Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bedava Araba Var Mı?

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Bugün sabahtan akşama kadar aradık yokmuş. Ama ne kadar yalancı, karşısındakini salak yerine koyan, ayak üstü 40 tane yalan söyleyen adam varsa bulduk.

Dün beğendiğimiz ilanları seçip yarın gelsek olur mu diye arayıp bugün de çıktık. Amacımız kaportası kötüde olsa motor şanzımanı düzgün uygun bi mercedes (200E yada 190E) bulup anlaşmaktı, hemen hemen hepsinin ilanla alakası yok!

-- hemen hemen her parçası çürük, tamiride kavgalı olduğu ustanın yaptığı bi arabayla başladık, sözde motor şanzıman sorunsuz, ama LPG çalışmıyor, yağ akıtıyor yürümüyor vs.  neyse

-ustaya gösterebilir miyiz? 

-usta bu arabayı alın demez ki.

-bizim için kaporta önemli değil motor düzgünse alırız (fiyatı emsallerinden baya düşük zaten)

-computeste sokarız.

-?!?!?!

--araba gayet düzgün durmakta, bütçemizin üzerinde ama şansımızı deneyelim dedik, arabaya bakıyoruz mercedeslerde kapı içlerinde filan yıldız dedikleri üçgenler var boya, tamir vs ordan anlaşılıyormuş.

-kardeş bu arabanın kazası yok, motoru yürüyeni on numara, borcum var yoksa bu fiyata vermem zaten

-abi arka kapının yıldızlar yok???

-olmaz olurmu ya bak işte burda

-e yok?

-dur ışık açayım sana 

-e yok?

-bak şu işte (boya hatasını gösteriyor), konu değişiyor

-abi sen klimanın çalıştığına emin misin, açtım soğuk gelmedi?

-motoru duruyo, en fazla gazı bitmiştir

-?!?!?!?!

-abi ustaya bi göstersek?

-ya bu arabanın 1 tl masrafı yok, çıkarsa ben burdayım, zor iş şimdi usta filan burda computeste sokalım

-?!?!?!?!

--yine oldukça temiz bi araba, fiyatıda emsallerinden epeyce düşük

-abi eyvallah kaporta iyide motoru yürüyeni nasıl?

-on numara

-ustaya gösterebilir miyiz?

-ustanı al gel

-hmm, burda bi 5 dk tur atsak önce biz bi baksak

-e usta bakçak ya

-ben kendi beğenmediğim arabaya ustayı nasıl getireyim

-ben dükkanda tekim (3 kişiler) burda 30 tane araba var her gelene nasıl araba göstereyim

-e ustaya nasıl dükkanı kapattırıp getircem

-bu arabayı zaten günde 10 kişi arıyo, pazartesi satılır bu

-?!?!?!?!?

bunlar bi kısmı sadece tabi... sonuç olarak dişimize göre bi mercedes bulamayacağımızı anlayıp bide broadway baktık (hidrolik direksiyon ne büyük nimetmiş yahu) muhtemelen pazartesi salı düzgününden bir tane alıcaz, varsa bir alternatif öneriniz düşünebiliriz, max 12-13k, ki ona da merc için çıkmıştık broadway 6-8 e tonla var :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Mertcan Çelik said:

Broadway çok eski değil mi yahu, gerçi mersodan daha az sorunlu olur.

Sadece sizin evden okula gitcekse skuter alsın :kıhkıh::P 

tata dacia cherry filan baktım da onlar da pek pahalıymış. Zor iş.

mersonun sorunluğu olacağını düşünmüyorum baştan düzgünü bulunursa tabi. dolaşırken adamın biri 190ın başında bişeyler yapıyodu, durduk konuştuk 7 senedir kullanıyormuş yağ su dışında bi masraf yapmadım dedi.

2 saat önce, Doğan Kurban said:

Lpg li şahan da olabiler yani

onlarda ucuz değil ki.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Mertcan Çelik said:

7 senedir triger ve diğer parçaları değiştirmemiş mi?

bu beni haklı çıkartıyor bence, saatli bomba

başka bi 190a bakarken eleman zincirli dedi, hiç sanmıyorum ama araştırmadım da. Mercedesin triger değişim aralığına da bakmadım ama sonuç olarak benzer yaşlarda ki araçlara (hatta +10 derim) göre mercedesin sorun çıkarma ihtimalinin daha düşük olduğunu düşünüyorum ben

43 dakika önce, Servet Özkan said:

2001 fiesta flair ilaç olur, geriye kalanlar gereksiz fantaaazi.

bütçe dışı. yazılan diğer araçlarda öyle.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

28 dakika önce, Mertcan Çelik said:

İyi bakıldıysa tamam da bakılmadıysa bence yine de kurtarmaz. Onu da bilemeyiz tabi. Gerçi sorun çıkarsa da ucuza uğraşacak biri var nasılsa. Servisi hazır :D 

e heralde yani. yoksa 12500e de var 200E  ama en büyük etken şans bence.

o değilde yarın bakacağımız %99 alacağımız (ucuzdu) broadwayi galericinin biri kapatmış :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.