Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Kiraladım

Ufuk Altaş

Önerilen Mesajlar

22 saat önce, Yakup Çağatay said:

Doğru hocam o konuda kolay kolay yanlış olmaz olduğu zaman fiyat 1.700 tl'lere kadar düşüyor çünkü :D Fark değil bildiğin fiyat bu oluyor, ehe.

Şakası bir yana filo vb şirketler en alta yöneldiği için o bölümler genelde son kullanıcı için öpücük tadında oluyor bu sebeple bazı motor seçeneleri için Style'ı mantıklı kılıyor. 

Bunun gibi gariplikleri göz önüne sunmak için yukardaki kılavuzı oluşturmuştum.

Yakup bey biz trend x almakla öpülmüş olduk sanırım. sizin sadece kendinizi bağlayan yorumunuza göre. ama unutmayın ki her aracın bir müşteri kitlesi  vardır. Ben alındım açıkcası kaldı ki style piyasada temiz km.si düşük 2. el çok bulunan bi araç değil. Şahsen bulsaydım alacaktım. Pekala trend x  de ihtiyaca cevap verebiliyor. bi de şunu sorayım trend alanlar ne olmuş oluyo????

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 dakika önce, Mustafa Gelmiş said:

Yakup bey biz trend x almakla öpülmüş olduk sanırım. sizin sadece kendinizi bağlayan yorumunuza göre. ama unutmayın ki her aracın bir müşteri kitlesi  vardır. Ben alındım açıkcası kaldı ki style piyasada temiz km.si düşük 2. el çok bulunan bi araç değil. Şahsen bulsaydım alacaktım. Pekala trend x  de ihtiyaca cevap verebiliyor. bi de şunu sorayım trend alanlar ne olmuş oluyo????

Sizin böyle anlamanız da doğaldır fakat söz konusu kişi siz değilsiniz. Sıfır araç alma arefesinde olup aynı araçlar arasında kalanlar içindir.
Ayrıca neden bir sıfat arayışına giriyoruz? Trend x'in dediğim şartlarda pahalı olduğunu ifade etmeye çalışmayı bu yönde kötü niyetli okumanız üzücü, sizler için bundan sonra daha dikkatli olmaya çalışırım :yeah: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

29 dakika önce, Mustafa Gelmiş said:

Mustafa Bey, alınmak yapmanız gereken son şey. 

Mutlaka siz alım yaparken kendinize göre en doğru seçimi yaptınız.

O zaman bulduğunuz araçlar, konu hakkındaki bilginiz, bütçeniz bu kararda rol oynamıştır ve o zaman için en doğru bulunana karar verilmiştir.

Geriye yönelik değerlendirmeye gittiğinizde bugünün gözlüğü ile bakarsanız hatalı gibi görürsünüz, ama yineliyorum o günün şartlarında doğrusunu yapmışsınızdır.

Bu tür forumların önemli bir faydası da zaman içerisinde görüş açınızı genişletip konuya daha hakim olmanızı sağlıyor olmaları.

Bu da önemli bir kazanım, alınıp sitem etmek yerine bilgiden faydalanmayı ilke edinmek daha yararlı ve huzur verici olur.

Bir önceki mesajımda kısaca belirtmeye çalıştım, Kaan Bey de ifade etmiş, sıfır fiyatlarında Trend X filolara özel teklifte güzel indirim yapmış olmak adına yüksek fiyatlandırılıyor. 

Piyasada Style'ın 2.elde göreceli az olmasının nedeni de filo yenilemelerinden çok sayıda Trend X'in ikinci ele düşmesidir. 

Velhasıl bence arabanızın tadını çıkarın, bir sonraki alımınızda farklı koşullarda değerlendirmenizi yaparsınız. 

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Malesef bugün Birmot a gidemedim.Belki sıfır trend x için de style ile fiyatının arasını açacak şekilde indirim yapıyor olabilirler, öpmemek için.

Ufuk Altaş tarafından düzenlendi
Ekleme
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.