Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar şimdi televizyonda reklamlarda geçti, ford 5.000 tl indirim yapmış, ancak web sitesinde değişiklik yok, nedir ne değildir ?

inşallah 1.0L motorda iyi bir indirim olur.

vodafone reklamlarında böyle birşey gördüm sanırım onu gördünüz sizde...

Bu kampanya 11 Temmuz - 31 Ağustos 2012 tarihleri arasında katılımcı Ford Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir. Kampanya kapsamında bireysel ve kurumsal Vodafone abonelerine tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden 0 km Fiesta’da %3, binek araçlarda (Yeni Ford Focus hariç) ve Transit Connect’te %4 ve Transit araç alımlarında %2 indirim sağlanmaktadır.

Fazıl Arslangiray tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu kampanya insanı direk cmax tdci trende yönlendiriyor. Focusta indirim yok ama cmaxte var. listesi zaten 54500. Anahtar teslimi üzerinden %4 olduğuna göre 52.5a falan gelir. Bayii biraz daha inerse 50 civarlarına alınabilir de araba hakkında haber yok

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

<p>

Koç indirimi de yalan olmuş. Arkadaşmış, akrabaymış bakmıyorlar yani. :)

ben aydın abiyle aşağı yukarı aynı zamanda aldım,onun aracı yeni tit + plus metalik sedan 57000benimki eski tit + otomatik park metalik hb 54000araçlar aynı ama fiyatlandırmada ne kadar fark var bilmiyorum ama hb sedan farkını saymazsak net 2000tl fark var. tabii bence aydın abinin aldığı fiyatta çok iyi, bende eskişehirden daha düşük fiyatlar alabiliyordum.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

<p>ben aydın abiyle aşağı yukarı aynı zamanda aldım,onun aracı yeni tit + plus metalik sedan 57000benimki eski tit + otomatik park metalik hb 54000araçlar aynı ama fiyatlandırmada ne kadar fark var bilmiyorum ama hb sedan farkını saymazsak net 2000tl fark var. tabii bence aydın abinin aldığı fiyatta çok iyi, bende eskişehirden daha düşük fiyatlar alabiliyordum.

Onda admin indirimi var diyorum kimse inanmıyor...

:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yako -5 in varlığı olduğunda bir şekilde +5 e fırsat buluyolar zaten

± 5000 TL veya %5 hangisini kast ediyorsan önemli bir fark ve ne o kadar salak satıcı ne de o kadar alık alıcı vardır diye düşünmek istiyorum.

Bu mesajı konudan kopmamak için yazdım Emre D., asıl söylemek istediğimse şu: Yakup kendisine Yako denilmesinden hoşlanmıyor, bunu beyan etti, bu konuda saygı ve özen göstermemiz gerekir.

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.