Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ne Almalı, Ne Zaman Almalı ?

Hakan Saraylı

Önerilen Mesajlar

Aileye 1 araç yetmeyecek gibi görünüyor çünkü bizim "kurye" servis işlerine ancak yetişebiliyor ben ve aile araçsız kalıyoruz, bir araç daha almak şart oldu gibi bu durumda, işim icabı yeni Connect almak daha çok işime geliyor fakat arabayı benle beraber hanımda kullanacak hatta, bana arada bir düşecek, gönlüm daha çok hanım kullansın diye Fiesta'ya yöneldi. Bugün bu işe son noktayı koymak için, araçları canlı canlı yerinde görmek için Otokoç'a gittik, ilk Connect incelendi ve haliyle beğenilmedi (nesini beğenmedi anlamadım) sonra uzun zamandır istenilen Fiesta'ya bakıldı ve beğenildi ! Tam bu iş oldu bu alınacak dediğimiz anda ağzımdan 'birde Focus'a bak bakalım' lafı çıkıverdi, aslında arabayı bende kullanacağım için Focus istiyordum. Focus'un koltuğuna oturduğumuz anda tabi ki fikrimiz değişti. Fiesta pas geçildi, Focus alınmalıydı...

Alacağımız araçta olmazsa olmazımız otomatik vites ! gerisi teferruat... 

Fiesta yakında kasa değiştirecek o yüzden çok sıcak bakmıyoruz ancak yinede fikir her an değişebilir.

Focus 1.0 EB+PS gelecek mi tam bilmiyorum gelirse ne zaman gelir, Şu an için tek seçeneğimiz 1.6 Atmosferik 125 + PS gibi görünüyor ama bu motor/şanzıman ikilisi hiç içime sinmiyor (sebepleri malum) keşke 1.0 EB + PS olsaydı hiç düşünmezdim sanırım.

Kesin kararı vermek için 1 ay zamanımız var. Duruma göre Focus'a yeni motor/şanzıman yakın zamanda gelecekse biraz daha bekleyebiliriz.

Ne yapmalı, ne zaman yapmalı, hangisini almalı, siz olsanız ne yapardınız ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus 1.0 Powershift lafı nedendir bilinmez hep ağızlarda, böyle hataları görmek üzücü :D Aylardır böyle olmadığını söylüyoruz hani olacağı da hiç dillendirilmedi ya neyse :D  1.0 otomatik focus bilgisi burada mevcut.

http://www.focusclubtr.com/topic/11706-10-ecoboost-otomatik-focus-satışı-başladı/?page=4#comment-358644

Bencesine girmeyeyim, bunların hiçbiri olurdu sanırım tercihim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

seat leon 1,2 tsi dsg derim. ama mayıs ayında fiyatlarda biraz indirim bekleniyor. seat bayisinin demesidir. merkez bankası başkanı değişimi faizleri ve dövizi indirecek gibi. bence biraz daha bekleyin derim. birde hyundai i 20 de fena değil.

Serkan erden tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Serkan erden said:

seat leon 1,2 tsi dsg derim. ama mayıs ayında fiyatlarda biraz indirim bekleniyor. merkez bankası başkanı değişimi faizleri ve dövizi indirecek gibi. bence biraz daha bekleyin derim. birde hyundai i 20 de fena değil.

Faizi indirecek o kesin de (malum sebepler) dövizi indirebileceğini pek sanmıyorum.

Türkiye'de araba almanın zamanı, para varsa hemen. Az daha bekleyeyim denirse, vergi artar, kur yükselir, meteor düşer vergisi gelir vs.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Serkan erden said:

seat leon 1,2 tsi dsg derim. ama mayıs ayında fiyatlarda biraz indirim bekleniyor. merkez bankası başkanı değişimi faizleri ve dövizi indirecek gibi. bence biraz daha bekleyin derim. birde hyundai i 20 de fena değil.

+1 ama hesaplı olsun diyorsanız ve fiyat/kalite oranı kovalıyorsanız... İndirim de gelirse çok daha iyi olur...

Golf Comfortline donanıma ön/arka park sensörleri eklenmiş bu arada bir de Avrupa kupası şerefine Allstar model çıkarmışlar, Doğuş getiriyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19 saat önce, Ahmet Dursun said:

+1 ama hesaplı olsun diyorsanız ve fiyat/kalite oranı kovalıyorsanız... İndirim de gelirse çok daha iyi olur...

Golf Comfortline donanıma ön/arka park sensörleri eklenmiş bu arada bir de Avrupa kupası şerefine Allstar model çıkarmışlar, Doğuş getiriyor...

all star çok acaip bir model olmuş. Ön arka park sensörü 17 madrid jant bixenon plus+LED DRL + LED arka far. 

ama cruise contorl, far yağmur sensörü kararan ayna yok. 

1.2 allstar DSG 83200 TL. 

Hey maaşallah. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 dakika önce, H. Cenk said:

all star çok acaip bir model olmuş. Ön arka park sensörü 17 madrid jant bixenon plus+LED DRL + LED arka far. 

ama cruise contorl, far yağmur sensörü kararan ayna yok. 

1.2 allstar DSG 83200 TL. 

Hey maaşallah. 

Ben bu VW nin acayipliğine gıcık oluyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.