Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Garanti Dışı Kalma

Gökhan Tezel

Soru

Herkese merhaba yeni üye oldum. Canım çok sıkkın ve ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Ford focus tdci trend-x 2014 aracım park halindeyken arıza verdi. Çekiciyle yetkili servise götürdük. Yakıt pompası arızası dendi. Değiştirilmesi gerekiyormuş. Aracın garantisi devam ediyor ama yakıtı Opetten almadığım için garanti kapsamı dışında kalmış. 7800 TL masraf çıktı. Sizce hakem heyetine başvursam bir şey çıkar mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Paylaşılan linkteki arkadaş sıfırdan beri Opet'ten yakıt almış.

Yasal garantisi bittikten sonra Otosan takmamış bile hiç.

Opet'te karşılamamış, yani tamamen Opet'ten alan kişide mağdur.

Yetkili servisin verdiği maliyet ile Erol Ford'ta orijinal parça  fiyatı alıp, çok fark varsa dışarda değiştirmenizi öneririm.

Yakıt kaynaklı sorunlarda yetkili servis her zaman geri adımda duracaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bugün arabayı teslim aldım %15 indirim yaptılar. Aracın yakıt pompasını da verdiler. Ancak pompanın yakıttan kaynaklı bozulduğuna dair kağıt vermediler. Aracı yetkili servis haricinde  normal bi servise de götürdüm. O da aynı şeyi söylemişti. 2 yıl garantili sözüm ona ama dediğiniz gibi opetten de alsam adamlar garanti kapsamında yapmayacaklar demek ki. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ya boşversene, dışarıda 1 küsür liraya yaptırırsın.. bende sıfır araç aldım. Teslim alırken bana da bahsettiler biraz yakıtı opetten alın diye, bana en yakın opet istasyonu 35 km uzakta.. müşteri destek hattını aradım. Laf ebeliği yapıyolar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.