Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cms Ve 225/45-17

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

Ben biraz tercihten emin olamama ve seçimimi onaylayın yakarışı hissettim :) 

CMSyi biliyoruz pek çok markaya OEM jant yaptığını biliyoruz. Kalite olarak hiç şüphemiz yok, her türlü çakmalara tercih edilir tabii ama kendi jant tasarımları maalesef çok çekici değil. Bu da o kadar güzel gelmedi bana. Aslında fordun benzer bir dizaynı var . O çok daha güzel bence 

http://www.ford-accessories.co.uk/focus/2014/wheels/alloy-wheels/alloy-wheel-17%22/35140188

1326

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 dakika önce, H. Cenk said:

Ben biraz tercihten emin olamama ve seçimimi onaylayın yakarışı hissettim

Vallahi de... :)

18 dakika önce, H. Cenk said:

jant tasarımları maalesef çok çekici değil. Bu da o kadar güzel gelmedi bana. Aslında fordun benzer bir dizaynı var . O çok daha güzel bence 

Jant başına üzerine 400 TL koymak gerektiğini söylesem eminim bu model de özellikle senin için cazibesini kaybeder.

Kaldı ki ben şekle çok bakmam, söz gelimi çok hafif bir jant bulsam maymun k..çına benzese bile takardım sanki.

Görüntüden rahatsız değilim, tasarruftan mutluyum, performansı da bilahare değerlendireceğim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
18 saat önce, Cem Boneval said:

Sordurayım mı? :)

Farlarla son kurşunumu kullandım. Bundan sonra bisiklet için para biriktirmem gerekiyor :D

Seneye düşünürüz bakalım. Bizim jant lastiği satabilsek belki ama şimdilik dursun.

Siyah 17 bir jantı hakediyor benim araba.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
On 21.02.2016 at 10:59, Cem Boneval said:

Yol tutuş için daha rodaj döneminde, gerçek performansını vermediğini düşünüyorum ve Cross Climate'ların ne kadar iyi tutunduğunu fark ediyorum. Sanmıyorum ama eğer böyle devam ederse hayal kırıklığı olur. Bekleyip göreceğiz.  

Cem Hocam Assymetric 3 alma arifesindeyim de yukarda yazdığınız "Böyle devam ederse hayal kırıklığı olur" ifadenizde bir değişiklik oldu mu? Bu lastiğin yerine bir başka markaya mı yönelmeye gerek var mı? Kısaca ihtiyacımı özetlemem gerekirse 225 45 17 ebat olacak ve sadece konfor için değişiklik yapıyor olacağım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Erdinç Öz said:

2012 yılına ait Michelin Primacy Hp leri değiştireceğim. Çok sertleştiğini düşünüyorum. Yumuşak sessiz lastik arayışım var.

Sizin jantlar zaten 17'' mi? Yoksa 16'dan 17'ye mi geçeceksiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.