Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Makyajlı Focus MK3 Bi-xenon Far Ayarı

Samet VURAL

Soru

Arkadaşlar merhaba..2014 MCA Focus Bi-Xenon Paketli aracımda merak ettiğim bi durum var..Bi xenon farları kısalarda çok önü aydınlatıyor gibi geliyor bana sanki..Uzunlar gayet iyi ama kısalar çok önümü aydınlattığını ve menzilin biraz kısa oldugunu düşünüyorum..Aynı şekilde gece tecrübe edenler var mı? Birde bu farlar otomatik olaran yüksekliğini ayarladığı için bunlara servis far ayarı gibi bişey yapabilir mi kısaların yükselmesi durumu gibi birşey?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Yazdık ya yukarıda ayar yapılıyor diye :) Ben arabayı aldığımda aynı sıkıntıyı yaşadım. Servise gittim iki dakikada ayarladılar. Sizin usta baştan savmış sanki sizi. Israrcı olun, mevcut ayarın yetersiz olduğunu belirtip, biraz yukarı kaldırmasını isteyin. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hadi ya abilerim valla desenize beni bastan saviyor usta demek ki..israrla bu bi xenondur ve yukseklik ayarini kendisi yapar biz mudahale edemeyiz dediler ondan ikilemde kalmistim ben..buradan anladigim sey demek ki ozaman bi xenonlara da yükseklik ayari yapiliyor o zaman

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
15 saat önce, Doğan Kurban yazdı:

Farların üstünde 2 şer adet ayar vidası var. Birisi farın yukarı aşağı ayarı diğeri sağa sola ayarı. Farlarınızı bir far ayarlayan yerde ayarlatın. Bence sorun kalmaz.

Xenondu demi hocam seninki de aynı şekilde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.