Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ankara Ford Yetkili Servisi Başer Ford'dan üyelerimize indirim

Önerilen Mesajlar

• 1 ay sonra...
On 12.12.2015 at 16:22, Mehmet Demir said:

biizim yağı kaça vereceklermiş ???  :D

ben 3. bakımda %20 standart indirim, 50 tl life indirimi aldım.. polen filtresiz, 3 buji ile 488 ödedim.. bence önce şasi numaranızı söyleyin, fiyatı alın, sonra gidin..

Mehmet abi 3. yıl bakımını 1 ay kadar önce yaptırdım. Yağ+yağ filtresi tapa ve bujiler 360 küsür. Sanırım konuya eklemiştim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...
13.05.2016 - 16:24 tarihinde, Doğan Kurban yazdı:

Arkadaşlar Başer Ford servisine sticker olmasa bile gidebilirsiniz ve indirimlerden faydalanabilirsiniz. Ben Gökhan bey e sticker bıraktım. Sıkıntı olmayacak.

Alıyorum abi randevu :yazyaz:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Doğan Kurban yazdı:

Arayıp gökhan dan fiyatta alsana abicim. Belki 2 katı fiyat alacak gidince. Sen gökhanı ara fiyatını sabitle güzelce

Hee tamamdır abi, ne bileyim oraya gidince hallolur diye şeyttiydim ben :D Neyse bir arayayım bakalım 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
11/12/2016 - 11:28 tarihinde, Doğan Kurban yazdı:

Arkadaşlar kampanya mesajı yayınlamış Başer Ford. İşine yarayan varsa gidebilir. 

IMG_3101.PNG

Normalde 2. Bakım 30 aralıkta öne çekmeye değer mi?

Yağdan 150 tl iniyorlar. 500 tl oluyor.

Ayrıca sitemizin indirimini yapmaları gerekmez mi?

Doğan Bey bilginiz var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tan oto ya gidin servis çok iyi benim fikrim. satış ekibi de çok basarili

--2 dakika sonra eklendi--

Ben aracımı Tan oto hatice hanim dan aldım. acayip yardimci oldu. Araç ankarada yoktu araç buldu. Diğer bayiler 500 -1000 fazla Fiyat çekti fiyatta da yardımcı oldu. Tüketici olarak benim tercihim orası olur bundan sonra. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tan oto ya gidin servis çok iyi benim fikrim. satış ekibi de çok basarili
--2 dakika sonra eklendi-- Ben aracımı Tan oto hatice hanim dan aldım. acayip yardimci oldu. Araç ankarada yoktu araç buldu. Diğer bayiler 500 -1000 fazla Fiyat çekti fiyatta da yardımcı oldu. Tüketici olarak benim tercihim orası olur bundan sonra. 

Fikrinize saygım olmakla beraber size ben katılmıyorum. Tan otoya servis icin defalarca gitmeme ragmen sorunlarıma çözüm bulmadılar. Baştan savma politikası ile iş yaptılar. Ne hikmetse tan otoda yapılamayan bütün isteklerim başerde 1 kerede halloldu.
Tabi ki isteyen istedigi yere gitmekte özgürdür. Ama benim şahsi fikrim tan otomu aslaa.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.