Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sonunda Aldım :)

Önerilen Mesajlar

Haklısın yazdıklarında ama yalnız şu noktada problem var işte; iPhone ironik bir cihaz piyasada çünkü Apple ironik. Ne kadar iyi bir cihaz olursa olsun iPhone'un karşısında - Android-iOS tartışmasına falan girmiyorum aman yanlış yönlenmesin konu- iPhone'un itibarına, popülaritesine yetişmesi çok zor. O yüzden iPhone'dan çok çok iyi bir cihaz üretilmeli ki ancak o zaman pazar ele geçirilebilir. Yapılmaya çalışılan da bu şu anda samsung veya başka bir firma tarafından. Dolayısı ile milyonlar satsa da, "bence" çok çok iyi olsa da SII yenilenmek zorunda idi. Kaldı ki iPhone 5 çıktığında Apple 3-4 ay kadar kaybedeceği ya da daha doğru tabirle "azalan" popülaritesini de geri kazanabilsin. Zaten şimdi SIII'de çıkınca speküle edilecek cihaz da yok, gelsin iPhone 5 spekülasyonları.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haklısın yazdıklarında ama yalnız şu noktada problem var işte; iPhone ironik bir cihaz piyasada çünkü Apple ironik. Ne kadar iyi bir cihaz olursa olsun iPhone'un karşısında - Android-iOS tartışmasına falan girmiyorum aman yanlış yönlenmesin konu- iPhone'un itibarına, popülaritesine yetişmesi çok zor. O yüzden iPhone'dan çok çok iyi bir cihaz üretilmeli ki ancak o zaman pazar ele geçirilebilir. Yapılmaya çalışılan da bu şu anda samsung veya başka bir firma tarafından. Dolayısı ile milyonlar satsa da, "bence" çok çok iyi olsa da SII yenilenmek zorunda idi. Kaldı ki iPhone 5 çıktığında Apple 3-4 ay kadar kaybedeceği ya da daha doğru tabirle "azalan" popülaritesini de geri kazanabilsin. Zaten şimdi SIII'de çıkınca speküle edilecek cihaz da yok, gelsin iPhone 5 spekülasyonları.

Tabi tabi , apple uyanık zaten borsa'da düşüş yaşamazsa kesinlikle yeni ürün çıkamıyor ve hep rakiplerinin hamlesini bekliyor..

Politika konusunda çok iyiler..Ama gel gelelim iyi cihaz hep görece kalıyor ? Donanım - Yazılım ikilemi !?!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Politika konusunda çok iyiler..Ama gel gelelim iyi cihaz hep görece kalıyor ? Donanım - Yazılım ikilemi !?!

Kesinlikle çok iyiler, bu kadar başarının sırrı da burada yatmıyor mu zaten. İyi cihaz konusunda sana sonuna kadar katılıyorum. Görece kelimesinden başka bir açıklaması yok bunun. Zevkler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.