Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Vw Polo Sedan

Hakan Saraylı

Önerilen Mesajlar

Rapid, 301, C-Elysée sayılmaz, onlar B buçuk, hatta Linea C :)

@Ahmet Dursun zaten konu B sınıfı C değil. Ama bence yine de sedan yerine steyşın. Tek endişem kaza anında yükün steyşında yaralayıcı unsur olabilecek olması. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Türk insanındaki sedan sevgisi dıngıl sanayii prufösörü geçinen ustaların arkadan çarpılmalarda o bagajın koruduğunu sanmasından kaynaklanır. "Biri arkadan sana çarparsa heçbekte ölürsün -spor gazetesi-,  sedanda bagaj seni korur. O yüzden sedan al" Tamamen bunun üzerine kuruludur.

Bana sorarsanız en güzel subkompakt sedan bu: 

4287166392025352383.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...
On 9/3/2015, 1:35:15, Yakup Çağatay said:

Gran Coupe ne aşktır ne mantık, Cem abiden alıntı; ne deve ne de kuş :D 
Böyle tipsiz ve böyle kullanışsız bagaj olamaz :D Ben farklıyım, cinsim para bende demek için birebir.

Yakup, acaba 3 serisi grand tourismo ile karıştıyor olabilir misin, 4 serisinde orantılar bence gayet iyi çünkü.  

01 yandan.jpg

02 arka.jpg

03 kapa.jpg

04 acik.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiesta sedanı gölcük fabrikada görme fırsatım olmuştu, kaçak balkon çıkılmış gibi bi hali vardı :)  B sınıfı sedan her ne kadar eğreti dursa da şirket aracı olarak piyasada yer bulur gibi tabi daha ucuz rakipleri varken biraz zorlanacaklar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 02.09.2015 13:35:42, Mert Yürüyen said:

aklın yolu bir ama sonucu para belirliyor... mükemmel bir araba bu.

Ara kasaları hep "zorlama" olarak algılamış, 3" - 5" ve 7" yi beğenen, X" serisinden nefret eden ve Bmw'nin XDrive teknolojisinin -çakma- olduğunu düşünen biri olarak sana katılmıyorum. (bkn.neyse ne canım diyip 730i ile uzaklaşan adam) :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Kaan Yagizer said:

Ara kasaları hep "zorlama" olarak algılamış, 3" - 5" ve 7" yi beğenen, X" serisinden nefret eden ve Bmw'nin XDrive teknolojisinin -çakma- olduğunu düşünen biri olarak sana katılmıyorum. (bkn.neyse ne canım diyip 730i ile uzaklaşan adam) :) 

ben bunu ne için dedim acaba, hatırlayamadım :hmm: 4 serisi için demiş olabilirim... Eğer öyleyse; "çok sıkıcısın Sir, gel bir update edelim seni" :smiley2k: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Mert Yürüyen said:

ben bunu ne için dedim acaba, hatırlayamadım :hmm: 4 serisi için demiş olabilirim... Eğer öyleyse; "çok sıkıcısın Sir, gel bir update edelim seni" :smiley2k: 

evet ... 4" için demiştin bu lafı ... 4"ün neresi mükemmel yahu? ... zevksiz adam ... pIIII sana. 

(bkn.belli ki -mükemmel- dendiğinde aynı şeyi anlamıyoruz) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Kaan Yagizer said:

evet ... 4" için demiştin bu lafı ... 4"ün neresi mükemmel yahu? ... zevksiz adam ... pIIII sana. 

(bkn.belli ki -mükemmel- dendiğinde aynı şeyi anlamıyoruz) 

aynen öyle abi... mükemmel ifadesini çok beğendiğimi vurgulamak için kullanmışımdır. çizgilerini çok beğeniyorum, fast food bir kasa olduğunun farkındayım, asla tek sayılı kasalar kadar ( 3-5-7 ) kült olmaz. 

ama bende olsaydı da fena olmazdı be, bir tur binerdin :sofeer:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamam da 4 serisi ile 3 serisi aslında aynı değil mi? "3 serisi sedan = mondeo sedan" ise, "4 serisi g.coupe = mondeo hb".

İlave bir iki küçük detay daha koymuşlar, çerçeveleri falan indirmişler. Ama onlar da daha fazla para koparalım diye herhal.. 

Doğru resmi buldum sonunda, bu arabaların hepsi aslında aynı kasa..

bmw-d-sedans.jpg

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.