Jump to content
  • Welcome!

Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

Sign in to follow this  
Yakup Çağatay

EURO 2016'daki rakiplerimiz belli oldu

Recommended Posts

A milli takımımız, İspanya, Çek Cumhuriyeti ve Hırvatistan'ın rakibi oldu.

Bakalım neler olacak?

12346463_1033395826713263_90679143077191

İspanya her ne kadar kötü gibi olsa da turnuvalarda hep favoridir. İlk sırayı alacaklarını düşünüyorum. Kalan takımlar ise aynı güçte bence ne olacağını kestirmek çok zor. Sonuncu olma şansımızla 2. olma şansımızı eşit görüyorum. 

12341351_1033473763372136_5719978343063088423_n.png.e2a589bf95599b5207534ed5c52fb6fa.png

Ne maçtı ama 2-0 olunca köyden çıktım İskenderun'a vardığımda millet tura çıkmıştı düğün falan sanmıştım eve girince gördüm zaferi...

2008 güzeldi be. Benim ilk Hindistan seyahatim ve ilk akşamım. İlk günden mideyi bozmuşuz. Gece iki üç gibi uyandım. Kendimi iyi hissetmiyorum. Ne işim var ulan benim buralarda modundayım. TV'yi açtım, Türkiye-Hırvatistan maçı var, hem de canlı. Uzatmaların son dakikaları oynanıyor. Pat gol yedik. Hadi be, maç gitti derken, uzatmanın uzatmasında durumu eşitledik. Sonra da penaltılarda galip geldik. Sonunda iyi ki mideyi bozmuşum, kaçırıyorduk caanım maçı dediydim.

O değil de nasıl ayarladılarsa,  Fransa için en ufak bir risk bırakmamışlar . İnsan bu kadarına da pes diyor. 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Yakup Çağatay
      Ana başlık: https://www.focusclubtr.com/topic/13846-2018-yeni-ford-fiesta-st-tanıtıldı/

Türkiye'de Performans paket (LC ve Mekanik LSD) + LED far + Özel renk ile fiyatı 213k oldu. Bu arkadaş sahibine teslim edildi bile , yenisi yolda.

• By Yakup Çağatay
      2017 İstanbul AutoShow'da sergilenen Fiat 124 Spider'ın fiyat ve donanım listesini paylaşıyorum.

Lusso 1.4 MultiAir 140 HP Manuel - 150.000 TL
      Lusso 1.4 MultiAir 140 HP Otomatik (6 ileri) - 165.000 TL

Metalik 1.250 TL
      Sedefli 2.500 TL 
      Gusto Paketi 10.000 TL

2 adet donanım seçeneğine sahip biri Classica diğeri Lusso

Temel donanımları yazacağım uzatmadan

Classica
      ABS, EBD, BAS, ESP, TCS, MSR, DST, TMPS, HLA, 4 Airbag Gündüz sürüş farı Çift egzoz 16'' alaşım jant Elektrikli yan ayna Manuel klima Anahtarsız çalıştırma 7'' multimedya BT - DAB - 2x USB - 4 Hop.  
      Bunun üstüne LUSSO
      Ön sis farı Geri görüş kamerası 17'' alaşım jant Otomatik klima Anahtarsız giriş sis. Deri döşeme Park sensörü Far yıkama Navigasyon  
      LUSSO üstüne alınabilen GUSTO Paketi

Full LED ön far Far sensörü Yağmur sensörü Adaptif ön far sistemi BOSE ses sistemi (9 hoparlör)  

1.4 Turbo benzinli motor 140 ps güç 240 Nm tork üretiyor. 0'dan 100'e 7.5 sn ve 7.6 sn'de çıkıyor.  Son hız 215 km/h. Boş ağırlık 1050-70 kg. Bagaj 140 lt. Tüketim ortalama 6.4-6.6 LT

Unutmadan şu an satılık araç yok, bunlar show amaçlı gelmiş henüz.

• By Abdussamed Acar
      Türkiye Markalara ve Yıllara Göre Pazar Payları, 2003'ten 2017'ye (dahil) kadar.

• By Yakup Çağatay
      Buyrunuz

http://en.blitzortung.org/live_lightning_maps.php?map=14

• By Yakup Çağatay
      Uluslararası Otomobil Sporları Federasyonu FIA Ralli Komisyonu, Marmaris'te gerçekleşen Marmaris Rallisi'nin 2018'de Dünya Ralli Şampiyonası'na (WRC) dahil edildiğini resmi olarak açıkladı. Türkiye, 13 yarıştan oluşan takvimin 10. yarışı olarak 13-16 Eylül tarihlerinde Muğla ve çevresinde gerçekleştirilecek.

ROUND RALLY DATE
      1. Monte-Carlo 25 - 28 January
      2. Sweden 15 - 18 February
      3. Mexico 8 - 11 March
      4. France 5 - 8 April
      5. Argentina 26 - 29 April
      6. Portugal 17 - 20 May
      7. Italy 7 - 10 June
      8. Finland 26 - 29 July
      9. Germany 16 - 19 August
      10. Turkey 13 - 16 September (Eylül)
      11. Great Britain 4 - 7 October
      12. Spain 25 - 28 October
      13. Australia 15 - 18 November

http://www.wrc.com/en/wrc/news/october-2017/turkey-confrmed/page/4954--12-12-.html

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.