çıkmalı ki insanlar onu da almalı... Sonuçta olan yine bize oluyor. Hep cepten gidiyor, gidenler de samsung'a apple'a vs. yarıyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyi de her sene olduğu gibi bir amiral gemisi güncellemesi olacak, X markada da durum böyle, Apple'da bile böyle.

iPhone 4s piyasanın en iyi cihazlarından birisi ama iPhone 5 ağustos, bilemedin eylülde çıkacak.

Bu kapitalizmin kaçınılmaz gerçeği. Ne yazık ki hepimizin de iştahı kabarıyor her seferinde. Demek ki başarılı stratejiler...

Yenisi çıkmalı ki insanlar onu da almalı... Sonuçta olan yine bize oluyor. Hep cepten gidiyor, gidenler de samsung'a apple'a vs. yarıyor...

Apple öldürecek düzeyde yenileyerek sunmadı 4s'i anlatabiliyormuyum ayrıca iphone 4 piayasa çok uzun süre kaldı

iPhone 3GS June 2009 (12 ay)

iPhone 4 June 2010 (16 ay)

iPhone 4s October 2011 (11 ay felan) (Unutulmaması gereken nokta aynı kasa olup i4'ü öldürmemesi yani 22-23 ay aynı kasa 2 yıl )

iPhone xyz Sempter ?!? Belki

Galaxy S March 2010

Galaxy S II February 2011

Galaxy S III May 2012

Buradan anlaşılmıştır demek istediğim...Hangisi başarılı ? 4s ile apple rekor satış yaptı..Ben samsung'un bu stratejesini başarılı bulmuyorum.satmak başarı değil ki, samsung zaten çok satan marka olmak zorunda..Apple tek ürün ile piyasada..Tek fiyat.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.