Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Lanet Olasi Turk Telekom Ve Superonline

Servet Ö.

Önerilen Mesajlar

• 1 ay sonra...

Lanet olası Türk Telekom.. 

Bu kadar dandik bir şirket nasıl olur aklım almıyor. Arpalık oluğundan mormaldir mi demek lazım ? 

Efenim küçüğe ucuzundan bir telefon aldık ve de hat açalım dedik, bir görelim diye TT tercih ettik. Yediğimiz gollere bakın ..

Gol 1) TT ofisine gittik faturasız en ucuz hat dedik. 19 Tl 1 GB internet 500 dk ve 500 sms dedi. Düşünelim dedik ertesi gün gittik. 21 TL dediler ne oldu zam mı geldi dedik. Yok o faturalı paketi faturasıza böyle dendi. 

Gol2) 21 Tl lik bu pakete girdik 1 hafta sonra 2 TL zam geldi 23 TL oldu. 1,5 da vergi var 24,5 vereceğiz.

Gol3) 1 ay doldu başka bir telekom ofisine gittim . 25 TL yükle dedim. 50 TL verdim. Kadın habire telefonla konuşuyor . Sorun var küçük küçük yüklüyorum dedi. Bir tomar kağıt uzattı. 3 TL lik paketler halinde 24 yüklemiş bana 26 geri vermiş. Sorun olmaz öyle dedi. Akşam evde telefonu aldım baktım 1.5u hemen vergiye gitmiş 22,5 kalmış ve ben 23 paketi 50 kr eksik  diye alamadım. 

Gol4) Ertesi gün başka ofise gittim 1 TL yükle dedim. 15in altını yükleyemeyiz dedi. Bunlar ne her biri 3 TL dedim. Biz yükleyemeyiz dedi. 

Gol5) Başka ofise gittim o da yükleyemeyiz ama faturasızdan faturalıya geçerseniz 25 TL ye 4 GB 1000dk 1000 sms var. Dedi hemen geçtik. Çok güzel derken 1 hafta sonra telefon kapandı. Eksik evrak nedeniyle ... Sözleşme yaptığım yere gittim, ne evrkaı eksikmiş bir iş yapamıyor musunuz bana şunu getir demediniz dedim. Onlar da bilmiyor. 15 dk uğraştılar müşteri hizmetlerine bağlandılar. Yeniden sözleşme istiyoruz ve son 2 aya ait fatura istiyoruz dediler. Lan dallamalar siz benden Turkcell faturalarımı çıkardınız ya dedim. YOk başka türlü olmaz dediler.

Söyleyin Allah aşkına bu kadar dandik şirket olabilir mi ? 

1995 den beri Turkcell abonesiyim arada büyük hata ile 2 yıl Vodafone a kaçtım. Böyle rezillik görmedim.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ex-ttelekom ve SOL kullanıcısı olarak 3-4 yıl önce Kablonet'e geçtim.

http://www.kablonet.net/

...4 yılda max.2 kere arıza yaşandı (birisinde modem'i değiştirdiler) hemen müdahale ettiler, oldu - bitti.

Sonuç : Tavsiye eder miyim? ... ederim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Millet bu konuda bilgisi olan var mı ? Eski adıyla avea yeni adıyla TT den faturasız hat açtım. Sonra 1 ay geçince faturalıya geçtim. 1 hafta   falan normal kullandık sonra hat tek yönlü kapandı. Yani sadece aranabiliyor, arayamıyor. Uzatmayayım sebep olarak eksik evrak dediler. Oysa eksik bir şey yok...Cuma günü aynı evrakları verdik. Hat hala kapalı. Şimdi ben bunlarla konuşuyorum. Diyorlar ki hattınızı biz kapamadık. BTK kapadı. BTK onayladığı anda açılacak. Yavrucum diyorum. Turkcell hattım açık öyle olsa BTK turkcell hattımı da kapardı. Yok abi bu yeni hatlarla ilgili diyor. 

Ne dersiniz BTK ın gerçekten böyle bir kapama durumu var mıdır. Kendi beceriksizliklerini örtbas etmek için yalan mı söylüyorlar ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 saat önce, H. Cenk yazdı:

Millet bu konuda bilgisi olan var mı ? Eski adıyla avea yeni adıyla TT den faturasız hat açtım. Sonra 1 ay geçince faturalıya geçtim. 1 hafta   falan normal kullandık sonra hat tek yönlü kapandı. Yani sadece aranabiliyor, arayamıyor. Uzatmayayım sebep olarak eksik evrak dediler. Oysa eksik bir şey yok...Cuma günü aynı evrakları verdik. Hat hala kapalı. Şimdi ben bunlarla konuşuyorum. Diyorlar ki hattınızı biz kapamadık. BTK kapadı. BTK onayladığı anda açılacak. Yavrucum diyorum. Turkcell hattım açık öyle olsa BTK turkcell hattımı da kapardı. Yok abi bu yeni hatlarla ilgili diyor. 

Ne dersiniz BTK ın gerçekten böyle bir kapama durumu var mıdır. Kendi beceriksizliklerini örtbas etmek için yalan mı söylüyorlar ? 

