Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Iphone Yerine Hangi Android Telefon Alınır ?

Önerilen Mesajlar

Merhabalar, elimde iphone 4 var. 3 yıldır kullanıyorum artık miladını doldurdu. tekrar bir iphone almak istediğimde en ucuz alınabilecek iphone 5s var o da 1500tl. Iphone 5s ise hem eski hemde 4,5g uyumlu değil 4g uyumlu. bende bu yüzden zor da olsa android bir telefon almaya karar verdim. maksimum 1500-1600tl bandında iphone tadında olan önerebileceğiniz bir android telefon var mıdır :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22 dakika önce, Mustafa Karaca said:

Merhabalar, elimde iphone 4 var. 3 yıldır kullanıyorum artık miladını doldurdu. tekrar bir iphone almak istediğimde en ucuz alınabilecek iphone 5s var o da 1500tl. Iphone 5s ise hem eski hemde 4,5g uyumlu değil 4g uyumlu. bende bu yüzden zor da olsa android bir telefon almaya karar verdim. maksimum 1500-1600tl bandında iphone tadında olan önerebileceğiniz bir android telefon var mıdır :) 

Samsung S6 tavsiye ederim 1700-1800 TL fiyatlara almak mümkün.

Ben Almanya'dan 1400 TL ye aldım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Samsungların ikinci eli ve malzeme kalitesi kötü bence o paraları hak etmiyor.Bulabilirseniz huwai mate 7 alın derim   performansı çok iyi aliminyum kasa parmak izi okuyucusu var üstelik iphoneninkinden daha iyi :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

29 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Türkiye'de desteği yok ama bu kesinlikle alternatif olur; Xiaomi Mi 5

•  

+1 kesinlikle katılıyorum. 

Riske girmeye değecek bir telefon olacaktır özellikle 1300-1500 bandında satışı olursa. 2 katı fiyatına satılan rakiplerini kesinlikle aratmayacaktır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Bahadır Atay said:

uygun fiyata lg g3 alabilirsin

Isınma problemi sık.

Artık sıfırı yok ama LG G2 fiyat/performans oranı mükemmel idi.

Şu anda LG G4 Delta garantili 1300 TL'ye alınıyor, etrafımda kullanan çok sorun yaşayan yok.

Başkasına bakmam. 

Samsung gereğinden fazla şişirildi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lg g3 veya lg g4 hem fiyat hem performans açısından on numara kesinlikle en ufak donma vs. Yapmıyor hem birçok özelliğe sahip hem kamerası süper hem hızlı iphone 'nin yarı fiyatına hem daha özellikli hem daha hızlı hemde ucuz parasını en çok hak eden telefon bence..Kuzende iphone var kullandım bi numarasını goremedim  ne hafıza karti takılıyor ne bluetootla birsey aktarilabiliyor ne 3bin tl yi hak ediyor vs. Vw gibi iphone ,adı var başka bi numarası yok lg ise volvo gibi hem donanımlı-kaliteli hem ucuz parasını sonuna kadar hak ediyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@gürkan çakıroğlu , samsung hiç sevmiyorum nedense, android yazılımla iphone kafa tutmaya çalışıyor belki de ondandır :) ama tavsiye için sağol. peki samsung a5 2016 nasıldır metal gövde dışardan iphone andırıyor en azından

@bahadır atay , aynen dediğiniz gibi iphone kullananlar başka telefona geçmekte zorlanıyor malesef :( ama fiyatlar çok uçuk şu anda .

@volkan ö ,  asuslarda donma sorunu çok diye duymuştum. siz herhangi bir sorun yaşamadınız mı ? 

@yakup çağatay ve @semih g. xiaomi  mi 5 bu cihazı nerden bulabilirim :)

@cem boneval, delta garantili derken, firmanın adı mı delta yani ithalatçı firma garantisi değil mi? lg türkiye garantisi ve ya ithalatçı garantili bunun farkı var mı size göre?

@çağlar çetinkaya , iphone ile anroid telefonlar kağıt üzerinde karşılaştırılınca androidler daha öne çıkıyor ama pratikte öyle değiller malesef :) galiba iphone kullananların diğer cihazlara geçmeme sıkıntısı bu yüzden.

@zafer yusoğlu huawei g7 o kadar uzun mu gidiyor şarjı, ben şu an günü çıkartamıyorum gün içinde kesin şarj ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lg g4 kullanıyorum 7-8 aydır en ufak sıkıntı yaşamıyorum.kamerası ise muazzam.piyasanin en iyisi yorumları yapılıyordu ben alırken..şimdi durum ne takip etmiyorum..

Hepsiburada da 3-4 fiyat gördüm..en yükseği 1629du.. Bahsettiğiniz fiyat aralığında uzmeyecek bir telefon bence..

Lg gün geçtikçe piyasada daha çok güvenilir marka olmaya başladı.. Ya da en azından bana öyle geliyo..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 sene önce huawei ascend mate aldım. Tercih sebebim fiyatı ve 6 inç ekranıydı. 3-4 ay önce teknik servis bi arızasını yapamadı ve yeni cihaz değişimi yaptı. ascend mate üretimi olmadığı için G7 verdi. Telefonun özellikleri,fiyatı vs hakkında bi bilgim yoktu, aldıktan sonra kullanmaya başladım. fiyatı internette 850-900 civarlarında. piyasadaki çoğu telefondan ucuz. Şarjı da @Zafer Yusoğlunun bahsettiği gibi gayet iyi. arka planda çalışan uygulamaları kapatıyorum, internet açık ve ekran parlaklığı da normal seviyede kullanıyorum. bu şekilde 2 gün yetiyo bana. çok para vermek istemiyorum diyorsanız alınabilir. ben memnunum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@hilmi solak, g2 ve g3ü çok gördüm kullananlar çok ama g4 kullanan yok etrafımda.  reklamlarında kameranın ön plana çıkarıldığını gördüm bende etkileyici görünüyor gerçekten :)

@uğur ay , huawei hiç bakmadım telefonu incelemedim dahi ama huawei önerisi gelmesi şaşırttı beni :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.