Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ankara Ford Yetkili Servisi Başer Ford'dan üyelerimize indirim

Önerilen Mesajlar

Şuan başerdeyim Gökhan bey vaadettigi indirimi uyguladi. 45bin bakimi icin ortalama 325 330tl civari bir fiyat verdi. 30bin bakiminda bujileri degismis. Bu bakimda degisimine gerek duymadilar. Polen haric periyodik bakim yapilacak. Haftasonu randevusuz gitmeme ragmen bakim icin yardimci olacagini belirtti sagolsun. Simdi bekleme salonunda kahvemi yudumluyorum. Dogan abi sizlerede ayrica tesekkur ederim. Telefonla gorusmelerimde diger servisler 700tl civari fiyat cikardilar ve indirim yapmamislardi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şuan başerdeyim Gökhan bey vaadettigi indirimi uyguladi. 45bin bakimi icin ortalama 325 330tl civari bir fiyat verdi. 30bin bakiminda bujileri degismis. Bu bakimda degisimine gerek duymadilar. Polen haric periyodik bakim yapilacak. Haftasonu randevusuz gitmeme ragmen bakim icin yardimci olacagini belirtti sagolsun. Simdi bekleme salonunda kahvemi yudumluyorum. Dogan abi sizlerede ayrica tesekkur ederim. Telefonla gorusmelerimde diger servisler 700tl civari fiyat cikardilar ve indirim yapmamislardi.

Cok sevindim boyle birseye vesile oldugumuz icin. Ustalarin yanina gittiginizdede size ayni ilgiyi gostereceklerine emin olabilirsiniz. Guzel gunlerde kullanin aracinizi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Keşke erken gelseydin. Bende oradaydım.2 yıldır bunlar böyle araban normal diye kaldırıldıktan sonra benim arabada da bugün termostat değişikliği yapıldı ve 48 derece motor sıcaklığında ve 300m yol aldıktan sonra sıcak hava almanın mutluluğunu tattım.

Başer Ford a ne kadar teşekkür etsem azdır.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haberim olsa erken gelirdim:) bastan demistim termostat diye ama ustalar herzaman bizden daha iyi biliyor :)

Rolantideki titresime normal demis yine sevgili ustalarimiz ben bariz sekilde goruyorum kapi guneslik vs tir tir titriyor. Neyse garantisi devam ediyor onumuzdeki maclara bakacagiz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haberim olsa erken gelirdim:) bastan demistim termostat diye ama ustalar herzaman bizden daha iyi biliyor [emoji4]

Rolantideki titresime normal demis yine sevgili ustalarimiz ben bariz sekilde goruyorum kapi guneslik vs tir tir titriyor. Neyse garantisi devam ediyor onumuzdeki maclara bakacagiz

Bendede aynı abicim. Normal dediler bugün baktık gene.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Bugün 1.0 eb 45 bin 3. Yıl bakımımız yapıldı. Polen ve hava filtresini değiştirmedim. Standart bakım ve bujiler toplam 368tl. Teşekkürler Başer ford.

Bir diğer güzel haberde bakım malzemelerimizi götürdüğümüzde kullanabileceğiz. Hiçbir sıkıntı yok.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bujilerin (3 adet bile olsa) ve yağın pahalı olması nedeniyle fiyat makul, fatura detayı var mı?

Bugün 1.0 eb 45 bin 3. Yıl bakımımız yapıldı. Polen ve hava filtresini değiştirmedim. Standart bakım ve bujiler toplam 368tl. Teşekkürler Başer ford.

Bir diğer güzel haberde bakım malzemelerimizi götürdüğümüzde kullanabileceğiz. Hiçbir sıkıntı yok.

Abi sistemlerinde sıkıntı vardı. Ayrıntılı faturam yok. Sadece makbuz var.cdfc42ff5ebd40896d0e6a430a226263.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaslar ankarada yapmış olduğunuz çalışma güzel olmuş istanbul da da varmi böyle bir çalışma olabilirmi.birde benim aracım 2013 model Garanti'nin bitmesine 4 -5 ay kaldı tavsiye edeceğiniz bişeyler varmi bende güncelleme yaptirayimmi tsk ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaslar ankarada yapmış olduğunuz çalışma güzel olmuş istanbul da da varmi böyle bir çalışma olabilirmi.birde benim aracım 2013 model Garanti'nin bitmesine 4 -5 ay kaldı tavsiye edeceğiniz bişeyler varmi bende güncelleme yaptirayimmi tsk ederim

İstanbul için Şahsuvaroğlunu tavsiye ediyoruz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.