Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayirli olsun Tayfun bey ama ben beyaz renge yakıştıramadım ve çok yuksek kalmış araba bence tabi. Parlak siyaha boyatirsaniz janti cok cok daha guzel durur.

Erkan abinin jantlarindan 18"

Simdilik bu renk durcak ilerde belki arac dzel oldgndan camurluk arasi 3 cm filan kaldi yaysiz hali bu 20mm yay dusunuyorum.

Herkeze tesekkur ederm daha iyileri sizlere

tayfun çiçek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güzel olmuş,güle güle kullanın. :nazar:

Yalnız yay şart..

İlerde jantlarıda beyaza boyadınmı tadından yenmez bunlar.. ;)

Kimi jant fotoda güzel durur,kimi jant gerçekte güzel durur.:)

Bu jantlar canlı halinde gerçekten güzel duruyor.

Görüş açısı.

Profesyonel foto çekim ve cepten çekim foto gibi düşünün derim.:)

Şunuda ekliyeyim..

Çirkin araç yoktur.Yüksek araç vardır. :D

Tesekkurler erkan abi.

Jantlar canlida ok gibi durdu dedigin gbi acidan dolayi.

Abi bana yay konusunda yardimci olurmusun arac dizel oldugu icin camurluk arasi 3 cm filan.

Renk beyaz guzel olabilir benmde aklimda fume var :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Simdilik bu renk durcak ilerde belki arac dzel oldgndan camurluk arasi 3 cm filan kaldi yaysiz hali bu 20mm yay dusunuyorum.

Ben beğendim. Güle güle kullanın. Benim arabada beyaz olduğundan iyi fikir verdi bana. Ben beyaz veya siyah jant sevmiyorum. Fazla müdehale edilmiş görünümü vermemeli bana göre. Zevk elbette sonuçta. Yaysız bile lastikler boşluğu doldurmuş gibi gözüküyor.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@tayfun çiçek,

Güzel olmuş güle güle kullanın.

Maliyeti ne oldu. Jant lastik ölçülerinizi yazmamışsınız, ya da ben göremedim. 

Bir de stoplara siyah folyo çekmişsiniz. Kırmızı halini ben daha çok beğeniyorum. Tabi zevk. Çirkin olmuş diyemem tabi.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kimi jant fotoda güzel durur,kimi jant gerçekte güzel durur

fotojenik jant :)

Abi bana yay konusunda yardimci olurmusun arac dizel oldugu icin camurluk arasi 3 cm filan.

bence kesin yay takmalısın bu şekilde uzaktan evoque gibi durmuş ...  gerçi böylede ok :) 

rangeroverevoque203148.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben beğendim. Güle güle kullanın. Benim arabada beyaz olduğundan iyi fikir verdi bana. Ben beyaz veya siyah jant sevmiyorum. Fazla müdehale edilmiş görünümü vermemeli bana göre. Zevk elbette sonuçta. Yaysız bile lastikler boşluğu doldurmuş gibi gözüküyor.  

Size benden tavsiye takıcaksanız bundan başka takmayın benim denemediğim jant kalmadı hepsi hikaye jantçı bile taktıktan sonra bu kadrda güzel olmaz yok artık dedi :):nazar:

@tayfun çiçek,

Güzel olmuş güle güle kullanın.

Maliyeti ne oldu. Jant lastik ölçülerinizi yazmamışsınız, ya da ben göremedim. 

Bir de stoplara siyah folyo çekmişsiniz. Kırmızı halini ben daha çok beğeniyorum. Tabi zevk. Çirkin olmuş diyemem tabi.  

235/40/18 v kanallı lastiğim.Maliyeti 1.750 oldu ama tanıdıktan aldık.

Stoplar böle çok karizma duruyo arka komple siyah oldu tek difizör kaldı onu taktımı tmamdr araba

http://www.ozenticaret.com.tr/

Ümit abi var,selamımı söyle yardımcı olsun. ;)

tamam abi bakıyım birde 20mm düşünüyorum abi benim çamurluk araları çok az kaldı :D oyüzden nasıl olur 20mm

fotojenik jant :)

bence kesin yay takmalısın bu şekilde uzaktan evoque gibi durmuş ...  gerçi böylede ok :)

rangeroverevoque203148.jpg

Benim araba bundan daha alımlı durdu  :nazar:  20mm yay ile işlem tamam ok gibi durar tam anlamıyla :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güzel, imrendiriyor gerçekten, daha önce de yazdım, yine rica edeyim, cant değiştirenlerden biri eski cant lastik ile yeni cant lastik ağırlığını ölçüp farkı yazabilir mi? Lüfteeen...

İşevselliği etkileyecek ölçümlerden biridir!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.