Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Ehehehehe...Ya Alperen,napiim,millet aynı arabaya 42-43 e binerken ben 70 Bin saydım salak gibi söylemesi ayıp,o yüzden bir nevi ego tatmini işte,yoksa focus 3 en alt donanımlısı bile süper ötesi bence....Bizde işte o kadar para saydık , aptallık yaptık madem,hiç diilse sizlerin hoşgörüsüne sığınıp "bıdı bıdı" yapıp kendi çapımızda ruhumuzu rahatlatmaya çalışıyoz...Yoksa katiyen hava atmaya falan çalışmak gibi bir kastım falan yok,öyle anlaşıldıysam da binlerce kez özür dilerim...Benimki memur haliyle ayranı yok içmeye,şeker kırmızıyla gider lavaboya misali....çok zor şartlarda ödemeye çalışıyoruz aslında,sabit maaşla bir arabaya o kadar para verilirmi,benim gibi hastalık derecesinde takıntı yaparsan verirsin..Ben istisnai bir tipim,mantık felan yok bende ..

aman abicim tamam, özür filan dileme lütfen sen özür dileyince ben mahçup oldum... ben de zaten latife amaçlı yazdım, yoksa hava atmaya çalışıyosun filan diye değil.. lütfen... biz de sabit maaşla girdim bir araba borcu altına.. güle güle kazasız belasız binelim inşallah..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ehehehehe...Ya Alperen,napiim,millet aynı arabaya 42-43 e binerken ben 70 Bin saydım salak gibi söylemesi ayıp,o yüzden bir nevi ego tatmini işte,yoksa focus 3 en alt donanımlısı bile süper ötesi bence....Bizde işte o kadar para saydık , aptallık yaptık madem,hiç diilse sizlerin hoşgörüsüne sığınıp "bıdı bıdı" yapıp kendi çapımızda ruhumuzu rahatlatmaya çalışıyoz...Yoksa katiyen hava atmaya falan çalışmak gibi bir kastım falan yok,öyle anlaşıldıysam da binlerce kez özür dilerim...Benimki memur haliyle ayranı yok içmeye,şeker kırmızıyla gider lavaboya misali....çok zor şartlarda ödemeye çalışıyoruz aslında,sabit maaşla bir arabaya o kadar para verilirmi,benim gibi hastalık derecesinde takıntı yaparsan verirsin..Ben istisnai bir tipim,mantık felan yok bende

Bora seni gönülden kutluyor ve bunu da tarihi bir açıklama olarak altıçizili olarak forumda ayrı bir köşede tutmak istiyorum.

Bu samimiyet ve içtenlik karşılığını bulmalı.

Ben de bir itirafta bulunacağım, siyah aldım ama gönlüm hep şeker kırmızıdaydı, ayrıca Bi-Xenon'lara falan da hasta oldum, ama param yetmedi sadece...

Senin bıdı bıdı yapman da hasetten dağılmış ruhumun birazcık da olsa toparlanmasını sağlıyordu.

Bu açıklamadan sonra rahatladım galiba..

pinocchio.gif

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bora seni gönülden kutluyor ve bunu da tarihi bir açıklama olarak altıçizili olarak forumda ayrı bir köşede tutmak istiyorum.

Bu samimiyet ve içtenlik karşılığını bulmalı.

Ben de bir itirafta bulunacağım, siyah aldım ama gönlüm hep şeker kırmızıdaydı, ayrıca Bi-Xenon'lara falan da hasta oldum, ama param yetmedi sadece...

Senin bıdı bıdı yapman da hasetten dağılmış ruhumun birazcık da olsa toparlanmasını sağlıyordu.

Bu açıklamadan sonra rahatladım galiba..

pinocchio.gif

çok teşekkür ederim Cem Bey..Sağolun...Gerçekten focus 3 sahibi olmak bir ayrıcalık ,hangi donanım seviyesi olursa olsun muhteşem bir araba...Siyah renkte çok güzel bence,çünkü dinamik duruyor arabada..Şeker kırmızının bakımı çok zor bu arada,çizikleride hemen gösteriyor....Ayrıca çok dikkat çekmesi de açıkçası pek hoşuma gitmiyor,fakat benim 5 yaşındaki oğlanın kırmızı ısrarına dayanamadım naapıiim...Eylemlerim pardon bıdı bıdılarım devam edecek,yaşasın Focusizm ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ehehehehe...Ya Alperen,napiim,millet aynı arabaya 42-43 e binerken ben 70 Bin saydım salak gibi söylemesi ayıp,o yüzden bir nevi ego tatmini işte,yoksa focus 3 en alt donanımlısı bile süper ötesi bence....Bizde işte o kadar para saydık , aptallık yaptık madem,hiç diilse sizlerin hoşgörüsüne sığınıp "bıdı bıdı" yapıp kendi çapımızda ruhumuzu rahatlatmaya çalışıyoz...Yoksa katiyen hava atmaya falan çalışmak gibi bir kastım falan yok,öyle anlaşıldıysam da binlerce kez özür dilerim...Benimki memur haliyle ayranı yok içmeye,şeker kırmızıyla gider lavaboya misali....çok zor şartlarda ödemeye çalışıyoruz aslında,sabit maaşla bir arabaya o kadar para verilirmi,benim gibi hastalık derecesinde takıntı yaparsan verirsin..Ben istisnai bir tipim,mantık felan yok bende ..

Senden uzun zamandır beklediğim yazı buydu ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu mesajının üzerine bir daha seninle 70 bin konusunda kafa bulmayacağım . Söz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnsan önce kendisini tanımalı..önce kendi hatalarını farkedebilmeli ..Ve insan önce sadece bir insan olduğunu bilebilmeli....Hoşgörünüz ve anlayışınız için teşekkür ederim hepinize...Benim birçok hatam oldu,hiçbir zaman hep doğruyu yaptım iddiasında olmadım ama en azından doğruları öğrenmeye çalıştım....Sevgiler,saygılar....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün otokoç ataşehirde 2012 1.6 benzinli focus sedan style+plus paket+kül kahverengi vardı, tek benzinli bu idi...Liste fiyatı kredili 52.5, nakit 50.5 iken 48.5 gibi fiyat verdiler yaklaşık 40bini kredili olmak kaydıyla.

Satış görevlisi benzinliye talep yok diye hepsini dizel istedik.Şimdi anlamadığımnız şekilde benzinli isteği var bizde araba yok elimizde dizeller var dedi. Valla dizel fiyatı sormayı akıl edemedim..

Plus paketsiz , HB ve beyaz olsa demek ki 43e felan verirlerdi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.