Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus MK3 Geri Görüş Kamerası Kurulumu

Önerilen Mesajlar

14 saat önce, Fatih Ekinci yazdı:

Volkan abi kablo icin fiyat donulunce buraya yazarmisin. Benzer kablolar kullanacagiz sanirim

kablonun fiyatını özer bey biliyordur almıştı o...

ayrıca o pahalı kabloyada ihtiyaç yok bana göre :)

@Fatih Ekinci @volkan karakuş arkadaşlar siz araçlarınızın sağ arka stobun iç kısmında ufak bir ampul değiştirmek için halı parçası var bagajın sağ iç kısmında orayı açıp bir bakın  resim çekin inceleyelim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Serkan Karakoca yazdı:

@Fatih Ekinci @volkan karakuş arkadaşlar siz araçlarınızın sağ arka stobun iç kısmında ufak bir ampul değiştirmek için halı parçası var bagajın sağ iç kısmında orayı açıp bir bakın  resim çekin inceleyelim :)

Tamamdir abi takimlari ayarliyorum ilk firsatta resim aticam. Tesekkurler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Serkan Karakoca yazdı:

20170915_115804.jpg

20170915_115816.jpg

20170915_115829.jpg

20170915_115829.jpg

20170915_115846.jpg

--3 dakika sonra eklendi--

Serkan abi en alt resimde bir soket var beyaz bu soket öne doğru gidiyor sanırım benden önceki sahibi bagaja bir bağlantı yapmış ama nedir bilmiyorum stop lambasında soket falan yok sıfır kablo abi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20170915_115804.thumb.jpg.cb9c79349b435a60c81f2844a2ce7f1b.jpg

20170915_115816.thumb.jpg.51bbca71e016661e137d963272186a3c.jpg

20170915_115829.thumb.jpg.e27f27c34e9ed0463842986704779659.jpg

20170915_115829.thumb.jpg.a8adfddbffe56e472209276a942a97fc.jpg

20170915_115846.thumb.jpg.95df2d948a0adbbdb5ebb5b423d58c8c.jpg

--3 dakika sonra eklendi-- Serkan abi en alt resimde bir soket var beyaz bu soket öne doğru gidiyor sanırım benden önceki sahibi bagaja bir bağlantı yapmış ama nedir bilmiyorum stop lambasında soket falan yok sıfır kablo abi

Üst tarafları göremiyoruz. Kabloların devam ettiği kısmı ordan itibaren resimleyin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, volkan karakuş yazdı:

Serkan abi en alt resimde bir soket var beyaz bu soket öne doğru gidiyor sanırım benden önceki sahibi bagaja bir bağlantı yapmış ama nedir bilmiyorum stop lambasında soket falan yok sıfır kablo abi

senden önceki sahibinde multimedya takılıymış o tesisat geri görüş kamerasının :)

--2 dakika sonra eklendi--
3 saat önce, volkan karakuş yazdı:

serkan abi sağ arka stop derken bagaj kapağının halısını sökünce değilmi

--1 dakika sonra eklendi--

özer abinin yurtdışından aldığı kabloyu biz yapabilirmiyiz acaba

ben hep yapıyorum o kabloyu :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

26 dakika önce, Serkan Karakoca yazdı:

senden önceki sahibinde multimedya takılıymış o tesisat geri görüş kamerasının :)

ben hep yapıyorum o kabloyu :)

20170915_132532.jpg

20170915_132556.jpg

arkada başka kablo yok olan bunlar valla o zaman serkan abi birtanede bana yaparmıyız

serkan abi resimleri gördünmü  yukarda modül falan yok stop lambasındada bişi yok

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 dakika önce, volkan karakuş yazdı:

20170915_132532.jpg

20170915_132556.jpg

arkada başka kablo yok olan bunlar valla o zaman serkan abi birtanede bana yaparmıyız

serkan abi resimleri gördünmü  yukarda modül falan yok stop lambasındada bişi yok

yaparız sıkıntı yok göründüğü kadaı ile çalışmması için bir sebep yok :) rahat olun :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, volkan karakuş yazdı:

berk bey aramadı gene serkan abi özer abinin kablo kadu varya listede yazdığı onu her halükarda almam lazım değilmi

hayır gerek yok alma ...

--3 dakika sonra eklendi--

@volkan karakuş

rJdo7B.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...

Merhaba

Geçen hafta 2018 focus titanyum mu teslim aldım.?

Mca3,5 bu araçta tek ihtiyacım geri görüş kamerası bunun için hangi donanımlar gerekli ve yazılım da neler gerekli tecrübeli bir arkadaşımız toparlayıp yazabilir mi? Sync 3 sistem var kurulu yazılım 3,0

Yada bu işi İzmir de yapmış , yaptırmış birisi yada yapabilecek bir kişi kurum var mı?

İlgilenen arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Mustafa Şen. yazdı:

Merhaba

Geçen hafta 2018 focus titanyum mu teslim aldım.?

Mca3,5 bu araçta tek ihtiyacım geri görüş kamerası bunun için hangi donanımlar gerekli ve yazılım da neler gerekli tecrübeli bir arkadaşımız toparlayıp yazabilir mi? Sync 3 sistem var kurulu yazılım 3,0

Yada bu işi İzmir de yapmış , yaptırmış birisi yada yapabilecek bir kişi kurum var mı?

İlgilenen arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim.

50 dakika önce, H. Cenk yazdı:

@Semih O. @Serkan Karakoca ve diğerleri . Üstteki beyefendiyi foruma ben çağırdım. Bi yardım etseniz ? 

Orjinal geri görüş kamerasını ve geri görüş kamera braketini alıp tesisattaki eksik kısımları çekeceksiniz. beyinden aktif hale getireceksiniz çalışacak ...

geri görüş kamera fiyatı sıfırı 1100tl küsürlerdi en son dolar kurundan önce kamera braketini en son geçen ay 275 tl ye almıştım ... 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.