Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

Ne aldın? kaça aldın?

Anlat bakalım.

Hayırlısı olsun.

erkan abinin jantından aldım...

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-rangerover-8x18-5x108-et45-63.4-hyper-silver-xl-122934348/detay

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hadi hayırlısı , bu jantlı focus 3 tane oldu sanırım :) foto da bekliyoruz ... :yeah:

Güle güle kullanın. Araç üzerindede görmek isteriz.

Yarın kargoya verecekler cuma veya Cumartesi takarım kısmet olursa atarım fotoğrafları hb de gördük ama sedanda bende merak ediyorum nasıl olacak :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hadi hayırlı olsun Serdar, bir bildiğin vardır elbet.

battı balık yan gider hesabı oldu birazda içimde ukte kalmasından iyidir. bir dahaki aracıma kadar yaş 30 olur birşeye karışmam :D

senin jantlardan sordum bulamadım bir türlü :

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güle güle kullan, rica etsem varsa ev tipi baskül yanında götürsen de eski ve yeni jantları tartsan...
Özellikle tartacam Cem abi aklımda zaten geçenlerde yazmıştın sen bende merak ediyorum o zamandır :) Serdar yaman tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.