Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Astra 1.4T almalı mıyım? (veya corsa 1.4i)

H. Cenk

Önerilen Mesajlar

Toprağa bakmak falan diye yazılınca aklıma geldi (şimdi admin gene küplere binecek, ben de utanç içinde yazıyorum):

Maho Ağa dağ bayır gezerken bastığı yere dikkat etmez ve uçurumdan yuvarlanmaya başlar.

çizgi filmlerdeki gibi, uçurumun yarısında bir ağaç parçasına zor tutunur.

Kendine gelince var gücü ile seslenir;

- Ula yoharida kimse yoh miiiii?.....

Sadece sesi yankılanmaktadır. Aradan biraz zaman geçer.

Bir gayret daha;

- Ula yoharida kimse yoh miiiii?....

Hiç ses soluk yoktur. Epey zaman geçer.

Hava kararmaya, tutunduğu dal çatırdamaya baslamıştır.

Zaten kolunda da mecal kalmamıştır. Son bir gayretle ve bağırmaktan kısılmış olan sesi ile:

- Ula, ulaaa yoharida kimse yoh miiii?.....

Derken, nereden geldiği belli olmayan, içinden mi,dışından mı bir ses duyar;

- Ben varım!...

Gözleri parlamış ve azıcık can gelmiştir Maho ağaya;

- Ula.. sen kimsin?

- Ben seni yaratan Allah'ınım.

- Bana bir çar Allahım, ne olur!

Allah;

- Saatlerdir orada sabırla ve isyan etmeden bekledin ey kulum. Bu sabrının mükafatı olarak senin bütün günahlarını affettim. Bırak elini ve gel cennetime!

Maho Ağa azıcık düşünür;

- Ula.. baska kimse yoh miiiiiii?...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

golfffffffffffffffffff ............en alınası araba............... :D aldırmayanlar utansın zamanında bana...tarih onları hiçbirzaman affetmeyecektir.... :kıhkıh:

o zaman fiyatlar böyle miydi.. :D Alacaksın iki sene sonra zararına satacaksın. :) Gönlümüz el vermedi Tevfik abi. :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Toprağa bakmak falan diye yazılınca aklıma geldi (şimdi admin gene küplere binecek, ben de utanç içinde yazıyorum):

Maho Ağa dağ bayır gezerken bastığı yere dikkat etmez ve uçurumdan yuvarlanmaya başlar.

çizgi filmlerdeki gibi, uçurumun yarısında bir ağaç parçasına zor tutunur.

Kendine gelince var gücü ile seslenir;

- Ula yoharida kimse yoh miiiii?.....

Sadece sesi yankılanmaktadır. Aradan biraz zaman geçer.

Bir gayret daha;

- Ula yoharida kimse yoh miiiii?....

Hiç ses soluk yoktur. Epey zaman geçer.

Hava kararmaya, tutunduğu dal çatırdamaya baslamıştır.

Zaten kolunda da mecal kalmamıştır. Son bir gayretle ve bağırmaktan kısılmış olan sesi ile:

- Ula, ulaaa yoharida kimse yoh miiii?.....

Derken, nereden geldiği belli olmayan, içinden mi,dışından mı bir ses duyar;

- Ben varım!...

Gözleri parlamış ve azıcık can gelmiştir Maho ağaya;

- Ula.. sen kimsin?

- Ben seni yaratan Allah'ınım.

- Bana bir çar Allahım, ne olur!

Allah;

- Saatlerdir orada sabırla ve isyan etmeden bekledin ey kulum. Bu sabrının mükafatı olarak senin bütün günahlarını affettim. Bırak elini ve gel cennetime!

Maho Ağa azıcık düşünür;

- Ula.. baska kimse yoh miiiiiii?...

sonuç:herkes cennete gitmek ister ama ölmek istemez..... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok abi son sahibi olmak istemiyorum. :) 100 bin lira para veripte ford falan almam ben.

