Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Kiraladım

Ufuk Altaş

Önerilen Mesajlar

2 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Bunların hepsi ek. 

• Ön koltuk kol dayanağı ve kapaklı eşya saklama bölgesi
  • Elektirikli, ısıtmalı, sinyalli, katlanabilir yan aynalar
  • Gecikmeli Sönen Ön Farlar
  • Yağmur sensörü
  • Otomatik yanan farlar
  • Otomatik kararan iç dikiz aynası
  • Yan perde hava yastıkları

O zaman hedef belli oldu; Style.Kış lastiklerim için de trend x jantı alıveririm olur biter?

Teşekkürler

Ama saçma bir fiyatlandırma olduğunu da kabul etmek lazım.Trend x daha ucuz olmalıydı..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Cem Boneval said:

Güncel fiyatlarla 4 1.6 dizel 115 PS Style almayanı döverler bence...

Beri taraftan Trend X'te indirim olasılığını da değerlendirmek lazım.

Yine de Style alın. 

Valla yarın Eskişehir Birmot u arayacağım veya bizzat gideceğim.Bir fiyat alayım bakayım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla yarın Eskişehir Birmot u arayacağım veya bizzat gideceğim.Bir fiyat alayım bakayım

Bursa'ya yakındınız, dün otokoça uğradım, Yalova yolunda birmot ile aynı avludalar. Yaklaşıp bakmadım ama birmotun önünde beyaz bir sedan vardı ve ön ızgara alüminyumdu. Araç titanium olmalı bu durumda, km de düşükse bi telefon edip sorun yarın isterseniz, sıfır km ile kıyaslama fırsatınız olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Kerem Bozdoğan said:

Bursa'ya yakındınız, dün otokoça uğradım, Yalova yolunda birmot ile aynı avludalar. Yaklaşıp bakmadım ama birmotun önünde beyaz bir sedan vardı ve ön ızgara alüminyumdu. Araç titanium olmalı bu durumda, km de düşükse bi telefon edip sorun yarın isterseniz, sıfır km ile kıyaslama fırsatınız olur.

Sahibinden deki ilandaki ise 72000 TL.Açıklamasında kaput değişmiş yazıyor?

İlginize teşekkür ederim.(yine de alternatiflere açığım-alana kadar biraz başınızı ağrıtacağım ?)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Bahadır Atay said:

Linea dan sonra beğenmeniz doğal,şaşırmadım. 

nacizane tavsiyem donanımlı olan focus tercih edin arabanızla aranızdaki bağ kuvvetli olur

Genel yönlendirme dediğiniz şekilde,zaten sırf perde hava yastıkları artısı bile en aşağı Style tercih etmek için yeter sebep,teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Orta donanım almakta fayda var. Orta donanım genelde ikinci el düşünüldüğünde daha az zarar oluyor. Full donanımlı sıfır araçlara bakarken arkadaşımdaki 7 aylık focus trendx hesaplı geldi aldım. Sıfır alacak olsam style düşünürdüm. Bütçeyi sarsmak istemiyorsanız focusun her türlüsü yeterli :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Hakkı Kanık said:

Orta donanım almakta fayda var. Orta donanım genelde ikinci el düşünüldüğünde daha az zarar oluyor. Full donanımlı sıfır araçlara bakarken arkadaşımdaki 7 aylık focus trendx hesaplı geldi aldım. Sıfır alacak olsam style düşünürdüm. Bütçeyi sarsmak istemiyorsanız focusun her türlüsü yeterli :)

Çok doğru söylüyorsunuz,valla kiraladığım araç 26000 km deydi; farklı farklı kişiler tarafından belki de hor kullanılmış bir araç olmasına rağmen çok hoşuma gitti.Birkaç ay alana kadar benim için zor geçecek.?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 dakika önce, Ufuk Altaş said:

Çok doğru söylüyorsunuz,valla kiraladığım araç 26000 km deydi; farklı farklı kişiler tarafından belki de hor kullanılmış bir araç olmasına rağmen çok hoşuma gitti.Birkaç ay alana kadar benim için zor geçecek.?

Aybaşında sıfır alıp kullandığım astra sport dizelimi 100bin kmye dayanmasından dolayı memnun olmama rağmen sattım. Bu cumaya kadar babamın linea 1.3'ünü kullanıyordum. Almışken 2016 model alayım diye nisana kadar lineayla idare edecektim ama nezamanki arkadaşın tertemiz focusunu kullandım, hemen aldım :) Linea'dan bence biran önce focusa geçin. Lineayla haftaiçi gün içinde 450km yol yaptım akşama pilim bitti. Astrada 700km giderdim daha yol olsaydı keşke derdim :) Focus'un tokluğu, sürüş özellikleri çok iyi. Hız sabitleme trendxde mevcut. (olmasaydı almazdım)  Temiz 2.ellere bakabilirsiniz.  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24 dakika önce, Hakkı Kanık said:

Aybaşında sıfır alıp kullandığım astra sport dizelimi 100bin kmye dayanmasından dolayı memnun olmama rağmen sattım. Bu cumaya kadar babamın linea 1.3'ünü kullanıyordum. Almışken 2016 model alayım diye nisana kadar lineayla idare edecektim ama nezamanki arkadaşın tertemiz focusunu kullandım, hemen aldım :) Linea'dan bence biran önce focusa geçin. Lineayla haftaiçi gün içinde 450km yol yaptım akşama pilim bitti. Astrada 700km giderdim daha yol olsaydı keşke derdim :) Focus'un tokluğu, sürüş özellikleri çok iyi. Hız sabitleme trendxde mevcut. (olmasaydı almazdım)  Temiz 2.ellere bakabilirsiniz.  

Bana 5 yıl sorunsuzca hizmet eden Linea mın da hakkını yemek ve onu da üzmek istemiyorum ancak iyinin iyisi var tabiki.ben de Focus u ideal bir araç olarak değerlendiriyorum.Biraz daha beklememin sebebi malum kış şartlarından dolayı; şimdi alırsam hemen kış lastiği almam gerekecek.Aracımdaki lastklerin de daha ikinci sezonu.O yüzden Mart ayını bir görelim inşallah diyorum sabredebilirsem?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Keşke trend x ler için orjinal park sensörü opsiyonu olsaydı bana yetecekti.

benimde aracım trenx. park sensörü yoktu. aldığım otokoç bayisine hediyeniz yokmu dedim ,ücretsiz park sensörü taktılar.

Serkan erden tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

TrendX filo'lar için tanımlanmış/tasarlanmış bir araç, Perakende/Son kullanıcı için yönlendirme ise ---> Style'a doğru. Yani kendime Focus alacağım diyene seri Style ile başlıyor diyoruz, şirketime araç alacağım dendiğinde ise TrendX.

Sorulmuş ya "Neden aradaki fark o kadar az?" ...aslında olan şu ... Style'ın fiyatı ulaşılabilir tutulmaya çalışılıyor, TrendX için ise -fiyatlandırma desteği- yok. Filo aracı alanlara proje bazlı teklif üretildiği için TrendX'in fiyatı müşteriye özel oluşturuluyor. 

Yani Style al! diyen arkadaşlar bence de haklı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konunun özü olan araç satın almadan önce kiralayıp tadına bakma olayını çok yerinde buluyorum, Opel 24 saat testi gibi testler yada birkaç günlük kiralamalar almak istediğiniz ve günümüz şartlarında büyük paralar ödeyeceğiniz araç hakkında gerçekten iyi fikir sahibi olmanızı sağlıyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.