Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Astra 1.4T almalı mıyım? (veya corsa 1.4i)

H. Cenk

Önerilen Mesajlar

Estağfurullah! Rahatsız olmak ne kelime..

Bu mesajlarda da konu başlığına cevaben almalısın, almamalısın imaları gizli aslında..

Bizlerin yaşımız ileri çoluk çocuk vs var. Bizim sorumluluğumuz bekarlara göre daha büyük. Ben neden toplu taşıma ile cebelleşiyorum. çocuklarıma bir ev daha fazla bırakayım daha rahat etsinler diye. Ben bilmiyormuydum 57bin euroya verdikleri zaman XF 2.2d almayı.

Deli gibi çalışıyoruz kendimize değer vermeyi unuttuk ve artık ölümü de düşünmeye başladık. Bir arkadaş vardı kendi de cerrahtı. 48 yaşında zınnk diye ani kalp krizinden gitti. çoluğu çocuğu perişan oldu.

Aslında bir daha mı geleceksin dünyaya al be kardeşim istediğini al mantığı da güzel.

Ama sorumluluklar!! Ahh o sorumluluklar... Az para vereyim, keyif veren güzel bir araba almaya çalışayım mantığı istemeden de oluşuyor. Saf keyif faktörü de pek önemli değil çünkü sevdiğin arabadan da erkenden soğuduğum da oldu .

Bir yanım " bi daha mı gelecen dünyaya al" diyor öbür yanım da " yarın çizecekler vuracaklar , bir yerinde cızırtı duyacaksın, vites topuzu gözüne batacak vs soğuyacaksın en iyisi en ucuzundan bir B araba al gez" diyor.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bundan önceki aracım 3 kapı 2,0 Focus Sport Trend idi. 11 yıl kullandım, alırken alma satamazsın dediler. 12.000 TL'ye almıştım, 15.000'e sattım :)

Basma yarama basma yarama...

Bu arada benim tiguan işi yatar. Abimi arabaya bakıp son fiyat için pazarlık yapsın diye gödnermiştim, o almış. Bende onun arabasını alacağım gibi gözüküyor.. Mezar spec.. :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Estağfurullah! Rahatsız olmak ne kelime.. Bu mesajlarda da konu başlığına cevaben almalısın, almamalısın imaları gizli aslında.. Bizlerin yaşımız ileri çoluk çocuk vs var. Bizim sorumluluğumuz bekarlara göre daha büyük. Ben neden toplu taşıma ile cebelleşiyorum. çocuklarıma bir ev daha fazla bırakayım daha rahat etsinler diye. Ben bilmiyormuydum 57bin euroya verdikleri zaman XF 2.2d almayı. Deli gibi çalışıyoruz kendimize değer vermeyi unuttuk ve artık ölümü de düşünmeye başladık. Bir arkadaş vardı kendi de cerrahtı. 48 yaşında zınnk diye ani kalp krizinden gitti. çoluğu çocuğu perişan oldu. Aslında bir daha mı geleceksin dünyaya al be kardeşim istediğini al mantığı da güzel. Ama sorumluluklar!! Ahh o sorumluluklar... Az para vereyim, keyif veren güzel bir araba almaya çalışayım mantığı istemeden de oluşuyor. Saf keyif faktörü de pek önemli değil çünkü sevdiğin arabadan da erkenden soğuduğum da oldu . Bir yanım " bi daha mı gelecen dünyaya al" diyor öbür yanım da " yarın çizecekler vuracaklar , bir yerinde cızırtı duyacaksın, vites topuzu gözüne batacak vs soğuyacaksın en iyisi en ucuzundan bir B araba al gez" diyor.

Gebermeyi düşünürsen hayatı kaçırırsın. ölünce zaten gözlerinin önünde bluescreen çıkıp OS mal fankşın yazıyormuş.. Bir rivayete göre sana bahşedilen hayatı teğet geçtiğinden dolayı "mal" kelimesini kullanmışlar diyorlar.. Kimin ne zaman gideceğini hiçbirimiz bilmiyoruz. O kadar çok kasmaya değmez.. Hangisini beğendiysen hangisini istiyorsan onu al. Tüketimmiş ikinci elmiş bunlar hikaye.. 2 defa mondeo aldım. 1 defa c-max. Her aldığımda o arabayı zor satarsın alma piyasası düşük dediler. Hiçbirinde de zarar etmedim.. Nasip kısmet ve zamanlama meselesi bunlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gebermeyi düşünürsen hayatı kaçırırsın. ölünce zaten gözlerinin önünde bluescreen çıkıp OS mal fankşın yazıyormuş.. Bir rivayete göre sana bahşedilen hayatı teğet geçtiğinden dolayı "mal" kelimesini kullanmışlar diyorlar.. Kimin ne zaman gideceğini hiçbirimiz bilmiyoruz. O kadar çok kasmaya değmez.. Hangisini beğendiysen hangisini istiyorsan onu al. Tüketimmiş ikinci elmiş bunlar hikaye.. 2 defa mondeo aldım. 1 defa c-max. Her aldığımda o arabayı zor satarsın alma piyasası düşük dediler. Hiçbirinde de zarar etmedim.. Nasip kısmet ve zamanlama meselesi bunlar.

Pek görüşmedik ama hatırladığım kadarıyla sen genelde çok iyi fiyata alıyordun.

Ben galerici değilim ikinci ele hiç bakmıyorum. Bir arabayı ben severek aldıysam başka birileri de alacak demektir. İyi kötü satılır herhalde. En iyi örnek mazda 2. 2008 aralığında aldım, ikinci eli kötüdür ama uzun süre kullanıcam diye aldım. 2010 mayısında sattım. Kıyamet gibi alıcı çıktı. çok kısa sürede sattım.. İkinci elle ilgili hiç düşüncem yok araba satılmazsa binmeye devam ederim hiç bişey yapamazsam daha fazla zararla takasa girerim. İkinci el derdim olsa 0km almam ikinci el alırım zaten daha az zarar edeyim diye.