şurdan bi şikayet oluştur abi. https://sikayet.btk.gov.tr/giris/

btk nın ilgilendiği her kurumda çok güzel işe yarıyor dsmart ve tivibuda şikayetlerim 2 gün içinde çözülmüştü öncesinde müşteri hizmetleri ile ne kadar konuştum hesabını tutamayacak kadar çok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 dakika önce, Olcay Sert yazdı:

şurdan bi şikayet oluştur abi. https://sikayet.btk.gov.tr/giris/

btk nın ilgilendiği her kurumda çok güzel işe yarıyor dsmart ve tivibuda şikayetlerim 2 gün içinde çözülmüştü öncesinde müşteri hizmetleri ile ne kadar konuştum hesabını tutamayacak kadar çok.

bu sabah şikayeti oluşturmuştum. Henüz bir cevap yok.

Kendi kendime bugün saat 16:00 a deadline koymuştum. Hat açılmazsa Turkcelle geçerim diye. Ne dersin buradan cevap bekleyeyim mi ? Yoksa direkman geçeyim mi ? 

TT nin kampanyası da çok güzel 1000 dk 1000 sms 4 GB sadece 25 TL 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, H. Cenk yazdı:

bu sabah şikayeti oluşturmuştum. Henüz bir cevap yok.

Kendi kendime bugün saat 16:00 a deadline koymuştum. Hat açılmazsa Turkcelle geçerim diye. Ne dersin buradan cevap bekleyeyim mi ? Yoksa direkman geçeyim mi ? 

TT nin kampanyası da çok güzel 1000 dk 1000 sms 4 GB sadece 25 TL 

Cep telefonu olarak Turkcell den başkasını düşünemiyorum, daha önceleri vodafone avea/TT ile tatsız tecrübelerim oldu.

Herşey para değil yeri geldiğinde, ulaşılamadığında, diyorsunki bu ucuz eti nerden yedim sancı tuttu yine. bence taşıyabiliyorsan taşı, yapboz paketi güzel ihtiyaca göre alıyorsun. geçen bi tanıdığa ondan aldık. yoksa zararın neresinden dönsen kârdır deyip yeni bi hat al.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Dün akşam Superonline cı arkadaşlar aradı. Fiber internet bizim siteye bağlanmamıştı, bende görevliye 82154 kere gelirlerse arat beni diye tembihlemiştim, sonunda gelmişler. Taahüt üm de bitmiş, devam etmek istiyor muymuşum. Biraz düşündüm, daha önce biraz bakınıp daha düzgün bir internet bulamadığım için ''devam ediyoruuummm'' dedim. Alkışlar falan uçuşuyor, :P neyse alkış bitti teklifiniz nedir dedim.

8 megabit olan hızım (hakkaten BİT gibiymiş yeni hızı duyunca) 50 megabit olacakmış (gelip modemi değişeceklermiş bu modemle o hızlar olmuyormuş). 50 gb olan AKK 75 gb olacakmış (hiç bir zaman bu gb lara ulaşmıyorum zaten benim için bir şey değişmiyor), tukcelltv+ diye bir zımbırtı varmış ücretsiz olarak onu bağlayacaklarmış (ölüyorduk tv izleye izleye) + cep telefonuma 1 gb ek internet yüklenecekmiş.

Ben: Eeee güzel. Kaç kuruş?

Bağyan: 4 TL fark ile. 

Ben: Nasıl 4 hangi 4??

Bağyan: Eveeeeeet saaaadeeceeeee 4 TL (reklamlarda falan söylerler ya bağırarak o hesap buda)

Vıdıdı vıdı onaylıyor musunuz onaylıyorum. Yarın arkadaşlar saat 13.00 de gelip bağlayacaklar. Sağolasın. Harbiden tam saat 13.00 de aradı adamlar. Bağlanmış. Bakalım kullanıp göreceğiz neciymiş.

Sonuç olarak kötünün iyisine razı oldum.

Serdar Eryürekli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 sene önce evi alınca ttnet faturamızı falan ödedik. Gittik dilekçeler verdik. Emin olmak için 3 ay takip ettim.
Aradan 2 yıl geçince ttneten aradılar. 10 tl fazla para ödemişim. Bilmemne işlemi yapın falan alin diye belki 40 defa aradılar. Hiç ses etmedim. Bekliyorum üç gün sonra bisey olursa borcunuz var diye çemkircem :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Lanet olası, yobaz,  kraldan çok kralcı Turksat Kablotv. Dünden beri youtube a erişimi engelliyor. Hayvanoğluhayvanlar...Kraldan kralcılar ya Suriye videolarını izlettirmeyecekler. 4Gden giriliyor, Superonline fiberden giriliyor , bütün dünya izliyor ama bunlardan girilmiyor. 

Lanet olsunTurksat kablotv almaya karar verdiğim güne 

H. Cenk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

58 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Lanet olası, yobaz,  kraldan çok kralcı Turksat Kablotv. Dünden beri youtube a erişimi engelliyor. Hayvanoğluhayvanlar...Kraldan kralcılar ya Suriye videolarını izlettirmeyecekler. 4Gden giriliyor, Superonline fiberden giriliyor , bütün dünya izliyor ama bunlardan girilmiyor. 

Lanet olsunTurksat kablotv almaya karar verdiğim güne 

Abi Ankara'daki supero fiberde de YT ve TWT kapalı. Turkcell mobil free :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.