Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cep Telefonu Tavsiyesi

Önerilen Mesajlar

Simdiye kadar kimle konustuysam zaten sgs3 ten.memnun degiller. Zaten fiyatinin bi hayli dusmeside bunun bi gostergesi. Sgs2 nin fiyati hala 1300lerde vatanda faln sgs3 1600 lerde. Lafi uzattim:-)arkadasina katiliyrum abi

Ya hakikaten oyleymis, enteresan. O kadar pismandi ki eleman, iphone5 ciksin, hemen alicam diyordu..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Desire X. Buna karşılık gelir. Yeni çıktı.

Teşekkür ederim fakat ben sadece bu ürünün raporunu vereceğim rica eden arkadaşa o yüzden

yoksa alternatifler var mesela 4s :) yeni iphone ile bu ay içinde 4s'lerde güzellik yapılacak.yurtdışından abisi alabilir.Haa olmadı diyelim o yüzden buna bakıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sıfır 3GS 750 TL 2.el daha uygun

Şaka yapıyon değilmi hadi şaka olduğunu söyle :) adam başta yazmış androidli diye bu neyin çabasıdırki adam zaten vermiş kararını. :) seni ceo seniii :)

Android uygulamalarında geçen yıla göre %400 virüs artışı oldu

Nerde o virüsler bana bitane bile denk gelmedi onca program indirmeme rağmen :)

Valla muhabbete geç kalmışım baştan okumakta zor geldi.Zaten kimlerin neleri savunduğu belli sen htc veya samsung dan şaşma benim kanaatim. :)

Android candır iphone ikoncan ona göre ver kararını :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkür ederim fakat ben sadece bu ürünün raporunu vereceğim rica eden arkadaşa o yüzden

yoksa alternatifler var mesela 4s :) yeni iphone ile bu ay içinde 4s'lerde güzellik yapılacak.yurtdışından abisi alabilir.Haa olmadı diyelim o yüzden buna bakıyor.

Yav yüzmilyon Samsung modelinden biri o. Üzerinde durulacak bir model değil. Orta karar donanımı olan bir cihaz. Niye buna takılmışlar anlamadım doğrusu.

Dahili rami 768mb mış. Bu genelde az geliyor fazla program kuranlara Sony cihazların sıkıntısıydı bir ara. 1gb olmalıdır. Ekran 800x480 ortalama. Fiyatı sanki 700 civarlarında olmalı gibi. İşlemcide 1 ghzmiş. Cihaz yeni ise ortalama donanım sayılır. Desire X 900Tl civarında çıkacak ve yazılımı son sürümdür o yüzden ısrarla söylemiştim. Boyutuda bu civardadır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yav yüzmilyon Samsung modelinden biri o. Üzerinde durulacak bir model değil. Orta karar donanımı olan bir cihaz. Niye buna takılmışlar anlamadım doğrusu.

Dahili rami 768mb mış. Bu genelde az geliyor fazla program kuranlara Sony cihazların sıkıntısıydı bir ara. 1gb olmalıdır. Ekran 800x480 ortalama. Fiyatı sanki 700 civarlarında olmalı gibi. İşlemcide 1 ghzmiş. Cihaz yeni ise ortalama cihazlar telefon sayılır. Desire X 900Tl civarında çıkacak ve yazılımı son sürümdür o yüzden ısrarla söylemiştim. Boyutuda bu civardadır.

Tamam bunu da ileteceğim..Hayırlısı

Buarada batum'da one x baktım 88x tl civarı idi, alsamıydım ? iyi dimi fiyat..Yani satmak için alsamıydım :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Artık yazdıklarıma cevapta verilmiyor haa öyle olsun bakalım.Ama adam kararını vermiş hiiiç uğraşma doğru yolu bulmuş insanların yollarını saptırma ayıptır. :)

Bana birşey sordun mu yaw :D

Ben uğraşmıyorum canım, güzel bişey söyle cihaz için bende ileteyim adam alsın onu :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bana birşey sordun mu yaw :D

Ben uğraşmıyorum canım, güzel bişey söyle cihaz için bende ileteyim adam alsın onu :)

Benim bişey dememe gerek yok adam zaten güzel bişey bulmuş androidli telefon soruyor sen niye adama 3g al diye tavsiyede bulunuyorsun. ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.