Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus III Aux Bağlantısı, External Aygıt bağlama hk.

Önerilen Mesajlar

bilemiyorum.. zengin telefonu ya ondan olabilir...

Yok benim İphone amerikadan tanıdıkla getirtilen telefonu...Hayır sim kart blşoklu meret,gevey diye bir aparat taktım,ikide bir kitlenip duruyor ama yinede hava atıyom işte iphone 4 üm var diye,millet bilmiyorki konuşamıyom telefonla..eheheheeeüüüüee.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok benim İphone amerikadan tanıdıkla getirtilen telefonu...Hayır sim kart blşoklu meret,gevey diye bir aparat taktım,ikide bir kitlenip duruyor ama yinede hava atıyom işte iphone 4 üm var diye,millet bilmiyorki konuşamıyom telefonla..eheheheeeüüüüee.....

piiyyyyy!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bora Ayfonun hava atılacak tarafı mı kaldı, ayağa düştü ayağa...

Sen iyisi mi gene kırmızı şekerinle hava atmaya devam et, o daha nadide ve nadir!

Olurmu ayfonla konuşuyor bütün türk dizilerine sosyete..:kıhkıh:) Bu arada Bu telefon güncellemeleri hangi aralıklarla oluyor Cem Bey?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus 3 trend Aracımda USB - Aux girişinin torpido da bulunduğunu sanıyor ve usb girişini aldığım ilk günden beri kullanıyordum . Bir iki gün önce Aux girişi kullanmam gerekti, baktığımda torpidoda yuvasını görmeme ve Oto ses sisteminde "Hat girişi " seçeneği olmasına rağmen kablo bağlantısının yapılmadığını gördüm . Aldığım bayi ile irtibata geçtim . Bana bunun trend donanımlı araçlarda konmadığı belirtildi. Günümüzde Aux kablosu bunu destekleyen oto audio sistemimin olduğu bir araçta ekstra bir seçenek değil bir zorunluluk olduğunu düşünüyorum. Kaldı ki Ford kalitesi ve sınıfındaki diğer araçlara göre üstünlükleri düşünüldüğünde donanım bile diyemeyeceğim bir parçalık kablonun söz konusu olmaması gerekmektedir. Aux kablosunun bedelsiz olarak takılmasını talep etttim ve ford çalışanlarına laf anlatmaya çalışıyorum . konuştuğum 4 Müşteri temsilcisi . eğer sonuç çıkmazsa anten kablosunu da takmamaları konusunda tavsityede bulunacaım .

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

2012 model focus 3 TDCI yeni sytle araçta usb girişi var ama aux girişi, yuvası olduğu halde kendisi yok.  Acaba bu aux yuvası kablosunu takmak için bayiler ne kadar ücret talep ediyor? Takmak için ön gövde komple sökülüyormu? Bilgisi olan arkadaş varsa yorum yazabilirmi? Teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her konu hakkında bilgisi olupda Aux Girişini Araştırmadan Arac alanlara da şaşırıyorum :) HBA Olmayı başarıyorsunuz Ozamn herşeyi istiyor iseniz Boş paket değiL Orta düzey bi paket alıp işi bitirmek en mantıklısı.

bir de aracı tanımayan satış elamnlarına ne demeli
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben araç araştırma aşamasında benim için nemli olan özellikleri içeren bir form hazırlamıştım. Baktığım araçlar için satıcıya sorup işaretliyerek karşılaştırma yapma imkanı buluyordum. Bizim için önemli olan bir özellik yoksa zaten o araç değerlendirmeye bile giremiyordu.

s3hbew.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2012 focus 3 style modelinden bile esirgenen aux için resimdeki orjinal parçayı sipariş verdim.

Gelince torpidoyu söküp arkadaki sanırım dört uçlu sokete takılacak. Bizim torpidonun önünde nedense geniş yer yok.

Yan tarafta bir yer var ama sanırım o da aux için degil. Aux soketi yuvarlak gibi.

Bu resimdeki orjinal çıkış galiba. Biryerleri kesip biçmektense soketin ucuna iki ucu erkek kablomu takıp bir ucunu torpidonun dışına, konsolun oralara çekip bırakmayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Aux jakım geldi.Torpido girişine şöyle bir alıcı gözüyle baktım, daha önce forumda sökülüşü fotolarla anlatılan gibi değil. Vazgeçtim, uygun bir zamanda servise gideceğim. Açık yerlerden telefonumla birkaç foto çektim ama söylenen soketleri göremedim. Acaba 2012 focus style de (haziran sonrası) aux soket tesisatı yokmu? Hiç bu model arabanın torpidosunu söken varmı? Alttaki resimlere sizde bakın, soketi bulana müjdeyi veririm.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.