Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e uygun Navigasyon Sistemi Satışa Çıkmış

Önerilen Mesajlar

mrb size bir soru sormak istiyorum

yeni fokusa orjinal nevigasyon takılmıyor mu?biraz takip ettim forumu ama bu görseller orjinal deil sanırım direk ford bayide orjinal taktırmak istesek olmazmı yani yada aşşağı yukarı ne kadar olabilir bilginiz dahilinde cevaplarsanız sevinirm arkadaşlar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

mrb size bir soru sormak istiyorum

yeni fokusa orjinal nevigasyon takılmıyor mu?biraz takip ettim forumu ama bu görseller orjinal deil sanırım direk ford bayide orjinal taktırmak istesek olmazmı yani yada aşşağı yukarı ne kadar olabilir bilginiz dahilinde cevaplarsanız sevinirm arkadaşlar...

Taktırılabilr, servisler ocak 2013 sonrası takabilir ama maaliyetli olabilir.

Ürün burada

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
Olay şu, zaten sony varsa 2250, sony yoksa ikisi birarada geliyor yani 3250 oluyor.

ona da baktım da, sony tek başına gelmiyor ki powershift dışında,  poweshift için 3420 oluyor sony + nav. Manuel içinde 4335 oluyor bununda park sensörü ve ayna artısı var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ona da baktım da, sony tek başına gelmiyor ki powershift dışında,  poweshift için 3420 oluyor sony + nav. Manuel içinde 4335 oluyor bununda park sensörü ve ayna artısı var.

Mertol abi kuga'ya bakıp yazmıştır genel olarak rakam öyle ama hata yok. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=ford+focus+2012+gps&_sacat=0&_odkw=ford+focus+2012&_osacat=0&_from=R40

Ben henüz araç almadığım için öncelikle adayların aksesuarları hakkında araştırma yapıyorum.

Focus3 için ebayda 2 çeşit orijinal uyumlu cihaz türü var.
Birincisi wince6.0 işletim sistemiyle çalışan aracın direksiyon kumandalarıyla bire bir uyumlu modeller. Bunlarda tüm navi programları çalışır.
igo8, primo vs çalıştırablirsiniz.

İkinci grup cihazlar daha büyük ekranlı ve android işletim sistemlidir. Bunlar aslında 7"tablet pcnin araca uydurulmuş halidir. Direksiyon kumandalarıyla birebir uyumludur. wifi ve 3g ile nternete bağlanır. Bir tablet pc veya android telefonla ne yapılıyorsa hepsini yapar.

İlk grup kargo dahil 350-400usd arasıdır. İkincisi 400-450usd.

Ben 5-6 yıldır elektronik ve diğer tüm ihtiyaçlarımı öncelikle yurt dışından alırım. O nedenle hiç sorun olmaz. Burada tek püf noktası gelen ürünün ticari değil kendi ihtiyacınız olduğunu belgelemenizdir.

Ben daha önce getrdiklerimde eğer gümrüğe takılırsa ki bu sadece 2 sefer oldu. Aracın ruhsatını gösterince kendime getirdiğimi belgeleyip aldım. Zaten en fazla yüzde 20 maktu vergisi var.

Geçen ay kia sportage alan bir arkadaşa tüm arka lambaların 4 parça ledlisini getirttik. Koca kutu gümrüğe takılmadan geldi. 700tl gibi bir fiyata geldi. Burada tek püf nokta var. Ne alırsan al mutlaka devlet postası ile gelecek. Özel kargo ucuz olsa da hatta bedava olsa da tercih edilmeyecek.

Ben kargo bedava ürüne +200usd vereyim EMS ile gönder deyip kocaman ultrason cihazı getirttim. yüzde 20 verdik gümrüğe. 10bin olarak satılan aleti 1700usd+vergiye almış olduk.

http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=focus+2012+gps&catId=0&manual=y

buradaki ürünleri inceleyin. Bunlar pazarlıksız liste fiyatı. İndirim yapar çekik gözlüler. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önemli bir noktayı atlamışım. Eğer araçta otomatik park varsa uyumlu mu bilmiyorum. Çinde tatil var. Haftaya bitecek sorarım bunu. Çünkü oto park ve sensörler ses sisteminin ekranında gösterileyormuş.

Daha önce opelde orijinal ses sistemi müzik bilgilerini yol bilgisayarında veriyordu. Bu cihazlar takılınca bire bir uyumlu olduklarından yine bilgiler yol bilgisayarı ekranında çıkıyordu. Ama focus için olanları daha incelemedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.