Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Titanium 2015 Navigasyon Yükleme

Önerilen Mesajlar

Evet ama bu araç ABD spec, Avrupa değil. Özetle MCA versiyonda Sony ünite bitti. (Sadece böyle amerikadan alırsanız olur onlarda sıkıntı ben olsam hiç uğraşmam)

Avrupada sunulan versiyonu alın. Dokunmatik ekran için Sony yazısını almanız gerekmiyor. 

Hımm...Fakat avrupa versiyonda da geri görüş ve navigasyon yok ve sanırım bu konuda bunun araştırması oluyor.Doğru mu anladım? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hımm...Fakat avrupa versiyonda da geri görüş ve navigasyon yok ve sanırım bu konuda bunun araştırması oluyor.Doğru mu anladım? 

Nasıl yok ? Dışardan sonradan müdehale için diyorsanız kamera ve ekran ayarlanır. Navigasyon için beklemek şart. Bunları söylemiştik diye hatırlıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup'un dediği gibi kameranın bu konu ile alakası yok. Araçta MFT var ise uyumlu modül + kamera + tesisat almanız gerekiyor. Türkiye paketinde navi + kamera birlikte geliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup'un dediği gibi kameranın bu konu ile alakası yok. Araçta MFT var ise uyumlu modül + kamera + tesisat almanız gerekiyor. Türkiye paketinde navi + kamera birlikte geliyor.

Her ikinize de teşekkür ederim.Fazla soru sormamın nedeni; teknik konuları anlamıyor olmam, mazur görün.

Mca style pakette bildiğiniz gibi dokunmatik ekran yok.Bir şekilde alınabilinirse titanium donanımında olan 8 inc i mi tavsiye edersiniz  yoksa makyajlı kasaya uygun üretilecek olan( navitech, cyclone) markaları mı?(geri görüş ve dokunmatık ekran olsun yeter, şuan için navigasyon önemli değil)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her ikinize de teşekkür ederim.Fazla soru sormamın nedeni; teknik konuları anlamıyor olmam, mazur görün.

Mca style pakette bildiğiniz gibi dokunmatik ekran yok.Bir şekilde alınabilinirse titanium donanımında olan 8 inc i mi tavsiye edersiniz  yoksa makyajlı kasaya uygun üretilecek olan( navitech, cyclone) markaları mı?(geri görüş ve dokunmatık ekran olsun yeter, şuan için navigasyon önemli değil)

Burada da konuşuldu biraz:

Orjinal her zaman iyidir. 3 kuruş fazla verip orjinal almanızı tavsiye ederim. Ama fark 5 kuruş olursa düşünmek lazım. Cyclone teybi de gayet şık duruyor. Navigasyonsuz ve kamera olmadan 8" ekranın pek bir esprisi yok yalnız. 4.2" renkli ekran da yeter. Hatta makyajsız da 4.2 renkli ekrana da kamera takılıyordu, mca'da nasıl bilmiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Bir şirket bize ulaşmış, detaylarını alacağım eğer bizim için (ülke) uygun olursa yeni başlık açacağım. 

Her şey çalışıyor demiş usa için sağ yukardaki bilgi bölümü navi oluyor ona tıklayınca benzer tema ile farklı yazılımı açıyor :) Haliyle orjinalinden bile daha verimli kullanmak mümkün duruyor. Detay almaya çalışacağım. 

image.thumb.jpg.82538a33a9b9354449e05df9

image.thumb.jpg.d8d7bc5e4e83873a7f770a25

image.thumb.jpg.acfcd25c3252d671298f8793

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir şirket bize ulaşmış, detaylarını alacağım eğer bizim için (ülke) uygun olursa yeni başlık açacağım. 

Her şey çalışıyor demiş usa için sağ yukardaki bilgi bölümü navi oluyor ona tıklayınca benzer tema ile farklı yazılımı açıyor :) Haliyle orjinalinden bile daha verimli kullanmak mümkün duruyor. Detay almaya çalışacağım. 

Yakup, yukarıda linkini verdiğim sistemin aynısı bu (hatta birebir aynısı çünkü resimler onu gösteriyor). Ekran ile sync modülünü ayırıp, araya ek bir modül daha koyuyorlar. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

Yaklaşık 1,5 ay önce titanium donanımlısını aldım. Eski aracıma navigasyon ve geri görüş taktırmıştım bunda da olsun istedim. Opsiyon dahilinde yalnız 2000 lira gibi bir rakama biz burada takabiliriz dediler. Satış temsilcisi daha önce bir başka müşterinin aracına takmış ve bana resimlerini gösterdi. Şİmdi öncelikle dikkat edilmesi gereken husus şu; eğer 8'lik dokunmatik ekran yoksa aracınızda evet bu ürün sonradan taktırılabilir çünkü zaten araçta herhangi bir dokunmatik ekran yok. Ama fabrika çıkışlı dokunmatik ekranınız varsa bunu değiştirip başka ekran takılmasını tavsiye etmiyorum taktıranlar da etmiyor. Çünkü fabrika çıkışlı dokunmatik ekran sorunsuzluğunda ve orjinalliğinde ne kadar çalışılsa da olmuyor. Ve zamanla kasma donma algılamama gibi sorunlar çıkıyor. Kimse sağlam dokunmatik ekranını değiştirince yerine taktığında böyle şeyler olsun istemez. Bunu düşünerek işlem yapmanızı tavsiye ederim. Başka marka eski aracımda da servisinde taktırmıştım orjinaldi ama ne kadar servis uygulamalı ve garantili olsa da ürün asla fabrika çıkışlı kadar sağlam ve sorunsuz olmuyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.