Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus II Hız Sabitleme Montajı

Mete Yılmaz

Önerilen Mesajlar

Mavi uzun gem soketi mevcut ama beyaz ve k.rengi pinlerin yeri boş oraya giren pinler bir sokete bağlanmalı diğer türlü de olur ama sağlam olmayabilir pin ve kablo birbirine temas eder sadece kenetlenmezler gibime geliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaslar dugme ve program 200 maloldu yeni yaptirdim daha 20.06.2016 da

ford cikmacida 100 dugme eger direksiyon istiyorsaniz 400 istiyor

40 km hiza ulasinca devreye giriyor

Benim arac 2007 tdci cvt alt yapi komple hazirdi aldigim dugmeleri kendi direksiyonuma montaj yaptim 2 kabloyu da sitedeki bilgilerden faydalanarak pimleri dogru yere taktim ve proglamlayan ustaya gittim 5 dk da proglamladi ve sistem aktif hale geldi.su an hem otomatik hemde cc control keyfini bir arada yasiyorum. Yaptirdigim yerin numarasini isteyen arkadasa verebilirim.bana ulasin yeter.

Yakup Çağatay tarafından düzenlendi
Cep silindi.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tuşlar geldi montajı yaptım ama PCM modülünden etkinleştirme işleminde yazdırmaya çalıştığım zaman bu hatayı veriyor bir türlü beceremedim

there is non-empty VID block found in the PCM. To write a new VID-block module reprogramming must be performed first

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen.

VID block hatası için bu sayfadan hangisini indirmek gerekli acaba http://civil.iffc.ru/ELMConfig/pcm_frw.htm benim araç 1,6L 115ps büyük ihtimale  SIM29  yazan yerdekilerden ama oksijen sensörü 4 ve 2 diye iki grup var 

Fatih Süleyman Özdemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Son attığım şekilde değilmiş olay elm config den pcm modülünün yedeğini alıyorsunuz sonra aldığınız yedeği geri yüklüyorsunuz yüklemeden önce VID Block ile ilgili soru soruyor ona no yada hayır diyorsunuz işlem bitince artık hata vermiyor yani aynı dosyayı VID Block olayı olmadan geri yüklüyorsunuz 

Bu işlem biraz zaman alıyor en azından bir buçuk saatlik şarjı olsun bilgisayarın normalde yarım saatte bitti benim ama 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://tr.aliexpress.com/item/New-Car-Speed-Control-Switch-Cruise-Control-System-Kit-for-Ford-Focus-st-2-2005-2007/32578132324.html

Benim aldığım link burda tesisat kablosu eksikti o da paketten çıktı hem sağlam hem orjinale yakın birşey oldu tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ftdi olan driver yüklenecek http://www.ftdichip.com/Drivers/VCP.htm aşağıda windows için 32 bit yada 64 bit olanı indirip yüklemen gerek bunu yüklemeden önce bilgisayarım sağ tık özellikler ordan aygıt yöneticisi ordan com lu bişeydi tam hatırlamıyorum o sekmenin altında cihaz olacak ona sağ tıkla kaldır de kaldırırken de ürün driver dosyalarını sil gibi bişey vardı onu da işaretle sonra verdiğim yerden indirirsin bir de hangi program kullandın bende fds hiç çalışması elm config den yaptım herşeyi fordscan da çalışıyor 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
On ‎30‎.‎12‎.‎2015 at 09:24, Bünyamin Tosun said:

arkadaşlar  swich montajı yapılmış elm cihazı ihtiyacı olanlar bana mesaj yoluyla ulaşabilir. 

Bünyamin kardeşim yeni üyeyim dolayısı ile mesaj gönderemiyorum sen bana telefonunu mesaj olarak atsan olurmu bana modifiyeli yani anahtar takılmış elm327 lazım. Moderatörlerden de özür diliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.