Benim tek düşüncem başlangıçta ne kadar verebileceğim..

ölümü bahsederken aynı düşüncedeyim. çok kasmaya değmez zınnk diye gidebiliriz. Elimiz ayağımız tutuyorken bugünleri güzel yaşamaya bakmalı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Estağfurullah! Rahatsız olmak ne kelime..

Bu mesajlarda da konu başlığına cevaben almalısın, almamalısın imaları gizli aslında..

Bizlerin yaşımız ileri çoluk çocuk vs var. Bizim sorumluluğumuz bekarlara göre daha büyük. Ben neden toplu taşıma ile cebelleşiyorum. çocuklarıma bir ev daha fazla bırakayım daha rahat etsinler diye. Ben bilmiyormuydum 57bin euroya verdikleri zaman XF 2.2d almayı.

Deli gibi çalışıyoruz kendimize değer vermeyi unuttuk ve artık ölümü de düşünmeye başladık. Bir arkadaş vardı kendi de cerrahtı. 48 yaşında zınnk diye ani kalp krizinden gitti. çoluğu çocuğu perişan oldu.

Aslında bir daha mı geleceksin dünyaya al be kardeşim istediğini al mantığı da güzel.

Ama sorumluluklar!! Ahh o sorumluluklar... Az para vereyim, keyif veren güzel bir araba almaya çalışayım mantığı istemeden de oluşuyor. Saf keyif faktörü de pek önemli değil çünkü sevdiğin arabadan da erkenden soğuduğum da oldu .

Bir yanım " bi daha mı gelecen dünyaya al" diyor öbür yanım da " yarın çizecekler vuracaklar , bir yerinde cızırtı duyacaksın, vites topuzu gözüne batacak vs soğuyacaksın en iyisi en ucuzundan bir B araba al gez" diyor.

tabi ya....aynen öle git al bi seat ibiza inidirmde var 1.2.tsi dgs ohh bin mis gibi napıcan 50-60 tl.lik arabaları....bende o yüzden gittim ev aldım ogluma küfretmesin arkamdan diye... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nasıl diyordu kirli?

ŞERRRRRREFSİZ!

mertoooooooooo ölümde var..................diyordu bi filmde ama unuttummmmmmmm.....

gel len içek nolucak vala bankta içmenin keyfi yok...denizin dibi kafe ise 50 mt uzagında...hahahaa...arada bir yunuslar gelince saklarız köpeköldürenleri...herkes içiyor zaten ...merto kilo vermemiz lazım kolestrol şeker sınıra yükselmiş....demedi deme...dombili...

kirli dedin de...sanki sen onun temiz haline cok mu benziyon ne.... :kıhkıh::D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla ben mal alınırken kar edildiğine inananlardanım. Satmaya kalktığımda da kafamda bir rakam olur, o rakam gerçekleşirse satarım. Satılmazsa da (ki hiç bugüne kadar öyle birşey olmadı) binerim. Ford için iyi fiyat gene alabilirim. Ama ben senin yerinde olsam ikinci el az km de olan bir focus benzinli bakardım. Ya da ikinci alternatif hitler motorlu Golf olabilir. Haftasnou VW de 36 bin liraya sıfır golf 1.6 102 lik için fiyat aldım. Bence şu piyasa şartlarında gayet mantıklı bir rakam. 25 gün sonra falanda teslim eidyorlardı. Gelecek olan beyaz renkliydi. Benim için araba alırkenki donanım gereksinimi sonradan ekleyemeyeceklerimdir. Mesela ABS ve klima olmazsa olmazdır benim için. Geri kalanı olsada olur olmasa da.. Kalan herşeyi ufak ufak keyfine göre uygun fiyata buldukça eklersin zaten. Eğer bugün benzinli sıfır HB bir araba bakıyor olmuş olsam o Golf ü alırdım mesela. Baktın benzini çok kastırdı çakarsın LPG yi binersin.. Hiç değilse canın acımaz.. Hyundai parasına Golf e biniyorsun sonuçta.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

mertoooooooooo ölümde var..................diyordu bi filmde ama unuttummmmmmmm.....

gel len içek nolucak vala bankta içmenin keyfi yok...denizin dibi kafe ise 50 mt uzagında...hahahaa...arada bir yunuslar gelince saklarız köpeköldürenleri...herkes içiyor zaten ...merto kilo vermemiz lazım kolestrol şeker sınıra yükselmiş....demedi deme...dombili...

kirli dedin de...sanki sen onun temiz haline cok mu benziyon ne.... :kıhkıh::D

E yaş kemale erince kolestron şeker düşünürsün tabi.. Tevekkelli değil arabayı satıp parayı toprağa yatırdın.. Gözün toprağa bakmaya başlamış demekki.. :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

golfffffffffffffffffff ............en alınası araba............... :D aldırmayanlar utansın zamanında bana...tarih onları hiçbirzaman affetmeyecektir.... :kıhkıh:

Valla ben hala yeşillensemmi diye bakıyorum ama o da ufak be.. Dediğim gibi ben abimin mondeoya sarkacam. Onun arabası daha 20 binde.. Deri koltuk 18 jant mercekli far vs vs her bi halt var. Galerinin takasa alacağı parayı veririm ona gider. Onu da kaç yılda öderim bilmem artık.. ödermiyim o da bir muamma ya neyse.. :D Mertol Kip tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.