Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Kullanım Tüyoları..

Mustafa Anil

Önerilen Mesajlar

ferhat hocam neden böyle tepki verdiniz anlamadım.. maraba diyerek fitili ateşleyen ben oldum, Bora abi'nin de cevabı buna ilişkindi.. kötü niyet yok.. ben de style sahibiyim.. benim maraba yakıştırmam Ford'un veya Otosan'ın artık kiminse, donanım stratejisine bir eleştiri getirmek içindi. belki çok dillendirdim ama en çarpıcı örnek arka tavan tutamaçlarıdır. sanki çok lüks birşeymiş gibi koymamaları.. sesli kontrol sistemi koy, bluetooth koy ama tutamaç yok.. "ulan bir tutamaç için amma lagaluga ettin" diyebilirsiniz belki ama arkada oturan için gerçekten ihtiyaç. arkaya kim oturduysa (annem, kayınvalidem, akraba-i taallukat) belli bir süre sonra "aaa tutamaç yok mu bunda?" diye soruyorlar..

yani demem o ki, kıçı kırık bir tutamaç titanium'a layık da biz maraba olduğumuz için mi style'a koymamışlar şeklinde bir ironi yapmak istedim ama görüyorum bambaşka yerlere çekilmiş...

her ne kadar ironi anlaşılmamış olsa da yine de sürç-i lisan ettiysek affola.

tutamac benim vaz geçilmezimdir tutunmadan araba kullanmam mümkün değil yahu ;)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Estağfurullah ben zeten msj larımı tekrar düzenledim.Sizin msj ınızı görmeden tepki vermiş olduğumu farkettim.Y o tutamaç işine ben arabayı aldığım ilk günden beri kılım sırf bu yüzden bulsam kendim parasını verip taktırıcam.Herşeyiyle on numara araç yapıp bluetooh kipini uyduruk yapıp bizi parazitlerele uğraştıranlardan da bu beklenir zaten

Estağfurullah... Style'ı her eksiğiyle birlikte kabul ederek aldım ama bazı şeyler göze batıyor..

tutamac benim vaz geçilmezimdir tutunmadan araba kullanmam mümkün değil yahu ;)

Bilmez miyim, belgeli artık... :muha:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Len noolmuş burada yaaa,yanlış anlamalar,tepkiler?Bir edalar,bi tafralar.....Allahın marabalarının içine düşürdün beni alçak ford otosan,yoksa ben bu muhabbetlere dalacak admmıydım beeeee, Full Artı Full Fokusumuz var diye geriniyorduk fosur fosur.....Ehehehehüüüü.... Şimdi işin yoksa git Tekno donanımlı Full Şeker Kırmızı ara da bul şu temmuz sıcağında..... :kıhkıh: :kıhkıh: :P

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Len noolmuş burada yaaa,yanlış anlamalar,tepkiler?Bir edalar,bi tafralar.....Allahın marabalarının içine düşürdün beni alçak ford otosan,yoksa ben bu muhabbetlere dalacak admmıydım beeeee, Full Artı Full Fokusumuz var diye geriniyorduk fosur fosur.....Ehehehehüüüü.... Şimdi işin yoksa git Tekno donanımlı Full Şeker Kırmızı ara da bul şu temmuz sıcağında..... :kıhkıh: :kıhkıh: :P

Abi ford kesmez seni audi bmw ve hatta mercedes.İşin şakası bir yana eğer senin durumda olsaydım emin ol gaz vermiyom ama ne yapar eder alırdım 2013 model full sony li bir siyah sedan :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi ford kesmez seni audi bmw ve hatta mercedes.İşin şakası bir yana eğer senin durumda olsaydım emin ol gaz vermiyom ama ne yapar eder alırdım 2013 model full sony li bir siyah sedan :)

Yalnız Bora Abi gazla çalışmıyor bildiğim kadarıyla, dizel onun motoru :muha:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla Eylül ayında her an o gaza gelip çok fena şeyler yapabilirim zaten....Ama aile faciası yaşamakta var sonunda,çünkü ciddi tepki alıyorum bu sefer,sadece eşim olsa bi şekilde kandırırım onu da eşim gidip benim anneyle babaya söyledi,işte orada takılıyoruz,hele peder asker,valla vurur gerçekten,zaten sinir oluyor bana 68,500 verip Focus aldım diye....Bu arada alırsam siyah almam,siyah da renkmi yaaa.... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Maraba mı o lpg kullansın :)

Bu bana gelmedi benim araç dizel :)

Tüp kullanan marabalar düşünsün(bi dakka ya benim pederin mercedestede tüp var vay maraba babam vay :) )

eğer yakıt işine girersek en burjuva ben çıkıcam sanırım... forever benzin :muha:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla Eylül ayında her an o gaza gelip çok fena şeyler yapabilirim zaten....Ama aile faciası yaşamakta var sonunda,çünkü ciddi tepki alıyorum bu sefer,sadece eşim olsa bi şekilde kandırırım onu da eşim gidip benim anneyle babaya söyledi,işte orada takılıyoruz,hele peder asker,valla vurur gerçekten,zaten sinir oluyor bana 68,500 verip Focus aldım diye....Bu arada alırsam siyah almam,siyah da renkmi yaaa.... :kıhkıh:

Gösterge panelini değiştirirsin bide sony teyp kapağı buldunmu kurtarır yine en dolusu görünür. :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.