Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Bugün belki geçen ayki fiyattan alamassınız ama biraz beklerseneniz kampanya olabilir diye düşünüyum ve umuyorum.

Bilmem ben alırken yeni maliyetli araç eski maliyetli araç diye bir ayrım vardı, belki bunlarda eski maliyetliyse diye düşündüm.

umarım böyle olur gidince gerçekle yüzleşicem :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün ford bayisine gittim ve şunu anladım internet üzerindeki fiyetları uygulamıyolar benim anladığım bizim internet üzerinden gördüğümüz 4000 tl lik zamın yarısı uygulanıyor gibi ve bayilerde OTOKOÇ un fiyat politakısından şikayetÇi ezilip büzülerek fiyat veriyolar nerdeyse.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar yeni focus türkiyeye 2011 mayıs alında gelmişti sanırım o zamanlar titanium hb modelinin bağaj kapasitesi 277 lt idi. Fakat kasım ayında www.ford.com.tr de ford focus titaniumun 316 lt stylenin ise 277 lt olduğunu gördüm focusta ne gibi değişiklikler oldu bilen varmı ve bu değişikler ne zaman oldu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar yeni focus türkiyeye 2011 mayıs alında gelmişti sanırım o zamanlar titanium hb modelinin bağaj kapasitesi 277 lt idi. Fakat kasım ayında www.ford.com.tr de ford focus titaniumun 316 lt stylenin ise 277 lt olduğunu gördüm focusta ne gibi değişiklikler oldu bilen varmı ve bu değişikler ne zaman oldu.

titanium ile style arasında bagaj hacmi açısından bir fark yok.. trend,style ve titanium aynı, comfort onlardan küçük.. şuan comfort 277, diğerleri 316.. HB için söylüyorum elbette. Geri kalan konuda Yakup cevabı vermiş zaten.. :nazar:

Alperen G. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fazladan 5 bin lira verirken ? Zengin değil mi dizelciler :P

Hatta 125 e göre 10 bin lira..

Çok saÇma şuan dizel almak...hele 3-4 yıl bineceksem...

Dizelde alırken veriyosun parayı ne kadar acıtsada tek seferde Çıkoyo aradan,sonrası pompadan pompaya psikolojik destek gibi dizelde.(yanlış anlaşılmıyorum umarım) :+1:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dizelde alırken veriyosun parayı ne kadar acıtsada tek seferde Çıkoyo aradan,sonrası pompadan pompaya psikolojik destek gibi dizelde.(yanlış anlaşılmıyorum umarım) :+1:

Yanlış anlaşılma yok ama 10 bin TL fark'ı düşünsene kredi ile alıp birde buna faiz ödüyorsun..

Fark Çok fazla böyle şeye kafa eğmeyi anlamıyorum ben...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında fark daha değişikdi..Ayıp olmasın diye ecoboost fiyatı artmış...

5 5 fark vardır..şimdi 6 4 gibi olmuş..Neyse :+1: Demek istediğim benim; bildiğin soyuyorlar kimsede bişey demiyor sizinde itiraz etmeniz gerekir buna..

Avrupada ecoboost'dan ucuz dizel..Onu da geç 4.5 - 5 bin tl fark vardı atmosforik ile...Bunları ne çabuk unutuyoruz ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

biz aldığımızda tam olarak "13.000 tl" fark çıkıyordu, dizelle benzinli arasında. tabi model yılı da var içinde. bu kadar farkı verip avantajını beklemek bizim için anlamlı değildi. isteyen dizelini isteyen turbosunu alır. almaya kararımı vermişsem, varyasyonu ekonomi belirler benim için. herkes iyisine güzeline binmek ister, ama alırken en iyi neye yetiyor veya çakallar bu paraya bize ne sunuyor, ona bakarım...(yaklaşık 20 yıldır aldığımız ilk sıfır araç)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otokoç aracın ederine değil giderine bakıyo,çoğu firmada böyle dizelin pazarı artıkça fiyat yükseldi,dizel çok satıldıkça mazotun fiyatı arttı,tüccar böyle yaparsa devlette bundan nemalanırsa olacağı bu,bireysel tepki varmı satın almamaktan başka?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.