Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

TOGG T10X

Semih O.

Önerilen Mesajlar

11 saat önce, Cem Boneval yazdı:

Bu arada TOGG'un 1 milyon TL civarında dolaşan fiyatları "gel gel" fiyatlarıdır. Yoksa maliyetini kurtarmaz. Sonbahara gerçek rakamlar belli olur.

Bu konuda benim düşüncelerimde aynı şekilde zamanla görecez.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biraz nostalji, azıcık da eleştiri, burada dursun...

image.png

29.03.2023 - 22:18 tarihinde, Cem Boneval yazdı:

TOGG ilk gördüğümde etkileyici bulmuştum, ancak aradan geçen süre de o kadar değişik elektrikli SUV çıktı ki, cazibesi biraz söndü. 

demiştim.

Buyurun, tanıdık geliyor mu?

image.png

image.png

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Pininfarina ile çalışan başka otomobil firmaları var, özellikle uzakdoğuda. O nedenle benzer tasarımlar olması normal. T10X, K350 konsepti üzerine kurulu ama benzerlerini de bu firma başkalarına sattı. TOGG'da, Pininfarina tasarımı üstüne de hemen hemen hiçbir şey yapılmamış, o hali ile üretime geçtiler. Muhtemelen zaman olmadı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Murat Kav. yazdı:

Pininfarina ile çalışan başka otomobil firmaları var, özellikle uzakdoğuda. O nedenle benzer tasarımlar olması normal. T10X, K350 konsepti üzerine kurulu ama benzerlerini de bu firma başkalarına sattı. TOGG'da, Pininfarina tasarımı üstüne de hemen hemen hiçbir şey yapılmamış, o hali ile üretime geçtiler. Muhtemelen zaman olmadı.

Aynı fikirdeyim.

Ama sonuçta uluslararası arenada bunlar birebir rakip olacaklar, erken kalkan çok yol alır diyorum bu nedenle. Tek başarı etkeni kuşkusuz bu değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

Biz 2018 Zoe 40'ı satıp yerine 2022 Zoe 50 aldık hanıma.

Gayet memnun, donanım ve iç malzeme kalitesi artmış. Vites alışınca çok güzel shifter olacak artık herhalde hepsi. Şehiriçi 300-320km. menzil görebiliyor 100%-20% kullanım ile, 20%'de şarja giriyor. Donanım da B sınıfı için oldukça dolu. Mutlu ve uzun bir birliktelikleri olur umarım 🙂

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.