Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

Güzel bence, Erkan'ın taktığı Range Rover jantlarının tarzında.

Beni rahatsız eden başka bir markanın jant modelini Ford'a taşıyor olmak, bu takıntılarımdan biri maalesef.

Ama güzel mi güzel...!

Bu arada bu kadar sökme takma yapan arkadaşlar var, eski jant + lastiği ve yeni jant + lastiği denk gelirse kantara koyup farkı belirtebilirler mi?

Jant büyüyüp lastik küçülünce ağırlığı nasıl etkiliyor bilmiyorum, hiç ölçmedim.

İşe yaraması için hafiflemesini isterim doğal olarak...

Aynı takıntı bende de var Cem bey. fakat klasik ford Rs jantı demode oldu artık. o yüzden başka markaların jantlarına yöneliyoruz. Evet Erkanın taktığına benziyor ama bana göre ondan daha agresif ve spor duruyor. İmkanım olursa ölçme işlemini yaparım Cem bey. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

fakat klasik ford Rs jantı demode oldu artık.

Ben aracıma gidip rs jant'ı takınca evde eşim ve arkadaşlarım araca birşey taktığının farkına bile varmadılar . Yanlız dedikleri tek şey senin araban diğer focuslara göre daha büyük , daha uzun agrasif duruyor filan derler , hatta eşim arabamı kullanmak istemez (vahşi geliyormuş) :),  bende e.b bu o yüzden filan derim ... Benim hoşuma giden organiklik ... Sonradan takıldığı asla belli olmayacak şekilde yani :) , tabi zevk meselesi ama , bir peugeot rcz ile yanyana durulduğunda aynı jantların olması  beni rahatsız eder kesin :)  

Tolga Başaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güzel jant.

biz bunada baktık ama. :)

ET si farklı

Çamurluk ağzından dışarı çıkabilir,dikkatli olun. :)

ET sini hiç sormadım doğrusu. Haklısın dikkat etmek lazım. 

tabi zevk meselesi ama , bir peugeot rcz ile yanyana durulduğunda aynı jantların olması  beni rahatsız eder kesin :)  

Bu konu benide düşündürüyor açıkcası ama belkide focusta farklı durur. Farkedilmez mi acaba :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu iki jantın 5x105 bijon aralığı bulunabiliyor mu acaba. Bana çok zor bulunur gibi geldi de.

Bu jantların 5x108 bijonları bulunmakta ama 105 i bilmiyorum araştırmak lazım bulunabilir.

Ben lemansı takmayı düşünüyorum çok beğendiğim bi jant hafta içi denicez karar verip alıcam sonunda :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şeklinizin kime karşı olduğunun sizin için olan önemine bağlı diye garip bir kriter olduğunu iddaa edeyim. RR jantının RR jantı olduğunu arabalara ortalamadan fazla ilgisi olmayanlar pek farketmeyebilir. Arabalara baya ilgili olan her jantın orjinal mi,başka bir markanın OEM jantı mı, hatta orjinalinde olmayan bir boyutta ise OEM görünümlü replika olduğunu bile anlayabilir.

Standart sokaktaki biri jantın büyüklüğüne bakar sadece.

Tabi Tolga abinin dediği gibi RCZ gibi çok bilinen arabaların OEM jantlarından uzak durulması gerekiyor bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

jantcıda illa bunu al diye baskı yaptı ama ; opc jantı baya yakışabilir ...  replicada olsa oem olsun takıntım yüzünden düşünmedim ...  takıntısı olmayanalar düşünebilir sanki ...

Bunun takilmis hali gri sedan bi focusda vardi uyemiz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.