Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus MK3 Geri Görüş Kamerası Kurulumu

Önerilen Mesajlar

13 dakika önce, Özer Aksu yazdı:

Olmaz fakra -C female kablo alacaksın abi bir ucu erkek bir ucu dişi sen kamera ve modül işini hallet gerisi kolay bulunur o kablo

Bizim arabaya modul gerekmiyor diye biliyorum, yanlışmıyım?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19 dakika önce, Serkan Karakoca yazdı:

birazdan ilan açacağım focus 3 mca kamera braket ve f3 için kamera braket ve dip soket yapımı hakkında ...

Aç Serkan abi de uğraştırma bizi :)

--2 dakika sonra eklendi--
16 dakika önce, Özer Aksu yazdı:

Olmaz fakra -C female kablo alacaksın abi bir ucu erkek bir ucu dişi sen kamera ve modül işini hallet gerisi kolay bulunur o kablo

Bu bahsettiğin kablo kameradan çıkan bagaj içi kablo mu yoksa ön taraftaki modulden ekrana giden mi? Bu kablolar ı nerden temin edebiliriz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu bahsettiğin kablo kameradan çıkan bagaj içi kablo mu yoksa ön taraftaki modulden ekrana giden mi? Bu kablolar ı nerden temin edebiliriz?

Ilk sayfada yazıyor olması gerekiyor on yolcu ayağından ekranin arkasına çekeceğiniz kablodur fakra soketli kablo . Tesisat zaten öne kadar geliyor olması gerekir araca bakmak lazım
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Fatih Ekinci yazdı:

Aç Serkan abi de uğraştırma bizi :)

--2 dakika sonra eklendi--

Açtım yönetici onayından sonra gözükür ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet focus 3 benzin serkan bey az önce konuştum berk bey ile ona kamera ve modülün kodlarını yollamıştım kamera elinde varmış modülü yarın sorgulatacak geriye kablo kalıyor serkan bey kabloda 250 tl dedi olmazsa onuda alıcaz bakalım

--4 dakika sonra eklendi--

özer abi erol oto berk bey ile konuştum elinde senin yazdığın koda uyumlu kamera var yarın modülü sorgulatacak forda  kablo işini nasıl yapıcaz peki

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

--4 dakika sonra eklendi-- özer abi erol oto berk bey ile konuştum elinde senin yazdığın koda uyumlu kamera var yarın modülü sorgulatacak forda  kablo işini nasıl yapıcaz peki

Ilk sayfada verilen kablo koduyla isteyebilirsin. HB, Sedan dikkat ederek .
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.