Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus mk3 Kaliper Boyamak

Önerilen Mesajlar

1 dakika önce, H. Cenk said:

Ben de şundan alsam mı diyordum. Diğerlerinde 16-20 inch diyor ama bunda 17 inche kadar diyor. Küçük jantlar içöin gibi değerlendirmiştim. 

http://www.hepsiburada.com/brembo-kirmzi-kaliper-kapak-seti-2630202-p-OTMBRKBR2630202

OA_3970524.jpg

17" janta bile olmuyor (denedim) daha doğrusu çok sıkışık duruyor her an janta sürtmeye hazır gibi, 18" ve üzeri olacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Beyler bugün baktım benim diskin üstü ile jant içi arasında epey açıklık var . Başparmağım rahat giriyor. Resim de çektim ama işyeri wifi ı kapadı odamda da 3G çekmiyor foruma ekleyemiyorum. Alsam mı ben bundan.. Girer diye düşünüyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beyler bugün baktım benim diskin üstü ile jant içi arasında epey açıklık var . Başparmağım rahat giriyor. Resim de çektim ama işyeri wifi ı kapadı odamda da 3G çekmiyor foruma ekleyemiyorum. Alsam mı ben bundan.. Girer diye düşünüyorum. 

Abi kapak isi cok saglikli degil. Gene sen bilirsin ama bence boya veya boyat.

Ben kendim boyadim. Benim arabam konusunda anlatimlarim mevcut. Sana ornek olmasi acisindan;

0f02da4978b5f665b732521bef285b60.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, H. Cenk said:

Kaan abiyle konustuk simdi. Kapak iyidir, mavi brembo kapak alicam :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.