Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Titanium 2015 Navigasyon Yükleme

Önerilen Mesajlar

26.11.2016 - 11:37 tarihinde, Serkan Karakoca yazdı:

@Murat Kavuk dün @Semih O. ile dersimize çalıştık yol aldık sanki biraz bir deneme yapıp en kısa zamanda sonuca ulaşıcağız inşallah :D

bu arada bende zaten sync 2 varmış :)

:claps:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

O iş tamam mca  naviyi 8 " sync 2 de çalıştırdık sd  navi kartımızı aldık uğraştık biraz ama ellerine sağlık Tan oto Akın Aktaş'la beraber ücreti mukabilinde  çözdük bu işide :)

emeği geçen @Semih O.kardeşime sd kartı almamızda  yardım sağlayan @Tc Doğan kurban abime Sd kartı bizi kırmayıp satan @Aşkın K. arkadaşımıza çok teşekkürler ...IMG_1182.JPG

Sırada oem Geri görüş kamerası projemiz mevcut :)

IMG_1123.JPG

IMG_1133.JPG

IMG_1134.JPG

IMG_1135.JPG

IMG_1136.JPG

IMG_1137.JPG

IMG_1182.JPG

IMG_1215.JPG

Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
  • Beğen 9
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Hayırlı olsun. Ne yapıldı yani ücret mukabilinde ? :)

Yakup teşekkürler Öncelikle sistemden lisanslı yazılıma ulaştı Akın usta ondan sonra halledebildik ancak :(

Ücret

SD navigasyon kartı hariç 1000+ kdv :(

hemen kolay yüklenmiyor program ayrıca 2 gün uğraştık yazılımın yüklenmesi yaklaşık 6 saat sürdü ...

otomatik park gitti vs bir sürü aksilik çıktı Allah'a şükür Akın'la bildiğin bilmece çözdük. 

Şu an 2 gündür her şey aktif şekilde sorunsuz kullanıyorum.

--1 dakika sonra eklendi--
Şimdi, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Hayırlı olsun Serkan ?

Güle güle kullan...

Teşekkürler abi hürmetler :)

Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biraz kafam karıştı :) navigasyon paketi olmayan mk3 8" de orjinal ekranı değiştirmeden navigasyonu aktif edebiliyor muyuz? açıkçası ben parasında değilim, siparişi verirken navigasyonlu paket olmadiği için navigasyonsuz aldım şimdi piyasadaki farklı bir navi takıpta orjinalini bozmak istemiyorum... :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Caner AYDIN yazdı:

Biraz kafam karıştı :) navigasyon paketi olmayan mk3 8" de orjinal ekranı değiştirmeden navigasyonu aktif edebiliyor muyuz? açıkçası ben parasında değilim, siparişi verirken navigasyonlu paket olmadiği için navigasyonsuz aldım şimdi piyasadaki farklı bir navi takıpta orjinalini bozmak istemiyorum... :(

Donanımsal olarak fark yok araçlar arasında. Ford bu konuda destek vermiyor yalnız.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 saat önce, Erol Süzer yazdı:

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Darısı başımıza inşallah.

inşallah sancılı bir süreç işi çözene kadar çözüldükten sonra daha basit dikkatli yapıldıktan sonra akın usta  3-4 günde 5 tane daha yapmış :D

--1 dakika sonra eklendi--
7 saat önce, Caner AYDIN yazdı:

8'' sync mca ekranında navigasyon yoktu çalıştırdık hiç bir modül vs ...eklenti yapmadan :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Aşkın K. yazdı:

@Serkan Karakoca hayırlı olsun güle güle kullan, ne zaman yolun bu taraftan geçerse de mutlaka gel bir çayımızı kahvemizi iç.

memnuniyetle seve seve keyifli sohbet ve yardımlarınız için tekrar teşekkürler. Zamanınız olursa bende beklerim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Serkan Karakoca hayırlı olsun abi güzel günlerde kullan. Valla lafı bile olmaz ama ben yardım edesiye kadar sen bütün işleri yapmıştın zaten :)

Şimdi otomatik park da olması gerektiği gibi çalışıyor di mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Semih O. yazdı:

@Serkan Karakoca hayırlı olsun abi güzel günlerde kullan. Valla lafı bile olmaz ama ben yardım edesiye kadar sen bütün işleri yapmıştın zaten :)

Şimdi otomatik park da olması gerektiği gibi çalışıyor di mi?

teşekkürler kardeşim no problem herşey aktif şu an sıkıntı yok :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Serkan bey biz de faydalanalım istiyoruz bu navigasyon işinden. Neler yapmamız gerekli biraz detaylı bilgi verseniz. Sd kartı nereden kaç paraya aldınız sürümü nedir? Daha sonra bu yükleme işini yetkili mi özel mi serviste yaptırdınız? Ücreti bir şekilde ayarlarız ama yapılan işlemler neler oldu? İlla Ankara'ya mı gelmemiz lazım bu işler için?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.