Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus mk3 Kaliper Boyamak

Önerilen Mesajlar

Kapaklar nasıl takılıyor acaba silikonla yapıştırma mı? yoksa başka bir yöntemi var mı?

Silikon ısınır, kopar, biryerlere sıkışır kapak, başınıza iş açar.

Ayrıca bana sorarsanız kapak sağlıklı bir eklenti değil, balataların soğumasını geciktirir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 8 ay sonra...

Kaliperleri boyamak / boyatmak istiyorum. Biraz araştırdım gerekli olan alttaki 3 malzeme diye düşündüm. Brembo gibi ürünleri taktırmayı istemiyorum ısı ve parçalanmasında oluşturacak riskten dolayı. Acaba bulduğum bu ürünler işime yarar mı? İlave yada fazla olan var mı? Teşekkürler.

http://www.sanalpazar.com/Motip-Balata-Temizleme-Spreyi-500-Ml.-Made-In-Holland-040005__isp21960504

http://www.sanalpazar.com/Motip-Kaliper-Boyasi-Kirmizi-400-Ml.-Made-In-Holland-0404098__isp53834970

http://www.sanalpazar.com/Motip-Akrilik-Vernik-500-Ml.-Made-In-Holland-04313066__isp21962376

Not: Saolun bende yazdıktan sonra aklıma geldi konu olduğu :D

Teoman Saraç tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir kaç viideo izledim ama bilemiyorum. Asıl merak ettiğim bu malzemeler uygunmu? İlava ya da eksilmesi gereken var mı? Birde üste vernik atarsam yanma gibi bir risk oluştururmu?

Valla bende kapak var ama takmak istemedim. Boşver böyle dursun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Doğan Kurban said:

Valla bende kapak var ama takmak istemedim. Boşver böyle dursun

Çok kafam karışık aslında. Kapak kesinlikle takmam ama videoları izle resimlere bak boyama çok güzel duruyo hele Beyaz da :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Doğan Kurban said: Valla bende kapak var ama takmak istemedim. Boşver böyle dursun

Çok kafam karışık aslında. Kapak kesinlikle takmam ama videoları izle resimlere bak boyama çok güzel duruyo hele Beyaz da :D

Sen aman boşver önce tampon eklerine el at. Marşbiyelleri boyat

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Kirmizi kaliper boyasi geldim Boya kutusunda yaziyorki beyaz astar boya atilmasi gerekiyormus ve ben bunu bilmedigim icin beyaz boya falan almadim. Yarinda boyatacagim. Nasi bir cozum bulabilirim? beyaz boya alana kadar ertelemelimiyim yoksa onun yerine baska bir cozum yolu varmi? Bu islemi serviste halledecegim. Gitmeden sorayim dedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Kaan Yagizer said:

Abi jant ufak, mesafe kalmıyor 18'' vb olmadıkça 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.