Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Arka cam buz çözücü HK.

Ömür ERDİÇ

Soru

Arkadaşlar herkese selamlar. 2013 tir. Powersift aracını bugün 30 bin bakıma servise getirdim. Arka çam buz çözücü 15-20 dk sonra cami açıyor. Servise bildirdi normal dediler. Sözlerde de durum aynimi. Ona gore hakkkimi savunayim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Resimdeki görüntü normal, en azından benim kullandığım araç'ta da benzer bir durum söz konusu. Ama İstanbul'da olduğum için söz konusu süre neredeyse yarı/yarıya düşüyor (malum, bizim burada iklim çok daha yumuşak) ama Erzurum'da rezistans'a üç kere bastığımı (malum cam iyice ısınınca kendi kendine devre dışı kalıyor) biliyorum, yani bu hesapta en belirleyici olan etmen "iklim"  (bence)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Tam da bu günlerde benim de dikkatimi çeken konu. Benim aracın arka camındaki buğuyu (buz değil kesinlikle) çözmesi neredeyse 10 dakikayı buldu. Ayrıca bu buğuyu motor tamamen ısındıktan sonra ve içeride de sıcak hava üflerken çözmeye çalıştım. Eskiden 1-2 dakikada buğuyu çözerdi. Eski araçlarımda da aynı şekilde idi. Bana göre bu süre normal değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kedi kumu deneyimimi paylaşmak istiyorum. Bir petshop'a gidilir kedi kumu istenir. Eski temiz iki çorap alınır. Kedi kumu bu çorapların içine doldurulur. Çorapların ağzı bağlanır. İçi kedi kumu dolu iki çorap aracın tabanına atılır. Havadaki nemi bu çorapların içindeki kedi kumu emer.

Cam buğulanma sorununuz bir kış için çözülür. Poşeti 7 tl kediler için silikon diyorlar yada ona benzer bir şey. Denedim işe yaradı. Etkisi Azalır yada yetmezse  iki çorap daha kullanabilirsiniz. Bende iki çorap yeterli oldu. Poşet çok büyük birkaç araca yetecek kedi kumu çıkıyor.

Volkan Ö. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
10 saat önce, Volkan Ö. said:

Kedi kumu deneyimimi paylaşmak istiyorum. Bir petshop'a gidilir kedi kumu istenir. Eski temiz iki çorap alınır. Kedi kumu bu çorapların içine doldurulur. Çorapların ağzı bağlanır. İçi kedi kumu dolu iki çorap aracın tabanına atılır. Havadaki nemi bu çorapların içindeki kedi kumu emer.

Cam buğulanma sorununuz bir kış için çözülür. Poşeti 7 tl kediler için silikon diyorlar yada ona benzer bir şey. Denedim işe yaradı. Etkisi Azalır yada yetmezse  iki çorap daha kullanabilirsiniz. Bende iki çorap yeterli oldu. Poşet çok büyük birkaç araca yetecek kedi kumu çıkıyor.

Silikajel. Ama sabahları olan nem, aracın dışında olur. Silikajelin nasıl bir faydası olabilir ki.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
10 saat önce, Volkan Ö. said: Kedi kumu deneyimimi paylaşmak istiyorum. Bir petshop'a gidilir kedi kumu istenir. Eski temiz iki çorap alınır. Kedi kumu bu çorapların içine doldurulur. Çorapların ağzı bağlanır. İçi kedi kumu dolu iki çorap aracın tabanına atılır. Havadaki nemi bu çorapların içindeki kedi kumu emer.

Silikajel. Ama sabahları olan nem, aracın dışında olur. Silikajelin nasıl bir faydası olabilir ki.

Olmaz zayen iç buğulama için yazdım. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.