Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

± 5000 TL veya %5 hangisini kast ediyorsan öenmli bir fark ve ne o kadar salak satıcı ne de o kadar alık alıcı vardır diye düşünmek istiyorum.

Bu mesajı konudan kopmamak için yazdım Emre D., asıl söylemek istediğimse şu: Yakup kendisine Yako denilmesinden hoşlanmıyor, bunu beyan etti, ve bu konuda özen göstermemiz gerekir.

Tamam abi.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar bugün focus tit+smart+x sedan, beyaz, dizel için aldığım fiyat peşin 64, kampanyalı 67, sizce fiyatlar nası? bide bayi dediki tit alınca x paket mecburi alınıyo, yoksa benim aklımda x paket yoktu. Acaba elinde x paketlisi vardıda ondanmı mecburi dedi yoksa yenimi değişti ben bişey anlamdım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar bugün focus tit+smart+x sedan, beyaz, dizel için aldığım fiyat peşin 64, kampanyalı 67, sizce fiyatlar nası? bide bayi dediki tit alınca x paket mecburi alınıyo, yoksa benim aklımda x paket yoktu. Acaba elinde x paketlisi vardıda ondanmı mecburi dedi yoksa yenimi değişti ben bişey anlamdım

X paket mecburi değil. :) Fiyat iyi gibi geldi, ama biraz daha yorum alalım. Güncel takip edenler vardır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Elinde o var diye dedi, x paket mecburi değil.

Fiyat pahalı değil, fırsat ucuzu da değil..Size kalmış :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

X paket 4-5bin TL fark ediyor. Özellikle tercih etmiyorsanız,paketsiz bakın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

X paket bence en pahalı paket...

Smart,Tekno uygun.

Style VEYA Trend X donanım gereksiz.

Titanium'u ucuzlatıp veya smart ile birlikte aynı fiyata sunmaları lazım..

Şu anda opak, hb, dizel, smart paket titanyum kaça alınabiliyor? (fikrin var mı? 57-58?)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

HADİ GENE İYİSİNİZ..

Otosan 10 saat güncelleme tabelası astıktan sonra 200 TL indirim yapmış .

Burayı okuduklarını biliyorum ayrca yöneticilerle iletişimi olan varsa çok rica ediyorum söyleyin de şu saçmalığa son versinler. Fiyat listesi değiştirmek bu kadr uzun sürmemeli. Yeni liste hazır değilse eskisi devam etsin .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

200tl için indir kaldırda komik zaten. O fiyattan alınan satılan mi var?

hadi ona bir şey demiyorum.değişiklik olmayabilir az olabilir çok olabilir ama unutmayın 4-5 ay önce 48 saat güncelleme tabelası astılar. sonra yeni liste aynı veya çok yakın bir rakam çıktı.

VW ve opel bu konuda çok daha başarılı.Ford ayrıca tarih de asmıyor. opel ve vw şu tarihten geçerlidir diyor..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.