Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cep Telefonu Tavsiyesi

Önerilen Mesajlar

Ben nisan ayının başında HTC Desire HD aldım..Son derece memnunum.Ekran büyüklüğü, hızı, netliği, internet bağlantı hızı hepsi beni tatmin edecek seviyede.Samsung Galaxy S2 düşünüyordum ancak, imkan olmadı.Tatilde herkesin elinde İphone 4 gördüm, açıkcası biraz iştahım kabardı.Iphone bana (özellikle 4) çok komplike ve sağlam geliyor.Uygulamalar konusunda pek bir bilgim yok, zira kardeşimde 4S var o çok memnun.Yakın bir tarihte bende ondan alıp, HTC' mi eşime vermeyi düşünüyorum. :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben nisan ayının başında HTC Desire HD aldım..Son derece memnunum.Ekran büyüklüğü, hızı, netliği, internet bağlantı hızı hepsi beni tatmin edecek seviyede.Samsung Galaxy S2 düşünüyordum ancak, imkan olmadı.Tatilde herkesin elinde İphone 4 gördüm, açıkcası biraz iştahım kabardı.Iphone bana (özellikle 4) çok komplike ve sağlam geliyor.Uygulamalar konusunda pek bir bilgim yok, zira kardeşimde 4S var o çok memnun.Yakın bir tarihte bende ondan alıp, HTC' mi eşime vermeyi düşünüyorum. :kıhkıh:

Kardeşin dikkat etsin sakın elinden düşürmesin iphone u yanlız.Düşürürse pert.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

turkcell paketlerine baktımda bana uygun yok ki zaten vodafone kullanıcısıyım.. :)

Akakçe gibi sitelere baktığımızda minumu fiyat 799TL olarak gözüküyor aslında alınabilir fakat şuanki paramı x2 yapmam gerekli bunada gerek yok :)

Bazen şeytan diyorki : hiç strese girme al bi chat 335 , geri kalan parayada focusda bi 30cm bas 2400 amfi at bak keyfine :smiley2k: ama şeytan işte :kıhkıh:

Engin abi e72 ye soğuk bakıyorum , gende liste arasına koymuştum ama onun yerine e6-00 ya ne dersin?

E6 yı hiç kurcalamadım. Bilmiyorum doğrusu. 3GS tavsiye ederim tabiki. Doğubank'da garantili 750TL sanırım. Blackberry almayı unut. :)

Nokia symbian kullandığı için çok eleştriliyor ve yeni cihazlar kadar iyi değiler. E6 e72nin biraz daha gelişmiş hali ama bir problemi var mı bilmiyorum.

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Galaxy S'in az makyajlı hali. Ram artmış(512-->768), internet bağlantı hızı artmış(7.2-->14.4), hala 2.3 Gingerbard kullanıyor. Giriş seviyesi cihazlardan işte. :) Arkadaş bu fiyata gitsinu Sony felan alsın hiç olmazsa yazılım desteği verirler. Hala 2.3 yazık Samsng'a.

(Ha Custom Rom'la 4.0, 4.1 kurabilir ama o kadar ilgili mi bilemedim. Ben kuruyorum mutluyum ama Samsung yanlış yapıyor.)

Ekleme----

Farklar buymuş Galaxy S ile. Custom Rom'dan anlıyorsa alır bir güzel de kullanır. :) İşlemcisi ile S'e fark atar. :)

Birisi 122.4 x 64.2 x 9.9mm diğeri 123.2 x 63 x 9.7mm

birisinde TouchWiz 3.0 var diğerinde TouchWiz 4.0

birisinde 512 MB RAM var diğerinde 768 MB

birisinde HSDPA 7.2Mbps diğerinde 14.4Mbps

birisinde LED flash var diğerinde yok.

birisinde önde VGA kamera var diğerinde 1.3Mpixel ön kamera

birisinde Tek çekirdek 1 GHz Cortex-A8 işlemci var

diğerinde Çift çekirdekli 1 GHz Cortex-A9 işlemci.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Standart kullanıcı kullanacak bu ürünü.Eğer yazılım eksikliği önemli diyorsan almasın.. Öyle mi ?

Bence önemli yazılım desteği ama standart kullanıcı için her türlü yeter. :) Sadece Samsung'un yazılım desteğine ayar oluyorum misal Sony bütün Xperia ailesine güncelleme verdi felan samsung bi cacık vermedi. Kafaları esince eski modelleri makyajlıyorlar veriyorlar piyasa yeni güncelleme ile felan. Her seferinde yeni cihaz mı alacağız sanki. <_<

Aynı fiyata aşağı yukarı bu özelliklerde Sony felan bulursanız onu alın hem güncelleme veriyorlar. Standart kullanıcı için iyidir bunlar. :) Ama ille de bu olacak diyorlarsa olsun zaten Touchwiz 4 varmış 2.3 olduğunu ayarlara felan girmezse pek farketmez. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gecenlerde cami kirildigi icin iphone 3gs'i sgs3 ile degistiren birisiyle konustum. Cok pismanim diyor..

Simdiye kadar kimle konustuysam zaten sgs3 ten.memnun degiller. Zaten fiyatinin bi hayli dusmeside bunun bi gostergesi. Sgs2 nin fiyati hala 1300lerde vatanda faln sgs3 1600 lerde. Lafi uzattim:-)arkadasina katiliyrum abi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.