Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Kolçak Sorununu Çözelim

Serkan erden

Soru

arkadaşlar focus 3 ve 3,5 ile ilgili kolçak sorunumuz devam etmekte. aranızda bu işlerden anlayan bir imalatçı tanıdığı olan yokmu? kolçak  yapıp piyasaya sürsün, çünkü hiç yok piyasada, eminim satışıda olur. yada birlikte toplanıp satan bir yerden toptan alalım ucuza gelir. yetkili servis 1000 tl diyor. çok fazla...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Şükrü Bey, Ahmet Beyin paylaştığının birebir aynısı

Ben Özer beyin Amerikadaki paylaştığı Focustaki kolçaktan bahsettiğinizi zannettim. :)

Dağılın beyler...

20 gün önce aynı kolçağı(bej) aldım ya...

Taktım ya...

Anlattım ya size...

Neyi tartışıyorsunuz daha?

Bkz.:

Hocam biz başka birşeyin peşindeyiz .Sizinki yiğidin son kozu olmadı bizde sizinkinden alacağız. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2015 terndx arabayı aldığım bayide 150 liraya kolçağa anlaşmıştık .Aradılar kolçak bayiye gelmiş.Vidasız yerine oturanlardanmış.Bu fiyata uygunmudur.Birde bayi orjinal dedi bunu derken piyasadaki markalardan farklımıdır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Tüm araçlar için uygundur.

Fiyat adet fiyatı, 2 adet alıp, sağ- sol olarak belirtmeniz gerekiyor.

Bilginize..

http://www.aliexpress.com/item/Car-seat-armrest-seat-super-fibre-leather-general-car-refires-meters-gray-central-golf-mk4-skoda/32223387686.html

GvVg1y.png

WV5yrq.png

RJM46G.png

79$ çok değilmi teki için?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Öncelikle merhaba demek istiyorum. Yeni katıldım. Aracım 2013 focus style tdci. Benim de sorunum orta kol dayama. Bir yıldır araştırıyorum. Sonunda "alibaba" sitesinde bir  Çin ford yedek parça üreticisinde buldum. Satış müdürü ile iletişime girdim. Ürün orijinal titanium orta konsolu, bütün olarak gönderiyorlar. El freni için sorun yaratmayan bir şekilde dizayn edilmiş. Amerika için üretilen focuslara uyumlu. 2 ay önce 90 dolar fiyat verdi. Kargo için de 90 dolar fiyat çıkardı. 1 ayda gelebiliyor.Ürün resimlerini yüklemeye çalışacağım. Birden fazla sipariş verilirse kargo masrafı düşebilir. Resim yüklemeyi başaramadım. Ürün alibaba.com da ürün kodu: Oem Bm51a045m62GN35B8. Görüşlerinizi bekliyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Öncelikle merhaba demek istiyorum. Yeni katıldım. Aracım 2013 focus style tdci. Benim de sorunum orta kol dayama. Bir yıldır araştırıyorum. Sonunda "alibaba" sitesinde bir Çin ford yedek parça üreticisinde buldum. Satış müdürü ile iletişime girdim. Ürün orijinal titanium orta konsolu, bütün olarak gönderiyorlar. El freni için sorun yaratmayan bir şekilde dizayn edilmiş. Amerika için üretilen focuslara uyumlu. 2 ay önce 90 dolar fiyat verdi. Kargo için de 90 dolar fiyat çıkardı. 1 ayda gelebiliyor.Ürün resimlerini yüklemeye çalışacağım. Birden fazla sipariş verilirse kargo masrafı düşebilir. Resim yüklemeyi başaramadım. Ürün alibaba.com da ürün kodu: Oem Bm51a045m62GN35B8. Görüşlerinizi bekliyorum.

Renk bej olsa hemen alırım ama bu bizim Arabanın içinde iyi dururmu bilinmez ayrıca usb girişi uyuyorum buna

Adem Kazıl tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar, ben sitede yeniyim buraya resim eklemeyi öğrenemedim. Fazla karıştıracakta zamanım olmadı. Daha öne bahsettiğim, alibaba sitesinden ulaştığım Çinli firma yetkilisi ile yazıştım. Ürünün bej rengi var ancak 120 dolar, siyahı 90 dolar. Kargo 90 dolar. Usb girişi konusunda bir şey yazmamışlar. Ama sorun olacağını düşünmüyorum. Bilgilerinize.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.