Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Vw Polo Sedan

Hakan Saraylı

Önerilen Mesajlar

• 2 ay sonra...

neyse kısmet fiestanın sedanına artık... rezil modeller ya (görsel açıdan ve şahsi fikrimdir kimse atarlanmasın), insanın içindeki araba sevgisini bitirir bunlar.

... bir ara o kuZu'nun (Hindistan'da yapılan) çizimlerini göstermişlerdi bize (saha ekibine) ... çenemi tutamamış ve

- İçimden yaşamak dahi gelmiyor, o derece -sıkıcı-  ... demiştim.

...ürüncü arkadaşlar küsmüştü bu boşboğazlığıma, adamlar üretimi Türkiye'ye alalım diye bir taraflarını parçalıyor ... ben de saçmalıyorum işte. 

ford-fiesta-price-sedan-1.jpg

satar mı? satar tabi ... ama sıkıcı işte. (yalan mı söyleyeyim?)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sümbüle rakip olur bu emoji3.png

ancak o kadar işte.

SW olaymış arkasında 2 tane kedi bile taşınabilirmiş ha.

kediler yavru ise ... evet.

gereksiz... bazı şeylerin bazı şeylerinin olmasına gerek yok :) 

bozuk saat bile günde iki defa doğru zamanı gösterirmiş.  Sana katılıyorum Mert +1

Not: Yeni kasa'da aracın çizgisinin değişimi ve NB modele daha fazla zaman harcanması sonucunda Fiesta Sedan'ın 2017'de tipinin düzelmesi durumunda fikir değiştirme hakkımı saklı tutuyorum. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Batı Avrupalılar Jetta ve sedan focus için ne düşünüyorsa, biz de Polo sedan vb için demekki aynı duyguları besliyoruz :) Dingiliz yorumcunun jettayı incelerken, "C sınıfı dediğin hb ya da sw olmalı, bu kasa tipi bu sınıfa çok tuhaf kalıyor" deyişini unutmuyorum..

Rusyada eskiden bu yana Polo sedan var diye hatırlıyorum.. Zaten bu kasa, Rusya, Hindistan, Uzakdoğu ve Güney Amerika olmalı. Türkiyeye gelmez. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Batı Avrupalılar Jetta ve sedan focus için ne düşünüyorsa, biz de Polo sedan vb için demekki aynı duyguları besliyoruz :) Dingiliz yorumcunun jettayı incelerken, "C sınıfı dediğin hb ya da sw olmalı, bu kasa tipi bu sınıfa çok tuhaf kalıyor" deyişini unutmuyorum..

Rusyada eskiden bu yana Polo sedan var diye hatırlıyorum.. Zaten bu kasa, Rusya, Hindistan, Uzakdoğu ve Güney Amerika olmalı. Türkiyeye gelmez. 

o dingilizin ağzrını yerim ne güzel demiş

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.