Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Park Sensörleri Çalışma Prensibi - Otomatik Park Sistemi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

5/1/2012 - 18:05 tarihinde, Mustafa Tüfekçi yazdı:
2. video da park etmesi çok fazla hamle ile oldu gibi?

ilk videoda da tr için sakat gibi geldi :kıhkıh: minibüs dibine girdi :kıhkıh:

2. Video zaten cok dar yer.. Vaad edilenden az. Yani sen daha iyi giremezsin.

TR ile ilgil kısma kesinlikle katılmıyorum. Ne ilgisi var ? :kıhkıh: Girerse girer adam cocuk indirdi gitti. Sen de devam ediyorsun..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bazen anlamıyorlar ama...Özellikle park yeri bulundu dedikten sonra ileri sürün diyor,sen azıcık ileri sürünce arkadaki hemen arkana yapışıyor,bu sefer sen geri vitese takınca basıyor kormnaya,park yapmaktan vazgeçtin sanıyor hafif ileri gidince...Salak bilmiyorki otomatik parkı..Bazı kazmalarda anlayışssız,kıçına yapışıp taciz ediyor adamı...Geçen gün başıma geldi,inip oyacaktım ş.....sizi... :):D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bazen anlamıyorlar ama...Özellikle park yeri bulundu dedikten sonra ileri sürün diyor,sen azıcık ileri sürünce arkadaki hemen arkana yapışıyor,bu sefer sen geri vitese takınca basıyor kormnaya,park yapmaktan vazgeçtin sanıyor hafif ileri gidince...Salak bilmiyorki otomatik parkı..Bazı kazmalarda anlayışssız,kıçına yapışıp taciz ediyor adamı...Geçen gün başıma geldi,inip oyacaktım ş.....sizi... :D :D

Bazen anlamıyorlar ama...Özellikle park yeri bulundu dedikten sonra ileri sürün diyor,sen azıcık ileri sürünce arkadaki hemen arkana yapışıyor,bu sefer sen geri vitese takınca basıyor kormnaya,park yapmaktan vazgeçtin sanıyor hafif ileri gidince...Salak bilmiyorki otomatik parkı..Bazı kazmalarda anlayışssız,kıçına yapışıp taciz ediyor adamı...Geçen gün başıma geldi,inip oyacaktım ş.....sizi... :mad::)

sakin ol abi hiç gereği yok:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bazen anlamıyorlar ama...Özellikle park yeri bulundu dedikten sonra ileri sürün diyor,sen azıcık ileri sürünce arkadaki hemen arkana yapışıyor,bu sefer sen geri vitese takınca basıyor kormnaya,park yapmaktan vazgeçtin sanıyor hafif ileri gidince...Salak bilmiyorki otomatik parkı..Bazı kazmalarda anlayışssız,kıçına yapışıp taciz ediyor adamı...Geçen gün başıma geldi,inip oyacaktım ş.....sizi... :D:)

Takılmayın böyle şeylere hocam bana aynıları oluyordu bende kızıp küfrediyordum ama zamanla alıştı millet artık reklam falan izleyen millet olmuşuz :mad:

Eğitim şart :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bazen anlamıyorlar ama...Özellikle park yeri bulundu dedikten sonra ileri sürün diyor,sen azıcık ileri sürünce arkadaki hemen arkana yapışıyor,bu sefer sen geri vitese takınca basıyor kormnaya,park yapmaktan vazgeçtin sanıyor hafif ileri gidince...Salak bilmiyorki otomatik parkı..Bazı kazmalarda anlayışssız,kıçına yapışıp taciz ediyor adamı...Geçen gün başıma geldi,inip oyacaktım ş.....sizi... :):D

Bu gayet Dogal bulduktan sonra manevra yapacagı uzaklığa gelmesi gerek çünkü tarama önde başlıyor manevra geride ve yavas gitmeye de gerek yok yani tarama işlemi boy okey ise zor degil. Manevra da 10 km/h geçilmeyecek

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

otomatik park sistemi ne kadar kullanışlı?Aslında sistem çok iyi tasarlanmış,fakat biraz önce de söylendiği gibi,eskişehir gibi dar caddeleri olan ve sıkışık trafikte otomatik park sistemi çok işe yarayamıyor çünkü araç park yerini bulduktan sonra manuel park mesafesinden çok çok ileri gitmeni istiyor,ileri sürün uyarısıyla... Sıkışık trafikte dörtlüleri yaktıgında arkandan gelen park edeceğini anlıyor,fakat ileriye devam ettiğinde vazgectiğini düşünüyor ve arkana yanaşıyor.Kısacası daha ileri gidecek vakit ve imkan da bulunmuyor,bu otomatik park sistemini benim için kullanılmaz kılıyor,çoğu kez keşke kendim park etseydim,biraz uğrasırdım belki ama hiç olmazsa bu park yeri kıtlığında bulduğum yeri kaçırmazdım diyorum.Peki bunun için hiç bir şey yapılaz mı,bizden istediği daha ileri sürün mesafesini kısaltamazlar mı yazılımla vs?çünkü normalde aracın park yeri bulundu uyarısını verdıkten sonra bizim durdugumuz yer park için fazlasıyla yeterli...iki arac arasına park ederken; öndeki aracın önü ile bizim aracımızın önü aynı hizaya geldiğinde yeterli park mesafesi fazlasıyla sağlanmış oluyor...sistemin bizden istediği ise öndeki aracın en az yarısını tamamen geçmem..bu da imkansız kılıyor parkı..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.