Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Kolçak Sorununu Çözelim

Serkan erden

Soru

arkadaşlar focus 3 ve 3,5 ile ilgili kolçak sorunumuz devam etmekte. aranızda bu işlerden anlayan bir imalatçı tanıdığı olan yokmu? kolçak  yapıp piyasaya sürsün, çünkü hiç yok piyasada, eminim satışıda olur. yada birlikte toplanıp satan bir yerden toptan alalım ucuza gelir. yetkili servis 1000 tl diyor. çok fazla...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Yetkili servis orjinal titanium kolçak için mi 1000 TL diyor? Geçen yaz bana siyah renk orjinal kolçak için komple değişeceğini ( el freni, vites ve arka bölümü ) söyleyip 2700 TL demişlerdi... 1000 TL yine mantıklı gibi göründü ilk fiyata bakınca :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

1000 tl forumdan bir  arkadaş almış fiyatını. ben almadım. çıkmadır belki. eğer piyasada bulamazsam çıkmacılara bakarım,belki  vardır. ayrıca 1000 tl bile saçma altıüstü bir kolçak. boya farkı için 1500tl isteyipte kolçak için 2700 tl istenmesi saçma.

Serkan erden tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Elde edilen sadece kolçak ama toplamda 3 parça değişiyor, el freni modeli değişiyor, ön göğüs ( hepsi değilse de kısmi ) sökülüyor vs. Her durumda sıkıntılı ki renk de farklı...

En mantıklısı piyasadaki modellerden birini göze kestirip almak... Bence; gerek yok, sol kolumu dayıyorum ben, alıştım...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Focusun amerika versiyonunda bu kolçak mevcut Focus SE modelde var. Amerikada bulunabilir ben iletişime geçtim ama cevap alamadım.

73251198.jpg

73021005.jpg

Arkadaşlar evet focusumuza takacağımız kolçak aynen böyle olmalıdır .Aynı orjinali gibi.Kesinlikle gıçırtı esneme yapmaz.Bu kolçağı Türkiyeye getirten bence çok mantıklı bir iş yapar.Bu kolçağı hepimiz bulmaya çalışalım arkadaşlar.

Sizinki aynısımı iyi bakın bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bence gayet güzel olmuş, nerden aldınız? Kolçağın olduğu yerde usb girişi var mı? (asıl sorum sizin araçtaki yuva ile benim araçtaki yuva aynı mı :) )

f7ca8c7f4b41a7f06e5b3a01f78ae2a8.jpg

Valla ben geçen hafta aldım delmesiz vidasiz 150 tl biraz renk farki oldu ama bariz değil ve ses gicirti vida delme yok kafana yatmazsa at gitsin ki asla atmazsiniz ;)

Mustafa Karaca tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

f7ca8c7f4b41a7f06e5b3a01f78ae2a8.jpg

Valla ben geçen hafta aldım delmesiz vidasiz 150 tl biraz renk farki oldu ama bariz değil ve ses gicirti vida delme yok kafana yatmazsa at gitsin ki asla atmazsiniz ;)

Doktor bey bunlar nefis körlemelik biz tam orjinale yakın bir şey arıyoruz . başka araba markalarında bunlardan var fakat focusta yok. Ben kol dayamayı işlevi dışında arabaya güzel bir görüntü olması için arıyorum.Ama sizinkinden  şu anda makyajlı focusa göre olanını üretmemişler bizde bulamazsak sizinkinden alıp takacağız artık beğenmezsek hiç yoktan geri dönüşümü var .deldirmediğimiz içinde bizde umursamaz çıkartmadan takarız.

Padişahın biri demişki Focus un kol dayama sorununu çözene kızımı vereceğim. :kıhkıh:

Şükrü Ersin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ahmet bey'in fotoğrafını gönderdiği kolçağı arabayı bayiden teslim aldıktan 1 hafta sonra aksesuar satan bir yerden temin ettim (siyah renk), başlangıç da biraz yüksek gibi geldi ama şu an gayet rahat, 9 ay oldu oldukça memnunum.

Özer bey'in gönderdiği fotoğrafta ki kolçak çok güzel ama getirtmek zor olabilir ayrıca maliyetin düşük olacagını sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.