Valla VW şu an fordtan ucuz. Kur'u 2.09 da sabitlemişler. 1.4 tsi 160 hp style bilmemne paketli 4 çeker tiguana 65 bin lira fiyat verdi. Cam tavanlı deri koltuklu artistik bir araba.. Öte yandan mondeo selective ecoboot ta aynı para ama o 4 kapılı. Tiguan her anlamda daha mantıklı şu durumda ama VW işte.. Ne servisini tanırım ne parçacısını. Hem oyanayacak bir şeyde olmaması fikri hoşuma gitmiyor.. Bilmiyorum kararsızım şimdilik..

Şu piyasada gerçekten gayet güzel fiyat... VW'nin ayağa düşmeyen ikinci elinide düşününce...

Mal alırken kazanılır prensibi ticarette banada Öğretilen altın kurallardan biridir ancak ticari maksatlı kullanmadığım sürece aldığım araçlarda duruma fazla ticari bakmam ayrı mesele... Aracı seveyim + Kullanım maliyetleri makul olsun daha Önemli şahsen... Tiguan mı diye sorarken Focus almadan Önce "Mertol Ne Almaz" diye bi başlık vardı hatırlarsan orada Tiguan lafını etmiştim o aklıma geldi ondan gülerek hatırlattım... O zamanda fiyatları bence çok saçma değildi ama Ford bu kadar pahalı da değildi ayrı mesele... Tiguan'ın o bahsettiğin modelinin ciddi yakıt tüketimi olacağı aşikar, gitmem demez, kendini sevdirirde... focus gibi olmaz binerim buna diyorsan sırf tüketimden dolayı soğutabilir... Batırmaz belki ama istasyona sık gitmek can sıkar... Birazda içi Öyle aman aman geniş bi alet değil... Ayrıca avrupadan modül parça teminini becerebilen ve elektronik modifikasyona çok yabancı olmayan biri için bence vw de forda gÖre oynayacak daha çok şey var... Bence sana da yakışır, konfordan ziyade biraz daha sert bir tecrübe yaşatır ;) ... Yeni mondeo da çok haşin duruyor, ama kabin içinde biraz daha detaycı olabilmeyi başarmışlardır umarım... Ağabey'in makina farz değilse senin el yeni mondeo gelene kadar 1 yıl kadar binip pek zarar ettirmeyecek keyifli bi alete bakar bence :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok yahu ne farzı. İstediğim zaman satabilirim zira alış maliyeti düşük olacak.

Yakıt tüketimi benim için önemli değil. focusu temmuzda almışım cuma günü satttım. 8 ayda 3700 km yol yapmışım.. Uçak benzini yaksa kaç yazar?

Sanırım idare etme maksatlı olarak abimin arabasını alacağım. Zira şu ara bana kalk gidelim diyen bir araba yok. Ya alıp bunu turbolarım ya da sport trend bulabilirsem kafama göre onu alır onu turbolarım.. Ama mondeoyu turbolama fikri kulağıma daha hoş geliyor..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok yahu ne farzı. İstediğim zaman satabilirim zira alış maliyeti düşük olacak.

Yakıt tüketimi benim için önemli değil. focusu temmuzda almışım cuma günü satttım. 8 ayda 3700 km yol yapmışım.. Uçak benzini yaksa kaç yazar?

Sanırım idare etme maksatlı olarak abimin arabasını alacağım. Zira şu ara bana kalk gidelim diyen bir araba yok. Ya alıp bunu turbolarım ya da sport trend bulabilirsem kafama göre onu alır onu turbolarım.. Ama mondeoyu turbolama fikri kulağıma daha hoş geliyor..

Allah ıslah etsin ne diyim... ;)

20 ye verirse şunu al o zaman;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-orjinal-japon-orjinal-motoru-2jz-ile-506hp-66250801/detay

:)

A.Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 ye verirse şunu al o zaman;

http://www.sahibinde...-66250801/detay

Oradan bakınca hurdacı gibi falanmı gözüküyorum?

Allah ıslah etsin ne diyim... ^_^
Zor bu saatten sonra.. Mertol Kip tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dogru diyon vala...hiç ortalık fazla para verilip binilecek araçlarla dolu değil...

p.s :Sayın H.Cenk Köse hastamı acaba alsam alsam bugün ne alsam diye bir fikir beyan edip herkesin abi onu alma bunu al yorumlarını bekletiyor...birileri ulaşıp sorsun bu sabah kendimi çok eksik hissettim.... ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.