Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

Kolçak - Kol dayama Focus 3 için

Volkan Bilezikçi

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

yakup bey kolçak ile ilgili forum başlığına giriyorum şuan ismini hatırlıyamıyorum bir üye yurtdışında olan bir uygulamayı yayınlamış resimlerini tıklıyorum izin yok diyor

Hangi mesaj olduğunu gösterirseniz kontrol edelim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

yakup bey sağolun şimdi kontrol ettim açıldı bu amerikadan bir üye orjinal kolçak getirmiş o resimler ilginize teşekkürler.bu arada düz beyaz zeminli fara gündüz ledi taktırabilirmiyiz acaba bilginiz varsa sevinirim

Orjinali gibi Takılmaz içine.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
  • 0
  • 0

Dünyanın parasını veriyorsun minumum 30-35 000 tL ye araba alıyorsun içinde Kol dayama YOk.. Çok saçma geliyor bana Ben bu takıntım yüzünden bir çok araçdan vazgeçmişdim. 1986 model Taunus Da Orjinal ve içinde Saklama Bölgesi var. Titanium Ghia olmazsa Kol dayama YOk. Wolksvagen de aynı opel de aynı Kol dayama yı bari Standart yapsalar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar, google'da kol dayama araması yaptığımda birkaç sonuç çıktı.

http://www.hepsibura...36504#Gorseller

Bu linke bakar mısınız? Bu kolçaklar FOCUS 3'e uygun mudur sizce? Kolçak bulabilirsek orta konsolu komple değiştirmekten iyidir.

merhaba... 

kolçak bende arıyorum..bende araştırıyorum.fakat burdaki biraz pahalı geldi..bendece yaşadığınız ilde iyi bir oto marketçi var ise gorupte alın derim.birde gittigidiyor. araştırabılırsınız..

45,000 lira 50,000 lira verip araba alıyoruz ne sis lambası nede kolçağı var.anlamadım bu işi  zaten.... 

Dünyanın parasını veriyorsun minumum 30-35 000 tL ye araba alıyorsun içinde Kol dayama YOk.. Çok saçma geliyor bana Ben bu takıntım yüzünden bir çok araçdan vazgeçmişdim. 1986 model Taunus Da Orjinal ve içinde Saklama Bölgesi var. Titanium Ghia olmazsa Kol dayama YOk. Wolksvagen de aynı opel de aynı Kol dayama yı bari Standart yapsalar.

trend modelıne okadar para ödedik saydık aldık Allah tan adamlar arka camları otomatık yapmışlar.. ne kolçak ne park sensoru ne sis lambası.. bunlr için 7000 lira daha vereceksnde trend x alacaksın.yada style.. o paraları ödeyenlrede yazık değilmi.. hadi beygir gucu motor hacmı saygı duyarsında gerisi fiyasko..hepsi aynı bunların..c segmenti arac uretiyorsan ufak hesap yapmayacaksın arkadaş... :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
  • 0

Yiğidi öldür yoğurdunu yeme...

Aurisin tek iyi tarafı çok rahat koltukları ve kolçağıydı.

O ne kolçaktı öyle... 8 kutu kola veya 4 küçük su+2 redbull alırdı. Üstelik kapağı da yumuşacıktı...

Asıl güzel olanı ben o kolçağı peltier kullanarak termoelektrik buzdolabı yapmıştım. Arka tarafında sadece bir fan menfezi ve açma kapama düğmesi yeri açmıştım (elimde drill olmadığı için işçilik kötümsü olmuştu). O zaman (2010) bayağı bir beğeni almıştı. Sonra servistekiler görüp isteyenler için üretmemi istemişlerdi. Y.dışından peltier getirtip 5 tane daha dönüştürmüştüm.

Arşivden yapım resimlerini bulup eklerim buraya. Belki fikir verir yapmak isteyenlere.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.