Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Araçların fiyatları aynı demek için birçok şeyin etkisi var.. (ki aynı DEĞİL 1000 dolar fark var)

Örneğin baz modelde olmayan birçok şey artık var (TR)

Avrupada 1000 euro gibi farklar oluyor normali bu zaten...

Buarada, araç yeni ve tr'ye gelen araç sayısı henüz az...

Birkaç ay içinde gerçek fiyatlara geleceği aşikardır..Sabırlı olunuz sayın bekleyenler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araçların fiyatları aynı demek için birçok şeyin etkisi var.. (ki aynı DEĞİL 1000 dolar fark var)

Örneğin baz modelde olmayan birçok şey artık var (TR)

Avrupada 1000 euro gibi farklar oluyor normali bu zaten...

Buarada, araç yeni ve tr'ye gelen araç sayısı henüz az...

Birkaç ay içinde gerçek fiyatlara geleceği aşikardır..Sabırlı olunuz sayın bekleyenler

ben siparişi verdim ecoboost şeker kırmızı 2011. 1 eylülde verdim şu anki 2012 fiyatından 9500 lira ucuza geldi. :)

iyi hesaplayın çok iyimser düşünmeyin. ford bi ayak yapabilir.

bi de bu euro martta 2.00 dı 2.50 oldu. düşmezse indirim yapmayacağını da hesaplamak lazım.

52500 e x paketsiz veriyorlardı kumgri sedan ecoboost. teyp te çok önemli değil dedim. düşünürseniz hala ellerinde var 2011 ecoboostlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam siz sadece euroya göre değerlendirme yapıyorsunuz ama hata yapıyorsunuz..

Öncelikle Aracınız Hayırlı olsun, hedefimizde ki araç o :)

Size tek örnek vereceğim; oradan pay biçin; Mondeo Titanium 1.6 160 ps Ecoboost araç 56 bin tl..

Şimdi bir kez daha düşünün lütfen.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam siz sadece euroya göre değerlendirme yapıyorsunuz ama hata yapıyorsunuz..

Öncelikle Aracınız Hayırlı olsun, hedefimizde ki araç o :)

Size tek örnek vereceğim; oradan pay biçin; Mondeo Titanium 1.6 160 ps Ecoboost araç 56 bin tl..

Şimdi bir kez daha düşünün lütfen.

teşekkür ederim:)

onu gördüm mondeo daha ucuza geliyor;)

nisan ayında forrd bayiinden aldığım fiyat şeker kırmızı sedan ecoboost için56bin liraydı. 1 ay önce x paketli park sistemli 63bindedi. o 63bin dediği aracı şimdi 57bine verdi. teybi de 1000 euro ya sonradan taktırabilirim dedim.

almanya fiyatı zaten belli aracın. bu araç eski focus fiyatlarına yaklaşamaz çünkü almanyada üretiliyor. rus malı focuslar gelirse onlar 35bine satılır.

biraz da risk alıyorsunuz ama düşer inşallah temennimiz o.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dediğim gibi risk yok ortada aslında..Mondeo'nun fiyatı artarsa okey deriz belki ama bu fiyata o seçenek varken insan 1 kez daha düşünüyor..

Değil mi ?

İlk araç almanın bedeli bunlar keyifle az bulunan aracı sürmeniz dileğiyle..

Bekliyoruz yorumlarınızı ve resimleri..

Yeni nick düzeni için özel mesaj attım..ilgilenirseniz seviniriz.

iyi günler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dediğim gibi risk yok ortada aslında..Mondeo'nun fiyatı artarsa okey deriz belki ama bu fiyata o seçenek varken insan 1 kez daha düşünüyor..

Değil mi ?

İlk araç almanın bedeli bunlar keyifle az bulunan aracı sürmeniz dileğiyle..

Bekliyoruz yorumlarınızı ve resimleri..

Yeni nick düzeni için özel mesaj attım..ilgilenirseniz seviniriz.

iyi günler

araç 2 gün sonra gelecek dediler.şasenin 8. numarası hangi fabrikada üretildiğini gösteriyormuş . lastikler de de germany yazıyordu. alman malı olunca kaçırmayayım dedim. mondeo da aslında iyi ama büyük ve ağır abi geliyor bana . eski scorpion gibi oldu. eskiden mondeo varken scorpion full doluydu ama çok kaba geliyordu. sonrada iptal oldu zaten.

fiesta sport 40bin tl olmuş . aynı 2001 krizi gibi fırlayıp gitmesin dedim aldım gitti.

yoksa bir teyip için sürünecek gibi oldum. aralık ayından beri bekliyorum abi bu ne :)

teyip zaten trendlerde yok binen trend sanar :D

nickle ilgili mesaja bakıyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

araç 2 gün sonra gelecek dediler.şasenin 8. numarası hangi fabrikada üretildiğini gösteriyormuş . lastikler de de germany yazıyordu. alman malı olunca kaçırmayayım dedim. mondeo da aslında iyi ama büyük ve ağır abi geliyor bana . eski scorpion gibi oldu. eskiden mondeo varken scorpion full doluydu ama çok kaba geliyordu. sonrada iptal oldu zaten.

fiesta sport 40bin tl olmuş . aynı 2001 krizi gibi fırlayıp gitmesin dedim aldım gitti.

yoksa bir teyip için sürünecek gibi oldum. aralık ayından beri bekliyorum abi bu ne :)

teyip zaten trendlerde yok binen trend sanar :D

nickle ilgili mesaja bakıyorum

Lastik üretimi mühim değil..aracınız ya ispanya ya da almanya üretimidir..Başkası zaten gelmiyor şuan..

Tekrar Hayırlı olsun

Detayları bekliyoruz her zaman

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşım öncelikle senin üzülmene sebebiyet veren şeyler yazdığımı düşünüyosan bunun için özür dilerim,ama benim derdim alıcılar ve onlara hakaret değil,ben son zamlara kızgınım,donanım eksikliklerine rağmen hala zam yapan otosana idi lafım,yoksa focus alanlara saygım sonsuz,ben kendi açımdan yazıyorum,alanlara derken de arabanın donanım eksikliğini bile bile o arabaya 70-75 milyar vereceklere söylüyorum,haaa belki de ben de yapacağım en sonunda o hareketi bakma sen,ben hastalık derecesinde focus takıntılı bir adamım...Konuyu bozmadan tekrar özürlerimi sunarım...Keşke ben de senin gibi olsaydım da son zamlardan etkilenmeden alsaydım arabamı...Ama takıntı işte... :D:)

estafurullah kardeşim bende focus takıntılı bir adamım bundan öncede focus 1 kullanıyordum doğru eksiklikler var otosan zaten iyice saçmaladı bayilerde öyle sanki bedava alıyormuşun gibi davranıyorlar. sende kusura bakma nezaketin için teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.