Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

1 hafta önce 1.6 benzinli 4 kapı style metalik renk 47.500 TL ye aldım. sizce fiyat nasıl?

Emre Bey alınmış alınmıştır. Fiyatı sorgulayıp kafanızı bulandiracaginiza arabanın keyfini sürmeye bakın.

Güle güle iyi günlerde kullanın, sürüş izlenimlerini de bizlerle paylasın....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Emre Bey alınmış alınmıştır. Fiyatı sorgulayıp kafanızı bulandiracaginiza arabanın keyfini sürmeye bakın.

Güle güle iyi günlerde kullanın, sürüş izlenimlerini de bizlerle paylasın....

Aslında dediğiniz en doğrusu ancak piyasanın nabzını tutmak istiyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 hafta önce 1.6 benzinli 4 kapı style metalik renk 47.500 TL ye aldım. sizce fiyat nasıl?

Biraz fazla gibi geldi bana bu fiyat...Gerçi sedan ve metalik ama yinede fazla gibi geldi yine de...Hayırlı uğurlu olsun.Güzel günlerde kullanın....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün Beşiktaş OPel_ford satan Gerçekte araba sordum focus benzinlileri yoktu. Adamla biraz sohbet ettik. BU kredi kampanyasından önce yaklaşık %10 zam yaptılar aslında kredinin fazini peşin almış oldular dedim. Adam onayladı. Bu fişyatlardan focus almak çılgınlık dedim. Satıcı yaralıymış... Sormayın dedi. Dilimizde tüy bitti bu fiyatlardan focus satamayız diyoruz ama dinlemiyorlar. Bütün dizeller elimizde ..Kampanya sonrası indirim umuyoruz dedi..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün Beşiktaş OPel_ford satan Gerçekte araba sordum focus benzinlileri yoktu. Adamla biraz sohbet ettik. BU kredi kampanyasından önce yaklaşık %10 zam yaptılar aslında kredinin fazini peşin almış oldular dedim. Adam onayladı. Bu fişyatlardan focus almak çılgınlık dedim. Satıcı yaralıymış... Sormayın dedi. Dilimizde tüy bitti bu fiyatlardan focus satamayız diyoruz ama dinlemiyorlar. Bütün dizeller elimizde ..Kampanya sonrası indirim umuyoruz dedi..

Benzinli ile dizel farkı olmuş 9 bin tl allah aşkına dizel mi alınır ? Ecoboost al bak keyfine

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kampanyamı kaldı yahu..Artık Ocak geldi,kampanyalar finish....Hatta öTV zammı kapıda,Ocak ayında acı sürprizle karşılaşabilir millet,hani şimdi almayayımda ocak 3 te alıiimde MTV yi çifte ödemeyim diyenler var ya,onları Ocak 3 ü sabahı acı bir öTV zammı sürprizi bekliyor olabilir....Benzinli araba olmamasının nedeni dizel alıcısının beklemesi Ocak 3 ü...Şu anda sadece beklemedeler,ama o fiyat sabit kalmazssa yandılar....Zaten 3 ocak itibarıyla Yüzde 1 lik bir zam daha var...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İstanbulda bir sürü Beyaz Focus gördüm yahu....Kuleli-Vaniköy-Çengelköy sahil yolunda en az 4 tane beyaz focus gidiyordu..Ama benim arabayı gören dönüp dönüp bakıyordu,ama şeker kırmızı olduğundan diildir canııım,06 plaka diye bakıyorlardır diye düşündüm eheheheheeeüüüüeee...

Neyse,ellerinde dizel kaldığı falan yok beyler,sadece millet ocak 3 ü bekliyor....Benzinlilerde yolda,2012 de geliyorlar..Hemde sürprizle...Sanırım şerit takip asistanlı ve sonyli olarak.... :yazyaz:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün HB kırmızı Style Plus dizel için 52 bin lira fiyat aldım.. Bence makul..

Kırmızı var kırmızı var, bu şeker mi, Colorado mu? :)

Bir de ne güzel alışıyoruz fiyatlara bakar mısın, bir sene önce dizel orta donanım Focus için 52.000 TL'ye makul der miydin?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.